הלו"ז החדש

מצב
הנושא נעול.
משנת 1934 נחשב לנדיר?

את החדש קיבלתי מתנה לפני 11 יום...
החדש הוא נדיר? בחייאת אסטון-מרטין....מילא נמצא לוח משנת 1929...זה מעניין !
משנת 1934 נחשב לנדיר?
הנה אחד כזה, רק שלדעתי הוא אינו אותנטי, והודפס הרבה יותר מאוחר כרפרודוקציה- אך התוכן לדעתי כן מקורי.

מצטער על האיכות הירודה;

משנת 1934 נחשב לנדיר?
הנה אחד כזה, רק שלדעתי הוא אינו אותנטי, והודפס הרבה יותר מאוחר כרפרודוקציה- אך התוכן לדעתי כן מקורי.
מצטער על האיכות הירודה;
אם תרצו אוכל לסרוק את זה בסורק גדול ולהעלות לפורום.

ואגב- שימו לב שאני

מצטער על האיכות הירודה;
אם תרצו אוכל לסרוק את זה בסורק גדול ולהעלות לפורום.
ואגב- שימו לב שאני
לא המאיט היחיד בסביבה
לא רק אני מאיט ולא מאט... מצטער על הזווית- אח שלי העגלה הזה, עד שהוא שולף מצלמה ומצלם אפשר להתפחלץ

mucool2

New member
ברבים זה

ואגב- שימו לב שאני
לא המאיט היחיד בסביבה
לא רק אני מאיט ולא מאט... מצטער על הזווית- אח שלי העגלה הזה, עד שהוא שולף מצלמה ומצלם אפשר להתפחלץ
ברבים זה
מְאִטִּים, ויש חיריק (ולכן זאת לא ממש שגיאה לכתוב עם יו"ד בכתיב "מלא"). ביחיד מֵאֵט, בלי יו"ד (גם בכתיב מלא).

Image of me

New member
ירון, אתה באמת כותב יפה ../images/Emo13.gif

ישששששששש!! לוז"ר חדש

אז קודם כל - אני יודע שלא כתבתי פה בערך חצי שנה (נו טוב, מאז הוצאת הלוז"ר הקודם) למרות שהמשכתי לקרוא פה תמיד. אבל מכיוון שבטח אף אחד לא זוכר אותי (חוץ אולי מאלונה. היי אלונה!
) אז אני ירון ואני חובב רכבות, אבל לא במידה כזו שתאפשר לי לכתוב פה בלי לצאת מטומטם עם כל הודעה שאני כותב. אז היום קניתי 5 עותקים כהרגלי מהלוז"ר החדש (3 לאוסף, 1 שיהיה תמיד איתי ועוד 1 סתם כדי להעשיר את הרכבת בשקל וחצי נוספים על מנת שתוכל לקנות קרון לקו לדימונה). בתמורה קיבלתי כנראה חמישה עותקים של מלחמה ושלום, אחרת אין לי מושג למה לוח זמנים של חמישה קווים וחצי צריך להתפרש על פני כל כך הרבה עמודים. הלוח חולק לשני חלקים, וכעת כדי לדעת באיזה שעה רכבת יוצאת מעכו ומגיעה לבאר שבע יש להצטייד במומחה לפיזיקה אסטרונומית על מנת שיפענח את הלוח זמנים הזה. הדוגמה לשימוש בחוברת, שמובאת בעמודים 4 ו- 5, פשוטה בערך כמו ההוראות להעשרת אורניום. בתחתית כל לוח זמנים מופיעה שורה עם מספרים שנועדו ככל הנראה להעביר מסרים סודיים לשב"כ הסורי באשר לרכבות שיוצאות מת"א סבידור ומגיעות אלוהים יודע לאיפה. ברצינות, ההפרדה שעשו בין התחנות הצפוניות לדרומיות היא די גרועה, לטעמי, ומקשה בהרבה על השימוש בלוח הזמנים. אני עדיין לא מבין למה לא עשו כבר מזמן חלוקה לקווים נפרדים, כך שכל קו יופיע בטבלה משלו (טבלה לנהריה-ת"א, טבלה לת"א-ב"ש, טבלה לכ"ס-ת"א, וכו') כמו שיש בכרטיסיות הקטנות, שהן ללא ספק האמצעי הכי נוח כיום ללוח זמנים. אבל מה אני מתלונן. העיקר שבדיוק של חצי שנה יש לוז"ר חדש לאוסף!
ירון, אתה באמת כותב יפה

ואני מסכים עם כל מלה שכתבת. בעיקר עם הרכבות שיוצאות מת"א סבידור מרכז (בשמה החדש) ומגיעות אלהים יודע לאיפה.

omer87

New member
איכסס../images/Emo122.gif

הלו"ז החדש
הכריכה
איכסס

כבר שלושה חודשים אני נוסע מידי יום ברכבת........ אל המושג רכבת עדיין יש לי רגשות חיבה, אבל ל "רכבת ישראל"(היא ברשימה השחורה שלי)

mucool2

New member
המפה שעל הכריכה...

הלו"ז החדש
הכריכה
המפה שעל הכריכה...
חבל שלא השתמשו בה במקום במפה המצ'וקמקת הרגילה. היא נראית הרבה יותר מוצלחת! (לפני שעושים זאת יש לתקן את הטעות ולהוסיף עצירה של הרכבות בקו ירושלים בתחנת לוד.)

urilei

New member
כן בזה אני מסכים איתך

המפה שעל הכריכה...
חבל שלא השתמשו בה במקום במפה המצ'וקמקת הרגילה. היא נראית הרבה יותר מוצלחת! (לפני שעושים זאת יש לתקן את הטעות ולהוסיף עצירה של הרכבות בקו ירושלים בתחנת לוד.)
כן בזה אני מסכים איתך
ועוד תיקון, תחנת חיפה בת גלים מסומנת שם כתחנת החלפה למרות שבמפות החדשות זה עבר לחוף הכרמל (אם כי טכנית זה לא ממש משנה) עוד דבר שדפוק במפות (בשניהן) זו העובדה שהמפה גורמת לאנשים רבים לחשוב שאשדוד דרומית בערך כמו באר שבע. ברור שזה תרשים סכמטי ולא גיאוגרפי אבל זה עדיין עיוות די רציני. ואנשים רבים טועים לחשוב שאשדוד רחוקה מאוד מתל אביב (אני לא יודע אם רק בגלל המפה הזו)

mucool2

New member
הטעות היא במפה הרשמית!

כן בזה אני מסכים איתך
ועוד תיקון, תחנת חיפה בת גלים מסומנת שם כתחנת החלפה למרות שבמפות החדשות זה עבר לחוף הכרמל (אם כי טכנית זה לא ממש משנה) עוד דבר שדפוק במפות (בשניהן) זו העובדה שהמפה גורמת לאנשים רבים לחשוב שאשדוד דרומית בערך כמו באר שבע. ברור שזה תרשים סכמטי ולא גיאוגרפי אבל זה עדיין עיוות די רציני. ואנשים רבים טועים לחשוב שאשדוד רחוקה מאוד מתל אביב (אני לא יודע אם רק בגלל המפה הזו)
הטעות היא במפה הרשמית!
לא בזאת שעל הכריכה.

amirv

New member
אשדוד נמצאת ברוסיה, לא?

כן בזה אני מסכים איתך
אשדוד נמצאת ברוסיה, לא?

python 4

New member
עד שעברתי לרחובות לפני חודש

כן בזה אני מסכים איתך
(קודם גרתי בכרמיאל, ועברתי כי רציתי לגור כבר עכשיו בעיר עם רכבת) הייתי בטוח גם אני שאשדוד זה אי שם בנגב. היום כל פעם שאני נכנס לרחובות אני רואה שלט "אשדוד - 26 ק"מ" ונדהם כל פעם מחדש.

אורי404

New member
בסך הכל כארבעים וחמש דקות כאשר

(קודם גרתי בכרמיאל, ועברתי כי רציתי לגור כבר עכשיו בעיר עם רכבת) הייתי בטוח גם אני שאשדוד זה אי שם בנגב. היום כל פעם שאני נכנס לרחובות אני רואה שלט "אשדוד - 26 ק"מ" ונדהם כל פעם מחדש.
הכביש פנוי בקווי האוטובוס המהירים בין תחנות הקצה: התחנות המרכזיות של שתי הערים. ייתכן מאוד שבמכונית זה אפילו פחות זמן. גם בכביש 4 עד מחלף אשדוד אין צמתים, אלא מחלפים. ממש לא מקום רחוק.

levikon

New member
זה בידיוק 25 דקות ברכב מתל אביב

הכביש פנוי בקווי האוטובוס המהירים בין תחנות הקצה: התחנות המרכזיות של שתי הערים. ייתכן מאוד שבמכונית זה אפילו פחות זמן. גם בכביש 4 עד מחלף אשדוד אין צמתים, אלא מחלפים. ממש לא מקום רחוק.
זה בידיוק 25 דקות ברכב מתל אביב
אנחנו הרבה מרכז ממה שנדמה לאנשים. לעזאזל, לוקח לי כל שבוע מינימום 1:20 לסוע לבאר שבע. הלוואי והיינו באותו המרחק מהמרכז

ManInBlack86

New member
ואשקלון בכלל לא מופיעה!

כן בזה אני מסכים איתך
ואשקלון בכלל לא מופיעה!

Image of me

New member
תחנת המעבר בין קווים בחיפה

כן בזה אני מסכים איתך
תחנת המעבר בין קווים בחיפה
למרות שגם בלוח הזמנים הנוכחי תחנת חוף הכרמל מסומנת כתחנה ההחלפה, למעשה הכרוז ברכבת הבינעירונית מודיע: "הנוסעים ללב המפרץ, חוצות המפרץ, קרית חיים וקרית מוצקין מתבקשים להחליף רכבת בתחנת חיפה בת גלים". הוא מודיע את זה עוד לפני שמגיעים לחוף הכרמל. הסיבה היא לדעתי שבבת גלים לא צריך לעבור רציף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה