המידיבוס החדש של מ.א.ן / איריזר -->

מצב
הנושא נעול.

shuky1

New member
המידיבוס שבתמונות יגיע בשבועות הקרובים. מנוע מ.א.ן - 280 כ"ס ת. הילוכים - ZF, אוטומטית מלאה, 6 הילוכים + אחורי. פרטים נוספים בהמשך.

shuky1

New member
המידיבוס שבתמונות יגיע בשבועות הקרובים. מנוע מ.א.ן - 280 כ"ס ת. הילוכים - ZF, אוטומטית מלאה, 6 הילוכים + אחורי. פרטים נוספים בהמשך.
וכך הוא נראה מאחור

shuky1

New member
ותמונה של סביבת הנהג

JayZed

New member
הגיר דווקא נראה כמו מכונת כביסה...
מערכת השליטה על הגיר היא אחידה לכל
דגמי מאן עם הלוח מכוונים החדש. אם תשים לב תראה שגם במשאיות מאן יש את כפתור מכונת הכביסה, למרות ששם יש גיר שונה לחלוטין, מיוחד למשאיות, הנקרא TipMatic. הכפתור "מכונת כביסה" במדיבוס יכול באותה מידה לשלוט על ה-ZF אוטומט רגיל.

shuky1

New member
מערכת השליטה על הגיר היא אחידה לכל
דגמי מאן עם הלוח מכוונים החדש. אם תשים לב תראה שגם במשאיות מאן יש את כפתור מכונת הכביסה, למרות ששם יש גיר שונה לחלוטין, מיוחד למשאיות, הנקרא TipMatic. הכפתור "מכונת כביסה" במדיבוס יכול באותה מידה לשלוט על ה-ZF אוטומט רגיל.
נכון מאוד. במקום הכפתורים, יש כפתור אחד -->
בלבד. אבל הגיר הוא אוטומטי מלא.

הופה, תודה על החשיפה
כמה מקומות ישיבה יש לו?

shuky1

New member
הופה, תודה על החשיפה
כמה מקומות ישיבה יש לו?
מקומות ישיבה = 35+1+1

ממש לא.-->
יש הפרדה ברורה בין הנוסעים לנהג ולמדריך. באם אכתוב 37, אז תמיד (אבל תמיד) השאלה הבאה היא כולל נהג או לא. וכך הכל ברור.
לעומת זאת, אם תכתוב 35 +1 + 1 תמיד (אבל תמיד)
התגובה הבאה תהיה יותר קל לכתוב 37

דביר419

New member
נראה לא רע בכלל

846

Active member

davidfainshtein

Member
מנהל
צובעים אותם כבר בחו"ל בצביעה המקורית
לא ידעתי...

אורי404

New member
תודה שוקי. תמונות יפות של מידיבוס יפה.
אני חושב שזהו מרכב חדש מאז האיריזרים הקצרים עם פנסים קדמיים, שיש בהם שלוש נורות בכל צד (מה שיש למשל ב"נתיב אקספרס" או ל"אגד תיור ונופש"). כמובן שזוהי גם שלדה חדשה (עד כמה שזכור לי לקודמים היה הספק נמוך יותר). האם המידיבוסים האלו (לא של מסיעי שדרות, אלא מהדגם הזה) יהיו גם בתחבורה הציבורית?

shuky1

New member
תודה שוקי. תמונות יפות של מידיבוס יפה.
אני חושב שזהו מרכב חדש מאז האיריזרים הקצרים עם פנסים קדמיים, שיש בהם שלוש נורות בכל צד (מה שיש למשל ב"נתיב אקספרס" או ל"אגד תיור ונופש"). כמובן שזוהי גם שלדה חדשה (עד כמה שזכור לי לקודמים היה הספק נמוך יותר). האם המידיבוסים האלו (לא של מסיעי שדרות, אלא מהדגם הזה) יהיו גם בתחבורה הציבורית?
כל האוטובוסים של "איריזר" באים צבועים -->
כבר בצבעי הלקוחות שהזמינו אותם כולל הכיתוב בעברית עם מספרי הטלפון. אוטובוסים שמוזמנים למלאי ( משתדלים שלא יהיה מלאי, כי מלאי עולה כסף) נצבעים בדרך כלל בצבע אחיד לפי בחירתי ובארץ משלימים את השילוט וצבעים נוספים לפי בקשת הלקוחות. לגבי התאמתם לתח"צ בין עירוני, לא נראה לי שיש בעיה. אני לא בטוח לגבי המדרגה מאחורי הנהג. שכחתי כרגע מה אומרת התקינה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה