המורה סילקה אותי מהכיתה

המורה סילקה אותי מהכיתה

שלום לכם
אז ככה אני עובדת בבית ספר יסודי כסייעת תיגבור בכיתה לחינוך מיוחד אני מאוד אוהבת לעבוד שם המנהלת מפרגנת והמורות מקסימות לפני שאני אתחיחל קצת רקע עליי , השנה התפתח אצלי קטאראט בעניים דבר שהלחיץ אותי מאוד זה הגיע למצב שלקחתי חופש של שבוע מהבית ספר והתקשרתי למנהלת ובשיחה בנינו סיפרתי לה על הניתוח שאני אמורה לעבור ועל חששותיי ועל זה שקשה לי לראות מהלוח מרחוק וקשה לי להיות איתם בשילוב והיא מאוד תמכה ואמרה שאני יכולה לקחת חופש כמה שאני צריכה ,למרות שלאחר שבוע חזרתי לבית ספר לפני מספר ימים ניכנסתי לכיתה שאני אמורה לעבוד שם המורה ישבה שם ושוחחה עם אחת המורות , בנתיים הילדים שיחקו אז ריכזתי אותם והושבתי אותם בשולן לארוחת צהריים ורציתי לומר להם משהו אז אמרתי להם שקט ואז א אמרה לי מדוע את משטיקה אותם זאת דרך שלהם לפתח את התיקשורת והם צריכים לשוחח אחד עם השני , אמרתי לה בסדר ולא הגבתי . ואז היא ישבה עם הילדים מסביב לשולחן ודיברת איתם על חנוכה ואחד הילדים אמר משהו אז היא אמרה לי את רואה עכשיו זה הזמן שתגידי לו שקט אז אמרתי לה אבל את אמרת שזה חלק מהתקשורת בנהם , ואז אוןתה מורה התפוצצה עליי ליד הילדים ןהיא אמרה לי שהיא לא רוצה לעבוד איתי יותר והיא רוצה שאני אלך דיי הייתי בהלם מהתגובה שלה אבל החלטתי לקום וללכת כעוסה ופגועה , כבר באותו היום יצרתי קשר עם המנהלת והאחראית על המורות לחינוך מיוחד וכבר ביום למחרת היתה לנו שיחה יחד עם אותה המורה שבו נשמעה גירסתי וגירסתה של אותה המורה ואמרתי שאני לא מעוניינת יותר לעבוד עם אותה המורה אלא בכיתות האחרות שאני מסייעת ואז המנהל ת העלתה את הקושי שלי לגביי שילוב הילדים בכיתות הרגילות בגלל עניי וגם את הקושי של החומר הנלמד שנעשה קשה משנה לשנה ואוליי כדאי שאני אחשוב לעבוד עם ילדים בגן בקיצור אני לא יודעת מה לעזות אשמח לעצתכם

itu1

New member
לפנייתך

כסייעת את עובדת רשות מקומית ולכן המלצתי לך לפנות לסיוע ועד העובדים של אותה רשות או למועצת הפועלים באזור שמטפלים בנושאי זכויות העובדים.
אריה

jessie7

New member
בלי שום קשר לזכויות

ולבעיות שלך. בתור סייעת אינך מוסמכת להתערב בדרכי הוראה של המורה, יתכן שהיו בעיות קודמות ולמורה נמאס מהטעויות שאת עושה. אבל במקרה הזה לא היית צריכה להשתיק את הילדים, ולהמתין להחיות המורה. את סייעת ותפקידך לעזור ולא לתת הנחיות והוראות, יתכן גם שהיו תלונות של ההורים, כי מכירה סייעות שחשבו שהן יכולות להעיר לתלמידים, למורים ועוד ובסוף זה לא היה נעים בכלל.

היי

אני אפ פעם לא התערבתי להפך אני רק עזרתי ותמכתי אבל לסלק אותי מהכיתה בבושת פנין וזה ממש לא לעניין בעבר כבר היו תלונות נגד המורה אבל לא נעשה הרבה . הכי מעליב שמגבים אותה ויתכן שאני זאת שאאלץ לתת את הדין כי אמרתי שאני כרגע לא מוכנה לעבוד איתה ועם שאר הכיתות אין לי בעיה אבל אני מניחה שהם יעישו שריר והאמת שלא בא לי לוותר על המקום הזה

למעלה