הלואי שהשוק שלנו יפתח בעליות בעקבות

מצב
הנושא נעול.

פיקסו

New member

וול סטריט ויגיע לאזור 405 407. זו תהיה הזדמנות נהדרת לטווח קצר.

גל51

New member
חטטן חג שמח, מדוע

ממממממממ
מי מאפשר לכם לעשות שורט בארץ???? ואם כן יש לי כמה מיוחדות לשורט אדיר המנהלים שם מעלימים את הכסף באישור הדירקטוריון,
חטטן חג שמח, מדוע
אתה חוזר כל הזמן על הטענה שלא ניתן לעשות שורט בארץ ??? בעוד שבפועל המצב שונה. על איזה מניה אתה רוצה ללכת שורט ואינך יכול ? לא ברור לי למה אתה מחפש כל הזמן אמריקקיות ערלות ושמנמנות, גם פה אפשר למצוא יהודיות כשרות - שדיאטה לא תזיק להן. ומכיוון שכמו שהינך יודע, השוק בארץ אינו מצטיין בסלקטיביות יתרה, מה הבעיה לשרטט את כל השוק. לא ברור לי למה יותר קל לך לעשות שורט בחו"ל.

הנשר33

New member
שורט בארץ הרבה פחות מפותח

חטטן חג שמח, מדוע
אתה חוזר כל הזמן על הטענה שלא ניתן לעשות שורט בארץ ??? בעוד שבפועל המצב שונה. על איזה מניה אתה רוצה ללכת שורט ואינך יכול ? לא ברור לי למה אתה מחפש כל הזמן אמריקקיות ערלות ושמנמנות, גם פה אפשר למצוא יהודיות כשרות - שדיאטה לא תזיק להן. ומכיוון שכמו שהינך יודע, השוק בארץ אינו מצטיין בסלקטיביות יתרה, מה הבעיה לשרטט את כל השוק. לא ברור לי למה יותר קל לך לעשות שורט בחו"ל.
אי אפשר לעשות כאן שורטים אמיתיים למעט על חלק ממניות המעוף או כמובן על המדד עצמו. העובדה שהסלקטיביות היא יחסית נמוכה לא תעזור לידידנו. השורט בארץ מאוד מסורבל גם מבחינת ההליך מול הבנק ואיתור משאילים. סתם כבד.

גל51

New member
הנשר

אי אפשר לעשות כאן שורטים אמיתיים למעט על חלק ממניות המעוף או כמובן על המדד עצמו. העובדה שהסלקטיביות היא יחסית נמוכה לא תעזור לידידנו. השורט בארץ מאוד מסורבל גם מבחינת ההליך מול הבנק ואיתור משאילים. סתם כבד.
הנשר
ומה בדיוק ההליך "הפשוט" של השאלה בחו"ל. הרי מדובר בעסקת אשראי - נראה לך שיותר קל לקבל אשראי ולאתר משאילים בחו"ל. אשמח לדעת כמה שורט יותר פשוט בחו"ל מאשר בארץ. מנסיוני יותר קל בארץ.

הנשר33

New member
ממש לא נכון.

הנשר
ומה בדיוק ההליך "הפשוט" של השאלה בחו"ל. הרי מדובר בעסקת אשראי - נראה לך שיותר קל לקבל אשראי ולאתר משאילים בחו"ל. אשמח לדעת כמה שורט יותר פשוט בחו"ל מאשר בארץ. מנסיוני יותר קל בארץ.
ממש לא נכון.
אני עשיתי במשך שנים שורטים בארה"ב ולא צריך לאתר שום משאיל. בארה"ב אפשר לעשות שורט על כמעט כל מניה בניגוד לתל אביב שפה אפשר לעשות שורט רק על כ 15 מתוך 630 מניות של חברות. נושא האשראי הוא לא שונה מהותית ממילא כי בשני המקרים אתה חשוף מאוד בשורט, אבל גם באשראי קל יותר בארה"ב. דרך כל חשבון ברוקר פשוט בארה"ב אתה יכול לעשות שורט בקלות. אפשר אפילו לעשות את השורט מכאן - אני עובד למשל שנים עם אופנהיימר דרך בנק מזרחי בחול ועושה שורטים בלי הפסקה על כל דבר שזז בנאסדאק. אז ווי ספיק, אני בשורט על 5 מניות איזוטריות בנאסדאק ללא כל בעיה דרך ההסדר הנ"ל.

קליידר תשאיר קצת קולים בשוק

עוד פעם אתה רוצה להיות מופתע
הבורסה חזקה מדי בשביל לקחת סיכון לשורט .מה זה ההצעות האלה בלי הסבר?
קליידר תשאיר קצת קולים בשוק

מזה קצת?

יש לי קצת,אבל אני רוצה סיבה למה
לעשות שורט?האם זה לשעה,ליום אחד,לשבוע?פיקסו גם צודק לפעמים אז שיסביר.
מזה קצת?
רציתי לקנות קולים,אמרו לי אי אפשר קליידר קנה הכל. תעשה טובה שחרר קצת לשוק,גם אני רוצה להרויח

lbendror

New member
כן יש הזדמנות שזה יקרה...

וול סטריט ויגיע לאזור 405 407. זו תהיה הזדמנות נהדרת לטווח קצר.
כן יש הזדמנות שזה יקרה...
אני לדעתי הבורסה מחר יום חמישי 08/05 תעלה כי טבע קיבלה עוד אישור ואני לדעתי הברוקרים ירצו לצמצם את הארביטראז שיש בן טבע ישראל לארה"ב כמו כן הנסד"ק וה DOW עלו במשך היומיים אז גם זו סיבה טובה לעליות נוספות יש מישהו שאומר אחרת

מצב
הנושא נעול.
למעלה