הכנסת חוט לקוף המחט

• פותח הנושא dlylt
  • פורסם בתאריך

dlylt

New member
הכנסת חוט לקוף המחט

אמרו לי שיש דבר כזה שעוזר להשחיל את החוט לאלו שמתקשים. נכון ? באיזו חנות אוכל להשיג דבר כזה ?

haley

New member
כן... זה סוג

של פיסת מתכת כזאת.. הגיוני שאפשר להשיג את זה בכל מיני חנויות שמתעסקות בחוטי תפירה, צמר, כפתורים וכו'...

sharpantie

New member
בחנויות לכלי תפירה

יש חנויות שמוכרות חוטים ,מחטים ,כפתורים וכל מה שקשור לתפירה. יש להם את הפריט הזה בודאי אבל הוא ממש זול ןלכן נראה לי שהוא כנראה חלק מערכה שכוללת עוד כמה פריטים. למשל חוטי תפירה, מחטים וכו'.

argamon

Member
../images/Emo221.gif השחלט חוט למחט

ל-dlyt ערב טוב אני יכול לפתור לך את בעיית השחלת החוט במחט כל כך טוב, שלא יהיה לך צורך במשחיל חוטים, וכאילו שיש לך עיניים של טייס! גם לי היו קשיים בהשחלת חוט למחט (אני בגיל מתקדם) ואני לא אוהב משקפיים (שאגב אני חושב שמפריעות להשחלת החוט). אבל קודם לשאלתך הבסיסית: אני כל פעם קניתי בשוק, אצל הרוכלים שמוכרים על הרצפה דברי סדקית, חבילת מחטים, ושם יש מין ברזל דק מאד משולש כזה ששמים בו את החוט ואחר כך מעבירים את זה במחט. זה רק עצבן אותי. אולי יש גם בחנויות סידקית. טוב עכשיו הפתרון שמצאתי להשחלת חוט תוך שניות: קניתי "מגדלת שענים". אני מתכוון למגדלת הקטנה שהשען שם על עין אחת כאשר הוא פותח שעון לבדיקה, או החלפת בטריות. אני מקרב את המחט באזור החור למגדלת שעל העיניים שלי ואני יכול להשחיל חוט במחט הכי קטנה, עם החור הכי קטן, ובכל זאת אראה במגדלת מחט עם חור ענקי בו אפשר להכניס בבת אחת אפילו 2 חוטים. פשוט חזרתי לגיל 16 בחדות הראיה עבור השחלת המחט בעזרת "מגדלת השענים" קניתי את המגדלת לפני כ-5 שנים, ואקוה שהחנויות בו מוכרים אותם קיימות. אם לא, אז אם יש לך שען שמכיר אותך, הוא ישיג לך מגדלת כזו, ואולי יסכים למכור לך אחת משלו. אגב, זה לא יקר כל כך. הנה כתובת 2 חנויות בתל אביב מלפני כ-5 שנים. 1. רחוב רמב"ם 24 ,צבי לקס, ט"ל- 03-5162429 2.רחוב רמב"ם 17 ט"ל- 03-5160611 (אני לא זוכר את שם החנות הזו) כדאי להתקשר כדי לוודות שהחנויות עדיין קיימות. אני חושב שהן היחידות הקיימות בארץ שמוכרות מגדלת לשענים, אבל אני לא בטוח. כל טוב

למעלה