הכל נגמר...

הכל נגמר...

היום שודר הסרט האחרון של דרגון בול זי, מי שלא ראה הדיבוב היה נוראי. ועכשיו עולה נושא חדש למחשבה... מה ישדרו מעכשיו? את הספיישלים? את כל הסדרה מהתחלה? את ג'יטי מהתחלה? או אולי את הסדרה של דרגון בול? מה דעתכם?

Artoo Detoo

New member
יש ספיישל אחד של GT, אין יותר, ו...

אין סרטים לג'יטי, יש ספיישל אחד וזהו. הם שמו פרומו שהם ישימו את שובו של קולר בשבוע הבא (הסרט שדילגו עליו, הדפוקים האלה...), ויש להם לשדר גם את ספיישל בארדוק, את ספיישל טראנקס, ואת הספיישל עם ה-4 חלקים ''התוכנית להשמדת סאייאנים''! ועוד משהו, לשדר את כל הסרטים בלי צנזורה!

gokussj2

New member
זה מה שחלק קוראים לו "הסרט האבוד"

בעצם זה סרט שלקחו ממשחק טלויזיה שפשוט מה שעושים במשחק זה פשוט שרואים את הסרט וכל פעם זה עוצר ויש מפה והשחקן בוחר איך ימשיך הסרט , יש כמה אפשרויות ככה שמי ששיחק במשחק עצמו יכל לראות כמה עלילות שונות וכמה סופים שונים , בכל אופן לקחו את זה וחיברו את החלקים לסרט אחד , זה סיפור על איזה מדען מגזע הטסופורו , הגזע שחי יחד עם הסאיינים על כוכב וג'יטה , והגזע שלו הושמד ע"י הסייאנים ואחרי שנים הוא מחפש נקמה , סרט לא רע , אני יכול להעלות את זה כאן להורדה , זה באיכות טובה , יפנית עם כתוביות אנגלית

gokussj2

New member
מה שאני חושב כמעט בטוח

הם ישדרו את הספיישלים של בארדוק , טראנקס , אחרי זה את הספיישל המעפן של ג'יטי , ואז אני כמעט בטוח שהם יתחילו לשדר את עונת דרגון בול , כמו שהיה עם ג'יטי שלא חשבו שהם יביאו והם הביאו , אני בטוח שבזמן שהסרטים משודרים בינתיים הם עושים תרגום ועורכים את דרגון בול בשביל לשדר , חוץ מזה מה שהכי בטוח זה שאת דרגון בול זי ישדרו מהתחלה , סביר להניח שזה יהיה בערך כאשר זה יגיע לסיום הסידרה שהם משדרים פרק כפול בשבת , אז הם יתחילו את זה מההתחלה ביום יום , כמו שהיה עם סדרות אחרות

segev1989

New member
אני בספק אם יביאו את דרגון בול.....

זאת סדרה יותר גסה.... כאילו הם לא יכלו להגיד חוברת פורנו אז איך הם יסברו את זה שהקיסר מפליץ בפרק השני וכאלה.....

gokussj2

New member
אין להם בעיה עם זה

זה שהוא מפליץ זה לא גס , עובדה שהם שידרו את גוג'יטה השמן מפליץ בסרט 12 , ודרגון בול בכלל לא יותר גס , אני ראיתי את כל הסידרה 3 פעמים , יש שם אולי 4 קטעים שהם גסים , מקסימום אפשר לצנזר אותם בשביל הילדים הקטנים

Artoo Detoo

New member
4 קטעים גסים? הצחקת אותי

ערוץ הילדים לא ישדר לעולם את דרגון בול (ככה אני חושב), יש שם מלא דברים גסים ומי שחושב שקצת אז הוא בטח ראה גירסאות מצונזרות... הם לא יוכלו לשדר ככה סדרה, העלילה לא תהיה מובנת... אם לא שמתם לב, בעיקר בתחילת הסדרה הדברים הגסים הם אלו שמקדמים אותה ועוזרים להתפתחות העלילה (נניח הם לא היו מקבלים את הכדור מרושי ויאמצ'ה לא היה מנצח את האיש הבלתי נראה)...

gokussj2

New member
אם מישהו צריך עוד איזה סרט , או פרק

רק תכתבו כאן מה שאתם רוצים ואני מעלה יש לי את כל העונות באנגלית ואת כל הסרטים של כל העונות ככה שכל דבר שאתם צריכים רק תגידו

למעלה