המלצה חמה........

דן הנאה

New member
המלצה חמה........

לכל מי שקצת בלחץ מהעבודה אשה בעל וכו` יש דרך לשחרר טיפה. ההמלצה שלי להכין פסטה! בפסטה יש מרכיבים אשר משחררים מהמוח נוזל אשר מביא לרגיעה. החוכמה היא לבשל את הפסטה בעצמך, אם זה ברוטב עגבניות אז להשתמש בעגבניות רמיתיות ושמן זית והמרכיבים הכי אמיתיים וטובים. אני אישית אוהב ברוטב שמנת החכמה ברוטב זה לבשל אותו ביחד עם הפסטה (לאחר שהיא מוכנה אל דנטה),ולדלל בחלב במידת הצורך אבקת מרק פטריות תמיד מוסיפה לטעם וכן יין לבן(חצי יבש) חרדל מעט,ןחמאה.

הפסטות שלי...

נאה הבטחתי לך כמה מתכונים משלי לפסטה אז הרי הן לפניך פשוטות להכנה וטעימות נורא. 1. לוקחים בצל מתגנים אותו מוסיפים פיטריות טריות כמובן אבקת מרק בצל ואבקת מרק פיטריות פפריקה מתוקה וזהו. זה רוטב שקל להכין וטעים להפליא 2. מרתיחים שמנת מתוקה מוסיפים טיבולית של קנור בטעם שום ופטרוזיליה והרי רוטב אלפרדו משובח. 3. לוקחים חזה אווז מתגנים את השומן וכשהוא נמס מוסיפים את החזה אווז עצמו כשהכל מוכן מוסיפים טיבולית של קנור בטעם בזיליקום וגם זה ללקק את האצבעות... בתאבון

קים

New member
דןןןןןןןןןןןן

אתה יודע מה אומרים, מי שאוכל לבד גם מת לבד (ומשמין לבד) אם זה כל כך מדהים אל תתן עצות פשוט תזמין ונטעם. בידידות........ קיםםםםם

למעלה