המדריך לפיליפינים

masorti

New member
רק כדי להבהיר...

אני לא קשור לשום עמותה למרות הרמז המלוכלך שלך. אני אומר לך מידיעה שמשרד התמ"ת לא דורש 6 נקודות, ושהמינימום הנדרש אינו יותר מ-4.5 נקודות. 5 נקודות הן די והותר. כל הבדיקות שנעשות ע"י קופת חולים הם רק המלצה מבחינת הביטוח הלאומי. מי שקובע בפועל את הניקוד הוא האחות מטעם הביטוח הלאומי שמבקרת את הקשיש. את אמורה לדעת מצוין שאם בזמן הביקור הקשיש מצליח לעשות שני צעדים ולהגיע לשרוכי נעליו, שום בדיקת ADL מקופת חולים לא תעזור לו. הוא יקבל קדחת בצלחת. אותה עמותה שציינתי רלוונטית רק כשמסיבות שונות לא פונים לביטוח הלאומי.

את הערותי בנושא

שלחתי למנהלי הפורום. אין לי שום אינטרס לפגוע לא בך ובוודאי לא בגולשים. אין חכם כבעל נסיון ומי שחיה 10 שנים עם מטפלת וגם להורים היתה מטפלת כמו לרבים מחברי שמתניידים בכיסאות גלגלים צר לי. לא אכביר מילים ערב טוב

גנגי

New member
הייתי מציעה שבמקום להתווכח

ולהיפגע, תגידי את מה שאת יודעת. נשמח לשמוע מניסיונך, כמו שנשמח לשמוע מניסיונו של כל גולש אחר כאן. לך יש אולי ניסיון מעשי בתחום, וזה חשוב לנו מאוד, אבל לגולשים אחרים יש גם ניסיון משלהם, אל תזלזלי בו. לפעמים ניסיון של גולש - גם אם אינו ניסיון מקצועי - מלמד אותנו הרבה.

אם כל כך חשוב לך , עייני במסר ששלחתי לך

השקר הטוב ביותר היא האמת אינני מתכוונת ולא התכוונתי להתעמת עם אף אחד.או לפגוע באיש. את מה שהיה לי לאמר רשמתי. שיהיה לך ערב מצויין אתי

למעלה