הכנת אקווריום

genotip

New member
הכנת אקווריום ../images/Emo122.gif ../images/Emo140.gif

שלום לכם, אני מקווה שהגעתי למקום הנכון
אני מעוניין להכין אקווריום לקיר. רוחב 4 מטרים, גובה 2, ועומד 20 ס"מ. מספר קושיות ברשותכם: 1. היכן ניתן לקנות זכוכית בגודל כזה. 2. היכן ניתן למצוא אנשים שמתעסקים בזה (צורפים?) 3. ובכלל - כמה תענוג שכזה יכול לעלות (הבנייה, כולל החומרים). אני מצרף סקיצה של הקיר כפי שהוא היום, ואליו אני רוצה להטמיע את האקווריום (בתוך הצורה העגולה). מה דעתכם? תודה

אמנון אלבז

New member
מנהל
שלום רב

אולי כדאי לשאול בפורום ; עשו זאת במו ידיכם, נראה לי ששם תקבל יעוץ ביצוע והכוונת רכישה.

זה לא אקווריום ../images/Emo181.gif../images/Emo110.gif../images/Emo19.gif זה נראה לי כמו פארק מים תת מימי. רק לחשוב על התחזוקה של גודל כזה ,מעלה לי הירהורי כפירה. ועוד נקודה , תזדקק למהנדס בנין שיבדוק אם הסביבה שאתה רוצה למקם בה את האקווריום ,יכולה לשאת משקל כזה (זכוכית + מים). לגבי עצות מקצועיות יותר, אני בטוח שבאתרים שאיתן העלה תמצא לא מעט תשובות.

אמנון אלבז

New member
מנהל
זכוכית משוריינת

במפעל אורן שבקיבוץ צובה, מתמחים בשמשות מוגנות ירי. כנראה שלמידות האלה זה מה שצריך שם.

forestdevil

New member
../images/Emo6.gif חובב ציון, הרגת אותי...

נראה לי שזכוכית מוגנת ירי וזכוכית שאמורה להחזיק משקל כזה (ולחצים) לאורך זמן הם דברים שונים לחלוטין... אבל זה רק אני... כשתרצה קישוטים לאקוואריום קיר הזה (בטח שזה בשביל קיר, נכון?) אנחנו נהיה המקום הנכון
אשמח מאוד לראות תמונות של הדבר המדהים הזה כשיהיה מוכן! בהצלחה!! אור.

zfard

New member
אבל לא רק הזכוכית,

גם החיבורים עצמם אמורים להיות מספיק חזקים כדי להחזיק את המשקל של המים. נדמה לי אפילו שבעיקר החיבורים, יותר מאשר הזכוכית. את הקישורים שנתנו פה בשרשור אני לא מכירה ולא נכנסתי כרגע, אבל אני מניחה שאם עושים חיפוש על פי כמה מילות מפתח פשוטות (בניית אקווריומים, אקווריומים בהזמנה, וכו'...), אמורים לצוץ אתרים של בתי עסק שמתמחים בבנית אקווריום קסטם מייד. אני די בטוחה שנתקלתי באחד כזה לפני כמה שבועות, אבל אני ממש לא זוכרת איך הגעתי לשם או איך קוראים לו... אם לא, שווה לנסות לברר (תתחיל טלפונית, במידה ואתה גר רחוק) בחנות "3 המשאלות" בקיבוץ מזרע, יש להם שם אגף אקווריומים די רציני, ומלא סוגי דגים מעניינים, אני די בטוחה שגם הם ידעו לתת מידע לגבי אקווריומים על פי הזמנה. אצלם רכשתי את הצפרדעים הראשונות שלי!

למעלה