הכרויות

הכרויות

לפני שבוע נכנסתי לג'יידייט והפניות שלי לבחורות כמעט ולא נענות.אני נראה לא רע בכלל,יש לי עבודה מכובדת,כתבתי עלי ועל מה שאני מחפש קטעים נחמדים לגמרי ובכל זאת אין כמעט חזרות אלי.נראה לכם שזה בגלל שאני גרוש+1.מישהו עוד נתקל בזה? אולי כדאי לי להשמיט את עובדת היותי גרוש ורק בשיחה להעלות את זה?מה דעתכם?

ותכתוב מה?

שאתה רווק? שאתה פרוד? אני חושבת שבהכרויות הדבר הכי חשוב הוא האמת. אם הייתי פונה לגבר ומגלה שהוא שכח לספר לי פרט "פעוט" כמו מצב משפחתי לא הייתי ממשיכה בקשר איתו. יחד עם זאת, אם יש לך ידידה קרובה, תן לה להציץ בכרטיס שלה. יכול להיות שיש שם פרט אחר שמרחיק נשים ויכול להיות שהמכסה שלך עדיין לא נכנסה לאתר
לפעמים פשוט צריך סבלנות

הי יוס ../images/Emo13.gif

קודם כל- ברוך הבא לפורום, כמו שאתה רואה, הפורום עוד בחיתוליו, אז כרגע זה רק אתה ואני פה
בנוגע לשאלה שלך- אני מניחה שלאט לאט יגיעו לפה עוד אנשים ויוכלו לענות לך (בינתיים אתה יכול להפנות את השאלה גם אל פורום גרושים גרושות- שם בוודאות יש אנשים עם ילדים ואולי גם חוו את מה שאתה חווה כרגע)- האמת? עוד לא נכנסתי בכלל לאתרי היכרויות, מרגיש לי קצת מוקדם מדי... אני יכולה לנחש שנשים נרתעות מהמטען שסוחבים איתם גברים גרושים עם ילדים, אני לא יודעת אם כדאי לך להשמיט את העובדה הזו- אתה לא רוצה הרי לגרום לצד השני להרגיש ש"עבדו עליו", ומן הסתם תרצה גם להתחיל קשר עם מישהי שהיא שלמה עם מי שאתה במאת האחוזים.
אשמח אם תחזור לספר מה החלטת לעשות ואיך הדברים יצאו בפועל

tunalover

New member
קצת מהתובנות שלי בנוגע לג'י דייט

אל תעלב. אני לדוגמה גם בג'יי דייט ויש הרבה פניות (לשמחתי) ולא לכולם אני עונה כי: א. לא כולם נשמעים רציניים ("רוצה סרט ופופקורן, עלי?") ב. כל שאני יכולה להחזיר הוא קריצה עם משפט מובנה ג. כאשר אני נפגשת עם מישהו, אני לא נפגשת עם אחרים במקביל כך שלוקח לי זמן עד שאני חוזרת לאתר. כל הכבוד לך על האומץ - אני יודעת שצריך הרבה לא תמיד כיף אבל אנחנו עוד נמצא (אני מקווה) את החצי המתאים. בהצלחה לך.

Jen74

New member
אני חושבת שחשוב לספר מההתחלה

זה לא משהו שאפשר להסתיר ורצוי מאוד גם לא להסתיר. זה שיש לך ילד/ה, זה משהו ממך, הילד הזה הוא חלק בלתי נפרד ממך וכל בחורה שתרצה להיות איתך, תצטרך לקבל את זה. עכשיו, אולי כאן באמת הבעיה, זה תלוי גם למי אתה פונה, אולי הבחורות שאתה פונה אליהן לא בנויות לקשר עם אבא לילד ולא רוצות את ה"תיק" הזה עליהן. לי קורה אותו דבר שאני פונה לבחורים ואלה שכן חוזרים עם תשובה שלילית מסבירים שהם לא בנויים לקשר עם אמא לילדים.

אני לא אוהבת אתרי היכרויות

ברור שיש נשים ש +1 ירתיע אותם. אולי כאלו שכבר יש להן ילדים יהיו יותר פתוחות לזה? בכל מקרה אין טעם להשמיט, זה מניפולטיבי.

wolfv

New member
קודם כל חס וחלילה להשמיט

אתה לא רוצה לפתוח את הקשר שלך בשקר... לך תדע לאן זה יתקדם... אם אתה תרגיש שאתה שלם ובטוח עם היותך גרוש+1, גם הן יקבלו את זה כעיסקת חבילה משתלמת במיוחד. הכל תלוי בפרספקטיבה. מה שבטוח זה שאם תנסה להדחיק ולהסתיר, הן יעלו על זה מהר וישפטו אותך לרעה. לגבי אתרי היכרויות - זה לא קל לכולם. לא רק לך. כל אישה שנרשמת באתר, מקבלת עשרות פניות ביום (ועל כך יעדו בנות הפורום...), ולכן הסיכוי שלך לעבור את הסינון הראשוני ולקבל תשובה, הוא נמוך... מה עושים? כותבים פניות מעט שונות וייחודיות... משהו שיפריד אותך מה"המון". תנסה כל מיני דברים ותראה מה נותן לך את מלוא ההיענות... ואם אין תשובה - אל תקח ללב, הדחיה היא כלפי הפנייה שלך ולא בהכרח כלפיך או כלפי הנתונים האישיים שהצגת בכרטיס (אם כי לכרטיס חשיבות לא קטנה... במקום להתמקד בלציין את העבודה המכובדת שלך, המראה וכד'... תנסה ליצור כרטיס פחות סטנדרטי, כרטיס מסקרן, מעניין... כרטיס שיגרום לה לרצות לדעת עליך עוד... לא חסר שם אנשים עם מזדה3 ומשכורת הייטק, לעומת זאת גברים שיודעים לרגש, לסקרן, למשוך... זה נדיר.). אם תרצה טיפים ספציפיים לגבי מה אפשר לכתוב בפנייה, תפנה אליי בפרטי ואני אשלח לך כמה הצעות. בהצלחה איש, אילן.

נועית10

New member
לדעתי זה הכרטיס יותר איך שכתוב

פעם התנדבתי לעזור לשפר לבחור אחד כרטיס באתר הכרויות. שלא תדעו מה רשם. לא משנה שרווק וניראה אחלה אבל התוכן היה זוועה ונתן את כל הסיבות למה לא לפנות אליו. אז כמו הקודם לפניי שכתב לך פה תתמקד בתוכן, לא פלצני מידיי וגם לא רשימת מכולת. משהו מצחיק, שנון, אמיתי וקליל זה יהיה אחלה. ואם אתה צריך עזרה אני פה

MAYA280

New member
מה פתאום להסתיר שאתה גרוש?אולי בגלל שכתבת

שאתה מחפש קטעים נחמדים ולא קטעים רציניים,אולי בגלל זה לא פנו אליך?

mr_lonely

New member
כמו לפרסם רכב למכירה בלוח ת"א ביום שישי

ראשית, לא להשמיט כלום ולא "לשפץ" שום נתון ביוגרפי. זה דווקא מיון ראשוני טוב עבורך. הרי בנקודה מסויימת הנתונים שרשמת יעמדו במבחן האמת. שנית, פרסם בכמה אתרי היכרויות ואל תשב שם בפתח, שלח ושכח. בדוק בתדירות שתבחר. ובהצלחה.

למעלה