המלצה חמה אש - "בשורות טובות"

מתנצל אם אני מתפרץ לדלת סגורה, ואם הפוסט נוגד את חוקי הפורמט (לא מכיר את מנהגי הפורום).
מיני סדרה בריטית. משעשעת, שנונה, עשויה ומשוחקת היטב. פשוט תענוג. על פי ספר של טרי פריצ'ט וניל גיימן.
מלאך ושד, שגרים בלונדון, משתפים פעולה בנסיון לעצור את סוף העולם.
לא יודע איפה זמין. אבל בטח תוכלו לבקש מהדוד מאמריקה שיקנה לכם קסטה (בגולה היא נקראת GOOD OMENS)

Lhuna3

Well-known member
זמין באמאזון פריים למי שיש, ומצטרפת בחום להמלצה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה בסדר גמור להתפרץ. יש לנו מדיניות דלת פתוחה.
במקרה הזה המלצה מעולה, פשוט אני באמת חושב שכמעט כולם כאן כבר ראו אותה. לפחות אלו שבכלל היו מתעניינים בזה.
אבל אין דבר רע גם בלחזור על המלצות.
(במיוחד כשהן כל כך טובות)

אבל זה יהיה פשע לציין את הסדרה ולא להזכיר שמשחק בה דייויד טננט

good omens 03.gif

didalf

Well-known member
|כן|בהחלט|מאוהב|
אני חושבת שרובנו כבר ראינו.
אבל מי שלא -

dilia snake

Well-known member
זה היה אחד הספרים הכי אהובים עליי לפני 10 שנים.

אין לי שום כוונה לראות את זה(בדיוק כמו שאני לא מתכוונת לקרוא שוב את הספר, יש דברים שאסור לגעת בהם שוב).

B-|.

מילי08

Well-known member
זה היה אחד הספרים הכי אהובים עליי לפני 10 שנים.

אין לי שום כוונה לראות את זה(בדיוק כמו שאני לא מתכוונת לקרוא שוב את הספר, יש דברים שאסור לגעת בהם שוב).

B-|.
מבינה אותך ולצערי טרם קראתי את הספרים (בתכנון מתישהו), אבל נראה לי שהסדרה עומדת טוב בפני עצמה.
וגם - דיוויד טננט! |מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
מבינה אותך ולצערי טרם קראתי את הספרים (בתכנון מתישהו), אבל נראה לי שהסדרה עומדת טוב בפני עצמה.
וגם - דיוויד טננט! |מאוהב|
מחזקת.
אני הכי מזדהה עם הרצון לא לגעת בספרים אהובים מחשש שיהרס (בגלל זה לא צפיתי עד היום בשר הטבעות).
אבל הסדרה הזאת עשויה כל כך מושלם בעיני, שקשה לי לדמיין שהיא תהרוס למישהו.
(אבל כמובן כל אחד צריך להחליט לעצמו)

didalf

Well-known member
אני חייבת להודות שלא מזמן קראתי את הספר והאמת אהבתי יותר את הסדרה.

זה נכון שבדרך כלל סרט/סידרה נחותים ביחס לספר. ומטעמים די ברורים. אבל במקרה הזה, לדעתי המצב לא כך, ואולי אפילו הפוך.
ראיתי את הסידרה תחילה, ואחר כך קראתי את הספר. וכשקראתי את הספר, לא הבנתי איך אנשים יכולים להנות ממנו. לפחות לא באופן מלא. יש המון נקודות שקשה עד בלתי אפשרי לקלוט בספר, ובסידרה דאגו להבהיר. בסגנון: משהו קטן שמישהו אומר בשלב מוקדם, ומתקשר לדברים נוספים בהמשך, בלי שיש בספר הבהרה כלשהי בעניין. (מצטער, לא זוכר כרגע דוגמה ספציפית).
הסידרה נאמנה מאוד לספר (95%?), ולדעתי לא פוגמת ואפילו מוסיפה.

dilia snake

Well-known member
לא יעזור לכם, אתם יכולים לחפור שעות על זה שמדובר בסדרה מושלמת אני עדיין לא אראה אותה...

למעלה