המלאך השומר אותי מכל רע

המלאך השומר אותי מכל רע

המלאך שלי. אומרים שאדם נולד ויוצא לעולם נוצר מלאך שהולך איתו כל חייו. אבל כנראה אצלי המלאך היגיע מאוחר ,הוא היגיע ב3.8.94 ומאז הוא רק איתי . בטוב ברע . באושר בכאב. בבכי בצחוק. הוא דואג לי תמיד מפנק אותי תמיד אז רק אומר לך מלאך שלי גאה אני להיות לצידך ,להיות שלך ולחיות את חיי בצילך ויותר מכך גאה אני שאת אישתי, אהובתי ,חברה שלי ,נשמה שלי יקירתי שלי לאהוב פרושו ליטול סיכון הרב הכול. פרושו לתת את עתידך ואת אושרך בידי אחר. פרושו להרשות לעצמך לתת אמון בלא הסתייגות. פרושו להיות מוכן לכל פגיע אפשרית. ומשום שאת כזאת אני אוהב אותך לפעמים אני קצת לא כזה אז סילחי לי שלך תמיד בעליך האוהב ספון B-)

ספוני אתה יודע מה?

אני בטוחה שהיא תסלח לך... כי היא מלאכית והיא מדהימה!!!!!!!! ויש לכם מזל שיש לכם אחד את השניה... אוהבת את שניכם מקסימוששששששששששש

יפעת*

New member
כבר אמרו לך שאתה....

כנראה שכן. זוג מקסים, מאחלת לכם חיים של אושר, שניכם הרווחתם אחד את השני ובגדול.

אהוב ליבי H-) ממלאכית

גרמת לי להזיל דמעות של אושר אושר אושר ואושר נהנהת ליהות המלאך שלך וליהות הצל שהולך איתך גאה בך ואוהבת אותך הכי בעולם ספוני אומרים שככול שעוברים השנים אנו יותר משתבחים ואמת יוצאת לאור בנישואנו (קצת קשה לסבול אותך)חחחחחחחחחחחחחחח אבל אם האהבה מתגברים על כל המיחשולים לילה טוב לך איי שם בעבודה אתה חסר לי כרגע אבל מחכה לנשיקת בוקר טוב מואאאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההההההה אוהבת מאד מלאכיתתתתתת

למעלה