המיאו של החתול

המיאו של החתול

לפי אמונה עתיקה כאשר החתול המסמל תחום חול אומר מיאו הוא בעצם פותח לשומע אור מקיף שטמון בתחום החול שלו . ומקשר בכך את השומע לשדה המוגן של החתול והשפעתו . חתול שחור כאשר הוא אומר מיאו , הוא משחרר חלקית לשומע את תפיסותו ברוח ההפוכה ובחושך , ולכן הוא מקור חשוב למתעסק בהיבטים של רוח הפוכה , בענייני כישוף ומאגיה שחורה . חתול לבן כשהוא אומר מיאו הוא פותח נתיבות לב או הארה של מאגיה לבנה . החתול כל היום דואג למקיפיו ולכן הוא מתלקק , והוא יודע לזהות נביעות שליליות אצל האדם ולהתיישב עליהן ולספוג אותם חלקית , לנקות את עצמו מזה דרך צרכיו . חשוב למתעסקים בכל מיני אנרגיות שהם לא סדירות כתוצאה מריבוי של פעולות מאגיה . דוד

סיוון1953

New member
דוד סליחה שאני נדחפתת לכאן .. זה בעניין אחר

פשוט אף אחד לא ענה לי ואני אובדת עצות!! אולי מישהו יוכל לעזור לי? פרסמתי גם בפורומים שכנים וגם כאן אבל זה לא עלה.. מעשה שאני עשיתי
אני אודה לך מעומק ליבי אם תוכלי –אולי- לעזור להלן הדברים: אני עוברת איזשהו תהליך של ניקוי רוחני במהלכו "עלינו" (עם המדריכה שלי) פתאום צץ עניין מביך ביותר שאני מתביישת בו ועוד יותר מצטערת שמתי בכוס לאיזה בחור (שאפילו לא הייתי מעוניינת בו באמת, רק מתוך סקרנות גרידא) קצת דם מחזור קרוש (ה' ישמור אני מתביישת!) והוא שתה את זה קצת, ואח"כ לעוד בחור שכן הייתי מעוניינת אבל הוא לא שתה, נתן שלוק קטן והלך לשירותים (ה' ומלאכיו אוהבים אותו, תודה) חייבת לומר שלא אמרתי שום לחש ושום תפילה או טקס (לא יודעת אם זה משנה) "סתם" שמתי במשקה מתוך טיפשות, חולשה, חוסר מודעות ואולי אפילו רוע (אבל קשה לומר את זה כי באמת לא הרגשתי שאני רוצה "להרע" או לגרום נזק) המדריכה שלי הזדעזה מכך ואמרה שזה איום ושזה להרוס לבן אדם את החיים. יש לציין שכשעשיתי את המעשה לא היה מתוך "התכווננות" אלא יותר מתוך קוריוז כי לא כ"כ מאמינה בדברים האלה. לא התפללתי, או לחשתי או ערכתי טקס כלשהוא. ולכן דבריה של המדריכה מאוד הבהילו אותי. ואני לא יודעת מה לעשות כדי לבטל את זה, אני מצטערת מעומק ליבי ונשמתי ומתפללת שזה יטוהר ויתנקה ושה' יאהב אותם ושניתבם לא יחסם וכמובן שגם נתיבי יהיה פתוח. אני מצטערת על אורך הדברים.. באותו יום חזרתי הביתה והתקלחתי באובססיה, חפפתי את הראש בכיתי והתפללתי שינקה אותי, ויום אחרי זה בשישי הלכתי לים וטבלתי 7 טבילות בשם כל מהבחורים והתפללתי שינקם מהשטות הזו כמו כן קראתי תהילים שיטהרם וישמרם ועוד איזו תפילה אחכ עשיתי זאת שוב בשמי גם. כשדיברתי עם המדריכה שלי ואמרה לי שהיא לא יודעת אם אפשר לתקן, בדיוק הסתכלתי במדרכה בוהה והיה ציור של שמש עם קרניים, ואני שואלת אותה אם השפע לא יכנס אלי בחיים יותר בעקבות כך והיא אמרה שהיא לא יודעת עדין. הרגשתי כאילו רצחתי מישהו!! חייבת להודות שמרגישה איכשהו שהכישוף לא באמת "תפס " אותם ושהם בסדר, ושגם אני בסדר אבל אולי אני רק משקיטה את מצפוני? בבקשה תגידי לי האם אני מגזימה או האם יש חשש אמת למעשה הנורא והכי חשוב –מה עלי לעשות כדי לבטל את המעשה הנורא הזה? שוב פעם, מצטערת מראש על אורך הדברים פשוט לא מוצאת אף אחד שיכול לענות לי או לעזור לי כי אני גם מאוד מתביישת אודה לכל תשובה שהיא. בתודה מקרב לב ס.

למעלה