הכנס בקיסריה

eliarad

New member
הכנס בקיסריה

הכנס בקיסריה התקיים במועדו והיה נחמד מאד להשתתף בו.הארגון המהיר ראוי לציון ולפחות אני מודה מאד למארגנים על עבודתם הנפלאה והיעילה. עורך הדין המכובד ששי גז שיתף אותנו בחוויותיו וזכרונותיו וכשטען כי סרב לייצג את יגאל עמיר הערכתי אותו אף יותר. זה נכון שכל חשוד זכאי לסנגור אבל מקרה כזה הוא לדעתי מעבר ליכולת ולתפישה ושלא יובן מקטע זה שאני לא מכבד את מי שכן לקח על עצמו את הייצוג של הפושע כי צדק זה צדק וכמו שיש מאשימים צריכה להיות גם הגנה ומי שצודק מנצח. בכל מקרה ששי גז היה בסדר גמור ובכלל כל הכנס היה לעניין. חזי הגרפולוג דיבר לדעתי בעתוי לא מוצלח ולכן היה קשה לתת לו את תשומת הלב הראויה.

גם אני נהניתי בכנס

אני רק אוסיף, למי שעוד לא יודע או ידע, כי זהו כנס שאורגן ע``י לשכת החוקרים הפרטיים והוא נועד לחברי הלשכה. אני מאחל מפה הרבה הצלחה בהמשך הדרך והשגת מטרותינו המשותפות.

אלי צדק זה צדק ? מי שצודק מנצח?

סליחה אלי יקר , אתה מעורה בצדק שקיים במדינתנו ? ממתי הצדק בא לביטוי עד הסוף , או שבכלל ? הצדק במדינה בא לידי ביטוי בין הדפים למדפים, לא במציאות! תודה באהבה חלומית:)

עא

New member
הצדק

ראשית רק למען הסדר הטוב שמי הוא עלי כמו שכותבים עלי הכהן.הצדק לדעתי מתחיל ביושר הפנימי של האדם ובהחלטות הפנימיות שהוא מקבל ואני לא מנסה לבדוק איך בא הצדק לידי ביטוי במדינה. זה נכון שלכל התקפה יהיה צודק לבנות גם הגנה אבל במקרה כמו זה של יגאל עמיר קשה ובצדק ואולי כמעט בלתי אפשרי לדעתי לעורך דין לקחת על עצמו את ההגנה ואני מעריך את ששי גז על כך שהעדיף לשמור על יושרו הפנימי ולהמנע מחקחת על עצמו ייצוג במשפט כזה מפורסם.

למעלה