המון ליהוקים חדשים ל"דאוס 2" אחת מהם היא גאיה

YOAV2009

New member
המון ליהוקים חדשים ל"דאוס 2" אחת מהם היא גאיה

המון ליהוקים ל"דאוס 2" 1. גאיה טראוב-תשחק תפקיד מרכזי 2. מיכאל אלוני-התלמיד החדש בכיתה שמנסה לתפוס את מקומו של עידן מול רונה 3. זהר שטראוס- מנהל שירות ביטחון דיגטלי 4. לימור גולדשטיין -מנהלת שירות ביטחון דיגטלי 5.אלון נוימן- פרופ וורנר 6.שרון אלכסנדר-מיליונר בעל פרויקט חדשני 7. איתי תורגמן- בתפקיד תום 8. אמלי קרפל בנוסף כל הקאסט הקודם ישחק בעונה השנייה (כולל נינה קוטלר , הרן שיגא ודרור קרן ,אסתר ראדה) . העונה השנייה הולכת צעד קדימה מול רוע חדש ומסוכן יותר שמאיים על העולם. ידעות אחרונות.

enigma14

New member
שכחת לציין שבמקביל איתי שור פרש מדאוס

בגלל זה איתי תורג'מן יחליף אותו

אני מקווה שגאיה תשחק בתפקיד "רע",

בכל מקום היא הייתה רק בתפקידים "הטובים", מעצבנים פחות או מעצבנים יותר [אהממ דניאלה אהממ], אבל היא לא הייתה בתפקיד רע..

MrHyde1

New member
קלעת בדיוק למחשבות שלי!

ישר שקראתי את הידיעה בבוקר חשבתי על זה. בעיניי היא יכולה להיות מצויינת בתור הרעה.

גאיה טראוב לשבור טייפ קאסט זה האמת לא הפתיע

אותי. אבל איתי תורג'מן לשחק חנון גיימר זה כן שבירת טייפ קאסט ,אני אפילו לא מצליחה לדמייין אותו בתפקיד כזה

MrHyde1

New member
כרגיל

yes מפילה עלינו את כל הליהוקים בבת אחת. הכי כיף זה טיפטופים! ליהוקים מעולים, חוץ מההחלטות להביא שחקנים אחרים במקום השחקנים שגילמו את ורנר ותום.

YOAV2009

New member
נכון אני מאוד מקווה ש

ש" במגה סטאר" -כמו ב"דני הוליווד 1" ו"השיר שלנו" יהיה טיפטופים , ולא הכל ביחד. כי זה באמת הכי כיף (טיפטופים).

רומן14

New member
איככככ

איתי תורגמן אני יתגעגעע לשחקנים הישנים והמקורים ולא שחקנים במקום איכס

Element 119

New member
אוי

חבל שמורידים לרצפה סדרה כל כך טובה ועושים לה עונה שנייה וכל כך מיותרת... להחליף את השחקן של תום? מה הוא עשה ניתוח?
להחליף את וורנר... ראו אותו בסדרה בכלל? שוב מפילים עלינו את אותם שחקנים מאוסים- גאיה טראוב, מיכאל אלוני ואמילי קרפל קשורה לכאן כל כך שאי אפשר להסביר...

enigma14

New member
אתה צודק בקשר לתום

לפחות היו לוקחים שחקן שדומה לו לפחות קצת כיאילו מה איך אפשר לא להתייחס לזה???חחח......אפילו שאני לא כזאתי שרופה על דאוס עדיין קצת חבל לא?

enigma14

New member
לפי מה שקראתי

זה מסיבות אישיות (או יכול להיות שהוא קיבל תפקיד יותר מפתה אני לא יודעת.....)

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifממש מעצבן שככה מחליפים דמויות

הם חושבים שהילדים לא יקלטו שפתאום איתי החנון הפך למישהו שנראה יותר כמו ערס? מילא אנחנו מעודכנים ומבינים את המצב, אבל הילדים הקטנים יתבלבלו לגמרי. היה עדיף כבר להוריד את הדמות, גם ככה הוא היה מין דמות צד משנית כזאת. הקאסט עצמו נראה לי נחמד לגמרי, אלון נוימן לבטח יהיה יותר טוב מהשחקן האנונימי ששיחק את ורנר ונינה קוטלר גם מעולה. אני מחכה כבר שיתחילו הצילומים.

enigma14

New member
אתה אולי מתכוון לתום

איתי זה השחקן הראשון.ובאמת זה מה שעלה לי בראש...באמת היה עדיף שיורידו את הדמות ולא יחליפו עם שחקן שאין דימיון בשיט בינו לבין השחקן הקודם

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifכן, התבלבלתי בשם

אבל זה גרם לי לשים לב שלשניהם קוראים איתי XD.

למעלה