המלצה לאבחון פסיכודידקטי

lolly87

New member
קודם כל אני אישה

שנית, אני מאוד ממליצה על מכוני אבחון, ומאוד ממליצה על אבחונים מקיפים דידקטים או פסיכו דידקטיים בהתאם לצרכים..
השאלה איזה מכון את מחפשת, מכון לאבחון קשב וריכוז או מכון לאבחון דידקטי/פסיכו-דידקטי..
לפי סוג האבחון אוכל לתת לך דגשים על מנת שתוכלי לברר אם המכון הספציפי מקצועי או לא, וגם יכול להיות שאוכל להמליץ לך אם אני מכירה על מכון אבחון אם תגידי באיזה אזור אתם מתגוררים.

Di net

New member
המלצה לאבחון פסיכודידקטי

מחפשת לעשות אבחון פסיכודידקטי לילד בכיתה ו׳ עם לקויות למידה ומאובחן כ ADHD.
יש בידי כמה המלצות...(אזור ירושלים). השאלה:
חלק מהמאבחנות הן פסיכולוגיות והן מבצעות את כל האיבחון. אפשרות אחר היא להבחן אצל יועצת שמתמחה האבלון דידקטי ואת החלק הפסיכו משלימים אצל פסיכולוגית איתה היא משתפת פעולה. בסוף שתיהן חתומות על האבחון. האם פיצול האבחון בין 2 דמויות הוא יתרון או חיסרון?
שאלב נוספת: מה לגבי מאבחנת נוירופסיכולוגית? יש יתרון להגיע למישהי כזו שנותנת עוד אספקט באבחון? (אבחון נוירולוגי כבר קיים מנוירולוג)

lolly87

New member
שלום

אני ממליצה ללכת לשני אנשי מקצוע, אני חושבת שיש יתרון לעבודת צוות ולחשיבה משותפת. בנוסף, כל איש מקצוע מומחה בתחומו ולא עבר התמחות חלקית בחלק השני (בד"כ פסיכולוגים שעברו התמחות קלה בחלק הדידקטי).
אבל אם כבר שני אנשי מקצוע, הייתי ממליצה לא על יועצת שמעבירה אבחון דידקטי ועל פסיכולוגית. אלא על פסיכולוגית לצד הפסיכולוגי ומומחית ללקויות למידה לחלק הדידקטי- בוגרת תואר שני באבחון וטיפול בלקויות למידה.
אני מכירה לא מעט כאלה מאזור ירושלים, אם תרצי המלצה.
אבחון נוירופסיכולוגי לא יתן לכם כלום, כי כבר יש אבחון נוירולוגי, אז זה לא רלוונטי ולא יתרום לכם כלום.
בהצלחה!

lolly87

New member
שלום

אם מכבים מתאים לאזור ירושלים, אז יש את מרכז "אמירים".
אם לא, אנסה לחפש לך עוד המלצות באזור.

למעלה