הם יגידו לך למחוק קוקיס

דיברגנט חדש

Well-known member
הם יגידו לך למחוק קוקיס

זה באמת מסתדר אחרי המחיקה, אך כעבור חצי שעה, זה חוזר על עצמו.

לא הגיוני, כל פעם לבצע פעולה כזאת.

לפי הבנתי, זה קורה רק בפורומים שמנהלי הפורום צריכים לאשר תגובה.

מיכי 10

Member
*יתכן* שהיום הם יפתרו את בעיית השגיאה.

אני מתכתבת איתם כבר שבוע וחצי במערכת המסרים ובינתיים גם במיילים, והיום כתבו לי שהבעיה בטיפול (את זה אני שומעת כבר לא מעט זמן), ושיתכן שהיום יהיה להם במה לעדכן אותי.

נקווה מאד,
מיכל.

דיברגנט חדש

Well-known member
הם דחו הודעה שלי במשוב, כי לא אהבו את הבקורת שלי כלפיהם

הם הרי יצאו במחולות שהם הצליחו לשחזר שרשורים שאוחדו, אך הם פיספסו פרט שולי שהם מחקו את כל התגובות החדשות שנכתבו מאז שאוחדו השרשורים ולכן נושא ההודעה שנדחתה - אבל התגובות האלו נמחקו ולא שורשרו

מיכי 10

Member
צר לי בשבילכם, באמת, למרות שאת פורום אקטואליה

אני ממש לא סובלת. לפני כמה שנים כתבתי בו זמן מה, אבל לא יכולתי לעמוד בפני הבוטות והגסויות של חלק גדול ממשתתפיו. לדעתי אפשר לכתוב על כל דבר באסרטיביות, אבל עם תרבות דיבור, כלומר עם נימוס. ואף אחד לא ניזוק מכך.

אבל כשכתבתי לעיל, לא התכוונתי לבאג המעצבן הזה, שמשגע אתכם והבנתי שקורה גם בפורומים נוספים. אצלנו, ב"פורום אספרנטו שפה ותרבות" זה לא קרה, לשמחתי הרבה.

התכוונתי להודעת השגיאה, שמכריחה אותנו למחוק שוב ושוב קוקיז, ו/או לצאת מהמערכת ולהתחבר מחדש. וגם זה שוב ושוב, וזה הורס את הנאת הגלישה.

אני קיבלתי פעמיים גם הודעה אחרת, וגם עליה התלוננתי בפני הנהלת הפורומים.
הנה צילום שלה:

דיברגנט חדש

Well-known member
קיבלתי גם אותה

לעתים, גם מקבל הודעה שההודעה צריכה אישור מנהלים, כפי שיש בפורום משוב, למרות שהפורום לא דורש את זה.
כשפניתי למנהלי הפורום, הם טענו שהם בכלל לא מקבלים את התגובות המדוברות.

מיכי 10

Member
קיבלת את שגיאת קוד 002?

חשבתי שאני היחידה שמקבלת אותה, כי אף אחד אחר לא סיפר לי על כך.

כרגע אני באמצע כתיבת מייל תשובה למישהי חמודה, שנחתה עלי בינתיים מההנהלה ואפילו חותמת בשמה! היא היחידה עד עתה שמתייחסת באמת לכל שאלה שלי. ובין השאר היא כתבה לי הבוקר:
"במידה ונתקלת בגולשים נוספים שחווים את הבעיה, אנא הפני אותם אלינו שנוכל לעזור"

אז אני מפנה אותך אליהם, אבל כמובן שאודיע לה גם עליך כבר עכשיו.

אם אתה רוצה תשובה מהירה מהם, ולא לחכות שעות וימים לאישור בפורום משוב, תכתוב להם במערכת המסרים או לכתובת המייל:
[email protected]
אין להשוות את הטיפול שלהם בשתי הכתובות האלה, אל הטיפול המזלזל והמנפנף (לדעתי) בפורום משוב.

אגב, למנהל הפורום שלי אין זמן לדבר איתם, וכיוון שאני הכותבת העיקרית בפורום, חשוב לי לטפל בבעיות בעצמי.
מיכל.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא יודע לשחזר את זה

זה קרה בניסיון שלי לשלוח תגובה לאחר פרק זמן שלא הייתי במחשב מבלי שסגרתי את החלונות, כי אם סוגרים את החלונות, צריך שוב לצאת ולהיכנס מחדש.

מיכי 10

Member
לא ברור לי את מה אתה לא יודע לשחזר. אבל לגבי השגיאה הרגילה,

שגם את הצילום שלה אעביר לכאן, יש לי כבר המון ניסיון.
אז ככה: הכי פשוט לוותר על חיקת קוקיז כל רגע, ובמקום זה לצאת מהמערכת ולהתחבר מחדש.

אם אתה עושה זאת, אתה יכול לכתוב כמה פעמים שאתה רוצה בפורום מסוים וגם בפורומים אחרי. ברגע שאתה עובר לכתוב מייל, למשל, לא תוכל לשלוח הודעות לפורום, אלא תצטרך שוב לעבור את תהליך ההתנתקות/התחברות. כנראה שכל כתיבה מחוץ לפורום, אפילו של שתי מילים, יוצרת קוקיז (שעד היום לא הצלחתי להבין מה הם באמת)...

מה שהכי מפתיע אותי, שרק כאן - בפורום ניסויים בתפוז - אין לי שום בעיה לכתוב, ואני לא מקבלת הודעות שגיאה. כמעט בא לי להישאר כאן.

חוץ מזה שנחמד לי להתכתב איתך, ועוד במקום שבו אין לנו אפילו קוראים, כנראה. יעני פורום פרטי.

לא תאמין: כשניסיתי לשלוח את התגובה הזאת, שוב עלתה לי "הודעת טעות, קוד 002". אולי זה קורה כשמוסיפים אייקונים (צלמיות?).
העתקתי ואנסה שוב, בכל זאת.

דיברגנט חדש

Well-known member
בפורום הזה אין לי בעיה גם עם צלמיות

אין לי בעיה גם לעבור לתגיות אחרות, כל עוד אני לא סוגר את תפוז.

מיכי 10

Member
כנראה שזה באמת לא תלוי בתגיות, כי בפעם השנייה כן הצלחתי.

לגבי סגירת תפוז, אני לא בטוחה. אני חושבת שהבעיה קורֵית רק אם לפני כתיבה בפורומים, כתבת מייל או משהו אחר.
עכשיו ניסיתי להגיב בפורום א-ו (= קיצור של אספרנטו), וקיבלתי את הודעת השגיאה.

אז אחרי שאצא תיכף מפורום ניסויים לגולשים, אצא מהמערכת ואתחבר, כדי לכתוב שם תגובה, ומאוחר יותר, אכתוב שם גם דיווח (כמו בכל שבוע), על מה שהיה הערב במועדון.

דיברגנט חדש

Well-known member
תפוז פתחו פורום ששם הם מבצעים את הניסויים, אך בינתיים נראה

לי שהם הפסיקו לנסות לטפל בבעיה, כי הפורום כבר לא זז.

מיכי 10

Member
דיברגנט היקר, חשבתי שהודיעו גם לך: הם פתרו את הבעיה

פתרו אותה ביום חמישי, ומאז אנחנו כותבים בפורום בלי בעיות!
הודיתי כמובן למי שליוותה את התלונות שלי עד לפתרון הבעיה, וגם כתבתי תודה בפורום משוב, שתפורסם אולי מחר.

על הפורום שאליו קישרת, לא שמעתי עד עתה. הצצתי בו, וראיתי כמה כינויים שהכרתי מפורום אקטואליה...
אני מוכנה לנסות לכתוב שם כמה מילים, ואם גם אני לא אצליח, אודיע לך, כדי שתוכל להודיע על כך להנהלה. אם כן אצליח, יתכן שתצטרך להודיע להם על בעיה פרטית שלך.

מיכי 10

Member
הצלחתי להגיב שם, ואפילו הוספתי עוד כמה מילים בעריכה.

הגבתי שם אליך, ולא היתה לי שום בעיה לשלוח.
אז אולי תנסה שוב, שם, או בפורום אחר.

מיכי 10

Member
אז כדאי לנסות סתם גם בפורום אחר כלשהו.

אולי אעשה זאת, אבל לא עכשיו, כשאני ממהרת.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא בטוח שפתרו לגמרי

1) אם מי שלא יצא ונכנס מחדש או ניקה קוקיס, יכול עכשיו לגלוש ולהגיב? (אנחנו כן עשינו את זה, אז אנו לאיכולים לדעת זאת)
2) עדיין חלק טוענים שמקבלים את שגיאת קוד 002.

מיכי 10

Member
נראה לי שאת הבעיה הראשונה, כן פתרו.

1. אני כבר לא צריכה לנקוט בדרכים האלה כדי לכתוב או להגיב בפורום שלנו בכל פעם שאני רוצה, בלי קשר למיילים שכתבתי בינתיים.

2. אז אלה שמקבלים עדיין את שגיאת קוד 002, צריכים לפנות שוב להנהלה.
לי הוצע שאם יהיו לי שוב בעיות, אפנה אליהם (יש עכשיו מישהי חמודה שאם יהיה צורך, אפנה ישירות אליה). בינתיים, לשמחתי, אין טענות.

למעלה