הלוווו....אנשים......חם לי.......

Sודית

New member
הלוווו....אנשים......חם לי.......

כמה אפשר להתפשט??? כמה אפשר לשבת ליד המזגן??? אפפפפפי - לוג.....איפה זה האי שאמרת?? כבר אורזת מזוודה בלי כלום ובאה.... לעבור בחוץ, בעיר, זה כמו לשוטט בסאונה... לא יאומן החום הזה...וה ל ח ו ת....אלוהים!!! אם אתה שומע או אולי אתה מציץ בפורומים.... רגע, בן כמה אתה בעצם??? לא משנה.... אם אתה שומע, אז בבקשה תוריד קצת את החום.... סודית, שהחום כנראה פגע לה ב....מוח....

../images/Emo176.gif../images/Emo175.gif../images/Emo135.gif

דרך אגב, ראו את אלוהים קורא וכותב בנענע. לקרוא לו?

tal2019

New member
סודית ,עוד לא ארזת?

אני כבר מהצהרים באי הנפלא מסאז מקבלת ,ופינוק לתפארת הכל כאן שקט,האויר ממוזג ביד אחת חלב מקוקוס ענק ביד שניה אננס מתוק כדבש אז למי את מחכה? עוד רגע קופצת לברכה... טל כנראה שהוזה

zahavashanny

New member
קחי עצמך ובואי למזגן של העולם../images/Emo42.gif|

נירובי, בקניה, הינה המזגן של העולם, ולא סתם אני אומרת, עיר שכל השנה ממש ממוזגת, כאילו אלוהים מסתובב מבית לבית מחצר לחצר וממזג, המקסימום שמגעים לפה זה כ 30 מעלות, בימים חמים מאד, אבל רב השנה רק 24 מעלות, ותאמינו לי כייף לא רגיל, וגם לא רחוק מהארץ, כמו קפיצה מתל-אביב לאילת, והרי זה מה שהציעו לנו לבוא להקים את מדינת היהודים בגבול של קניה עם אוגנדה, אולי טעינו שלא הסכמנו, הארץ משופעת במים ובאויר נהדר מי יודע האם טעינו או לא. שיהיה לכם בוקר טוב קריר ונעים ממני פה בנירובי הממוזגת.

zahavashanny

New member
אכן גן עדן עלי אדמות../images/Emo42.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

ותוך שבוע או שבועיים אני עוברת לבית עם נוף פסטורלי ואני כבר מחכה להיות שם שקט שלוה כלבים שפנים ועוד כל מיני ציפורים שמטילות בסביבה מה אגיד מקסים, שרק נשמע בשורות טובות הכל יהיה בסדר.

ולי יש הודעה חשובה מאלוהים../images/Emo70.gif

בעקבות המשבר הכלכלי שהעולם עומד בפניו יכובה לאלתר האור בקצה המנהרה עד להודעה חדשה, וזאת כדי לחסוך בחשמל. בברכה, אלוהים. יאללה חברה´ה קדימה למסגנים לםני שהוא מוריד את השאלטר העולמי (

tal2019

New member
איזה מזל

מעולם לא ראיתי את האור בקצה המנהרה...אז הברכה מאלוהים יכולה לעבור למי שבאמת ראה ... (חונה,את גדולה...מעלה בי חיוך ענק על הבוקר המזיע הזה. שיהיה לך יום מדהים) טל

למעלה