המלצה לאבחון

המלצה לאבחון

שלום,
בת ה-14 מקבלת במתמטיקה ציונים שאינם משקפים את יכולותיה. יודעת את החומר היטב אבל הדבר לא מתבטא במבחנים, בין היתר בגלל טעויות של החלפת פלוס במינוס, העתקה לא נכונה של התרגילים וכדומה. מתסכל מאוד כמובן. בשאר המקצועות מצטיינת.
אשמח לדעתכם האם אבחון יוכל לתת מענה ומאיזה סוג, ואם אפשר אשמח להמלצות במרכז-דרום.
תודה!

lolly87

New member
שלום

האם כל השנים היה לבת שלך קושי במתמטיקה? קושי בהעתקה של התרגיל, החלפה של פלוס במינוס וכו'?
האם הקושי הזה מתקיים רק במבחנים או גם בשיעורי בית/תרגול בכיתה?
&nbsp
על מנת לאבחן קשיים בחשבון יש לערוך אבחון דידקטי עם הרחבה במתמטיקה. על מנת לבדוק תפקודים ניהוליים (זיכרון עבודה, זיכרון חזותי וכו') וגם את היכולות החשבוניות.

תודה על התשובה

אכן, הקושי היה קיים כל השנים אבל כעת בלימודים בחטיבה התחדד.
אני רואה שזה קורה גם בבית בהכנת השיעורים לעיתים תכופות, אבל כמובן במבחן זה יותר קריטי, ומטבע הדברים היא לחוצה יותר וקשה לה למצוא את הטעות ולתקן.

ראיתי שבאזור הדרום יש המלצה על דליה לוי (מלאך) ועל עדי אדר- האם ההמלצות בתוקף? האם יש המלצות אחרות באזור?

תודה !

lolly87

New member
שלום

אני לא מכירה אותן, אז אני לא יודעת. אם ההמלצה היא ממישהו שאת מכירה שעשה אבחון אצל אחת מהן אז תלכי.
באופן אישי אני נוטה להמליץ על מאבחנות דידקטיות בוגרות תואר שני באבחון וטיפול בלקויות למידה כי זאת ההכשרה הכי מקצועית שקיימת היום בתחום הזה.
אם תכתבי את האזור המדויק, אוכל לתת לך המלצה אם אני מכירה מישהי מהאזור.

אם זו מישהי טובה מוכנה גם לנסוע..

אנחנו בדרום, אבל גם המרכז אפשרי בהחלט- כך שכל מה שבין ב"ש לת"א בא בחשבון. אבל העיקר שזו מישהי שבאמת תיתן מענה טוב ומדויק.

lolly87

New member
שלום

שולחת לך במסר טלפון של מאבחנת מומלצת מהדרום.

אשמח גם להמלצה - הבת שלי באותו מצב

הבת שלי בכיתה ט, ואצטרך הרחבה למתטיקה ולאנגלית.
עדיף באזור מודיעין, אבל ניתן בהחלט גם בתל אביב.
עדיפות למישהו שנמצא בהסדר עם כללית

lolly87

New member
שלום

אני לא מכירה לצערי במודיעין כל כך, יודעת שיש מכון אותיות שהוא מומלץ אבל אנגלית יש שם ברמה בסיסית.

למעלה