המופילוס אינפלואנזה- מודאג

natizaga

New member
המופילוס אינפלואנזה- מודאג

שלום
בן 29 . בהמשך להודעה שלי לפני מספר ימים שכאמור לאחר קבלת מין אוראלי ללא קונדום מנערת ליווי (חדירה עם קונדום), והרגשה למחרת של צריבה בשתן (ממש בקטנה עד לא מורגש ולסירוגין) והפרשה רירית בבוקר (גם ממש בקטנה ורק כאשר לוחץ על הפין) נשלחתי לבדיקת שתן PCR ובדיקת הפרשה מהפין על ידי מטוש. שהתבצעה שבועיים לאחר המקרה.
כל מחלות המין יצאו שלילי אך בבדיקת Urethral Culture Vitek- רשום Haemophilus influenzae

בבדיקה All isolates&sensitivity רשום

Haemophilus influenzae - (1)
1 VitekAntibiotics
S Amoxicillin/CA
S Ampicillin
S Ceftriaxone
S Cefuroxime - Axetil
S Ciprofloxacin
S Tetracycline
R Trimethoprim/Sulfa

ובבדיקה Urethral Micropy Polymor רשום "רבים"

בבדיקות Urethral Microsc.Bacteria ו- Urethral Culture (GO) רשום שלילי לגנוריאה

אני ממש לחוץ מהתוצאה. קראתי שהחיידק
הזה מסוג B יכול לגרום לדלקת קרום המוח.

איך אני יודע איזה סוג זה? מה המשמעות שרשום לידו (1) בסוגריים? זה הסוג?

המופילוס אינפלואנזה

לגבי זן B שאחראי לדלקת קרום המוח אתה אמור להיות מחוסן לפי תוכנית החיסונין וזה זן שאנחנו כמעט ולא פוגשים יותר. ,
לגבי התרבית , החיידק יכול להמצא אצל האישה בנרתיק ולפעמים לגרום למחלה. במקרה של סמפטומים כדאי לטפל.

natizaga

New member
המופילוס אינפלואנזה

הוא גם נמצא בד"כ בלוע לא?
ואולי זה עבר במין אוראלי שקיבלתי מנערת ליווי ללא קונדום?
הדבר היחיד שאני מרגיש זה סוג של גירוד אחת ל.. בפתח השופכה, ובבדיקה בבוקר בלחיצה על הפין יוצא ממש קצת רירית שקופה ואולי רגישות מדי פעם בסוף השתן שגם לא בטוח לגביה.
הייתי אצל רופאה למחלות זיהומיות, אמרה שאין שום משמעות לחיידק הזה והימצאותו בבדיקה הזו (PCR מהפרשה).
האמנם לא צריך לטפל בו?
לגבי החיסון קראתי שהיה כחלק משגרת החיסונים לתינוקות משנת 1994, אני נולדתי ב-1990. אז לא בטוח שאני מחוסן בכלל. אלא אם כן חוסנתי בבית ספר (לא ראיתי אבל בפנקס חיסונים חיסון כזה) או אולי חוסנתי בגיוס , אי אפשר לדעת.

המופילוס

זן B כמעט ולא נמצא באוכלוסיה ואם כן זה מאד נדיר. אכן החיידק יכול להמצא בלוע. לגבי טיפול ניתן לנסות אם יש סמפטומים

למעלה