הכסא החשמלי:

Shir Barbi

New member
הכסא החשמלי:

והפעם: ITAI46 יש לכם משהו לשאול את איתי המלך שבמלכים של הפורום? תשאלו כאן!

Shir Barbi

New member
איתי:

איך זה להיות הבן היחיד בעצם בחבורת "הרוצחים"
איך עד עכשיו בפורום
!LOVE YOU SHIR

Shir Barbi

New member
זה לא צחוק זה השם משפחה שלי

לאבא של קוראים איציק ברבי לאימא של אילנית ברבי לאחותי קוראים הילה ברבי ולאחי קוראים אלון ברבי זה לא כינוי זה שם משפחה

itai46

New member
חחחח מה אתם רוצים ממני?

1. מה זה משנה, העיקר יורדים על אנשים :p 2. בפורום דווקא סבבה רצח...

liaush

New member
השאלות שלי ../images/Emo13.gif

1. איתי האם אתה בעד ההתנתקות? XD 2. מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? 3. מה אתה חושב על הפורום שלנו? :) 4. כיצד אתה מגדיר את "ארבעת הרוצחים"? 5. אם יש מילה אחת שהכי מאפיינת אותך מה היא? 6. אם הייתה חיה איזו חיה הייתה ?:) חח סיימתי:]

itai46

New member
חחח התנתקות?

1. אני נגד ההתנתקות, כל עוד אנחנו כבשנו את השטח הזה הוא שלנו... 2. לשחק כדורסל... 3. פורום נדיר, ואין עוד הרבה פורומים עם הגנה כמו שלנו... 4. אחלה חבר'ה כמו כל הפורום... 5. טמבל 6. גרביל...

אמ..שואלת../images/Emo66.gif

מה המשפחה שלך?חח סתם מעניין
איך הגעת לפורום?
איך זה להיות אחד מארבעת הדרדסים?
סתם מה שעלה לי בראש חח

itai46

New member
חחח...אין לי נושא...

1. דייג 2. הגעתי בפוקס ת'אמת...סתם חיפשתי פורום, וראיתי פורום הבורר אז נכנסתי.. 3. חח כיף...

yifati XD

New member
איתתתיי

אממ אני כמעט מכירה את האופי שלך את שלי.. לא ככה? אז שאלות אחרותXD אתה מאחר גם לבצפר הרבה??
מה השם משפחה שלך? ואין לי מה לשאול אז: יש לך חדר לבד או עם אח או אחות? =]]

itai46

New member
יפעעתת

1. אני לא יכול לאחר כי יש לי הסעה ואני מגיע כל יום רבע שעה לפני הצלצול... 2. דייג 3. חדר לבד

cmpo

New member
../images/Emo109.gifאיתייייייייייייייייייייייייייייייי

שואלת אני אותך... : מה נשמע? מה חדש? מה אתה עושה בחופש? טסת לאנשהו? יש משהו בתכנון? מה הדבר שאתה הכי אוהב לעשות? מה התחביבים שלך? תוכנית אהובה? (האמ האמ הבורר האמ האמ, ולא, אני לא רומזת כלום...)
גלידה אהובה?
איך זה להיות *מחמשת*/ *ארבעת* (אני כבר לא יודעת), הרוצחים? באיזה פורומים אתה עוד חבר? השיר שאתה הכי אוהב? להקות שאתה אוהב? איפה אתה גר? תמסור ד"ש ל- 5 אנשים שאתה מכיר בפורום- אממ זהו נראה לי
שיהיה לך את המשך החופש הכי כיפי שיכול להיות!

itai46

New member
מוררררררררררררררררררררררר

1. מדהים... 2. סתם משעמם רצח... 3.יושן, מתאמן ואוכל מדי פעם 4. טסתי לצרפת, הולנד ובלגיה, ולארצות הברית, ולפראג... 5. לשחק כדורסל 6. התחביבים שלי שאלה...לשחק כדורסל, לשגע אנשים בצ'טים (אנשים כמו בר), לשגע את חברים שלי, לשגע את ההורים שלי, לשגע את אח שלי, לישון והיות במחשב, ולצאת עם חברים...יש עוד אבל לא משנה... 7. הפיג'מות 8. מוקה 9. חח כיף 10. אני הרבה קורא סמוי, רק פה אני פעיל... 11. cascada - miracle 12. חחח אין לי מושג איזו להקות שרות את השירים שאני אוהב, בספק אם יש להקות... 13. באר שבע העיר הכי מעפנה בעולם... 14. ל-כ-ו-ל-ם

למעלה