הם כנראה לא מודעים באיזו ארץ הם חיים...

bralon1

Member

פה זה לא שבדיה!!!!
פה מזיעים כשיוצאים החוצה...

Zadig

Well-known member

פה זה לא שבדיה!!!!
הם מודעים, אתה פשוט מממן להם את המזגן.

Zadig

Well-known member
רק אני מממן אותם?
לא ידעתי שיש לי כ"כ הרבה כסף...
פתחת מודעות, אז אתה נושא באחריות...אצל החרדים אומרים "עדיף לא לדעת" וכך הם יכולים להאמין שהכסף בא מהשמיים, לא רואים אותך.

bralon1

Member
פתחת מודעות, אז אתה נושא באחריות...אצל החרדים אומרים "עדיף לא לדעת" וכך הם יכולים להאמין שהכסף בא מהשמיים, לא רואים אותך.
עם כל הכבוד, מפלגות שמאל יושבות בממשלה הנוכחית עם הדוסים.
אז בדרך דמוקרטית זה בלתי אפשרי לשנות...

Zadig

Well-known member
עם כל הכבוד, מפלגות שמאל יושבות בממשלה הנוכחית עם הדוסים.
אז בדרך דמוקרטית זה בלתי אפשרי לשנות...
יש גרסה שאומרת שאנחנו לא דמוקרטיה, ולכן לא מצליחים לשנות ממש, בדרך דמוקרטית. אצל החרדים אין דמוקרטיה, כי זה פשוט לא הולך עם דת (סגנון החיים המועדף עליהם); אם תאמר להם דיי למצוץ, יכריזו עליך כעל רשע, וזה הכל. לא יעשו כלום מעבר לזה ברמה הדמוקרטית... ולכן, אנחנו כנראה לא דמוקרטיה.

נערך לאחרונה ב:

bralon1

Member
יש גרסה שאומרת שאנחנו לא דמוקרטיה, ולכן לא מצליחים לשנות ממש, בדרך דמוקרטית. אצל החרדים אין דמוקרטיה, כי זה פשוט לא הולך עם דת (סגנון החיים המועדף עליהם); אם תאמר להם דיי למצוץ, יכריזו עליך כעל רשע, וזה הכל. לא יעשו כלום מעבר לזה ברמה הדמוקרטית... ולכן, אנחנו כנראה לא דמוקרטיה.
כמו באירן.
אני לא יודע מה זה דמוקרטיה אמיתית, היטלר נבחר בצורה דמוקרטית.
והעם נחלק לשלושה סוגים אלה שמשתפים פעולה עם השלטון אלו שמתנגדים ואלו שזה לא משנה להם לכאן או לכאן.

אני מאמין שיש שני קצוות בכל שלטון דמוקרטי או לא "אנרכיה" ו-"מונרכיה".

יש להם מוזיקה טובה...
כשאתה פוקח את עיניך ממה שלימדו אותך בתיכון וביסודי (אני כמובן פקחתי את עיניי כבר בתיכון, לקח קצת זמן) אתה מגיע לאמת, למרות שכדי להגיע לאמת הסופית מי יודע מתי זה יגיע...

SupermanZW

Well-known member

פה זה לא שבדיה!!!!
ארה"ב עברה את שבדיה בשיעור המתים למיליון נפש, הפער רק ילך ויגדל כי שבדיה השיגה את חסינות העדר וארה"ב לא. אם תמשיכו לחיות כרגיל תשיגו את חסינות העדר וזה יגמר מהר יחסית, אם לא יהיו הרבה יותר מתים בגלל הזמן הממושך. עשו לעצמכם טובה ולמדו משבדיה. שובו לשגרה מיד.

למעלה