המלצה לדגם + חנות/מעבדה בחיפה

trilliane

Well-known member
מנהל
הטלפון (סמסונג A3 2017) טבע הערב והמסך מת. :-(
לצערי הפעם אין מנוס אלא לקנות בארץ... בפעם הראשונה.

מחפשת טלפון אנדרואיד חלופי, רצוי סמסונג (ורצוי לא משהו סיני, לא סומכת עליהם).
דרישות:
קטן וקל
(לפניו היה לי S3 מיני ובקושי התרגלתי לגודל שלו שהוא 4.8 נדמה לי, מעדיפה להישאר מתחת ל-5)
מקום לכרטיס זיכרון
NFC
לא יקר (את הקודמים קניתי בחו"ל בפחות מאלף ש"ח, אז אשמח להשקיע סדר גודל דומה)
עמיד, לא עדין (במידת האפשר)
רצוי כפתור
כהה (הנוכחי בצבע זהב כעור ולכן ברירת המחדל היא תפריטים לבנים, השתגעתי עד שהורדתי כל מיני תמות כהות, אני משתמשת בטלפון הרבה בלילה ובחושך וחשוב לי לצמצם תאורה. זו אחת הסיבות שאני מעדיפה כפתור, לפחות בדגם הנוכחי אני יודעת להשתמש בו בלי שהתאורה בצדדים שלו תפעל)

בהתחשב בכך שהדגם שהיה לי היה דגם ביניים בן 3.5 שמבחינתי היה בסדר גמור, אני לא מחפשת משהו משוכלל / מהיר במיוחד / מצלמה אולטרה איכותית.

אשמח להמלצות גם היכן כדאי לקנות בחיפה (מבחינת מחיר, שירות ואמינות) ואולי גם איכשהו להעביר את הנתונים, בהנחה שזה לא מסובך או יקר מדי (מה סדר גודל מחיר לדברים האלה בימינו? אין לי מושג). אגב, אני לא בונה על אחריות לטווח ארוך וגם לא כ"כ אכפת לי ממטען (יש לי בבית מטענים וכבלים סוג C) אז זה לא שיקול.

טיפים נוספים יתקבלו בשמחה (רק בבקשה בלי הטפות על גיבוי / למה סמסונג / כדאי לך טלפון גדול).
תודה! |4U|

נערך לאחרונה ב:

frankthe2

Active member
הטלפון (סמסונג A3 2017) טבע הערב והמסך מת. :-(
לצערי הפעם אין מנוס אלא לקנות בארץ... בפעם הראשונה.

מחפשת טלפון אנדרואיד חלופי, רצוי סמסונג (ורצוי לא משהו סיני, לא סומכת עליהם).
דרישות:
קטן וקל
(לפניו היה לי S3 מיני ובקושי התרגלתי לגודל שלו שהוא 4.8 נדמה לי, מעדיפה להישאר מתחת ל-5)
מקום לכרטיס זיכרון
NFC
לא יקר (את הקודמים קניתי בחו"ל בפחות מאלף ש"ח, אז אשמח להשקיע סדר גודל דומה)
עמיד, לא עדין (במידת האפשר)
רצוי כפתור
כהה (הנוכחי בצבע זהב כעור ולכן ברירת המחדל היא תפריטים לבנים, השתגעתי עד שהורדתי כל מיני תמות כהות, אני משתמשת בטלפון הרבה בלילה ובחושך וחשוב לי לצמצם תאורה. זו אחת הסיבות שאני מעדיפה כפתור, לפחות בדגם הנוכחי אני יודעת להשתמש בו בלי שהתאורה בצדדים שלו תפעל)

בהתחשב בכך שהדגם שהיה לי היה דגם ביניים בן 3.5 שמבחינתי היה בסדר גמור, אני לא מחפשת משהו משוכלל / מהיר במיוחד / מצלמה אולטרה איכותית.

אשמח להמלצות גם היכן כדאי לקנות בחיפה (מבחינת מחיר, שירות ואמינות) ואולי גם איכשהו להעביר את הנתונים, בהנחה שזה לא מסובך או יקר מדי (מה סדר גודל מחיר לדברים האלה בימינו? אין לי מושג). אגב, אני לא בונה על אחריות לטווח ארוך וגם לא כ"כ אכפת לי ממטען (יש לי בבית מטענים וכבלים סוג C) אז זה לא שיקול.

טיפים נוספים יתקבלו בשמחה (רק בבקשה בלי הטפות על גיבוי / למה סמסונג / כדאי לך טלפון גדול).
תודה! |4U|
שלום לך
ברור לי מה הבעיה המרכזית שלך והיא נושא גודל המכשיר. הביצועים הם עניין מישני במקרה כמו שלך. לצערך או לשמחתך, אין מכשירים קטנים היום. המכשיר שלך וזו עיקר הבעיה שלך הוא בגובה של 134 מ"מ, או 13 וחצי ס"מ תואם לכך הוא משקל המכשיר - 138 גרם. ערכתי בדיקות והשוואות של הדגמים השונים שהועלו כאן בפורום. סמסונג s10e הוא באמת המכשיר שקרוב ביותר למידות שאת מחפשת. גובהו 142 מ"מ, או 14 ס"מ כלומר כמעט ס"מ אחד יותר גדול מהמכשיר שלך, שאר המכשירים גבוהים או גדולים מהמכשיר שלך ב 2.5 עד 3 ס"מ. כלומר המכשירים החדשים באים באורך של 16 ס"מ. המשקל בהתאם - המכשיר שלך שוקל 140 גרם, המכשירים החדשים רובים עוברים את ה 200 גרם. אבל אלו המכשירים שיש היום.
מבחינת סמסונג, המכשיר היחיד שמתקרב לתקציב ולמידות הוא samsung a31, המסך טוב המצלמה טובה, הציפסט לא הכי מוצלח ולכן הביצועים לא הכי טובים. מחירו מתקרב ל 1000 ש"ח. והמכשיר 16 ס"מ בדיוק.
קיבלת פה המלצות על מכשירים - כולם טובים יותר בנושא הביצועים לעומת הסמסונג, להבנתי נושא הביצועים לא מטריד אותך במיוחד לאור המכשיר הקודם שלך. המסכים סבירים, ה oneplus nord 10n הוא המשתלם בעיני, הוא בסך הכל ארוך ב 3 מ"מ מהסמסונג a31, משקלו נמוך 190 גרם, לעומת 215 גרם של שיאומי poco x3 שהוא גם המכשיר הגדול ביותר עם מעל 16 וחצי ס"מ, שלושת המכשירים באים עם חיבור לאוזניות כמו שהיית רגילה. שלושתם נכנסים לתקציב. הייתי מוותר על samsung s10e בגלל הרצון לקנות מכשיר חדש ולא משומש ובגלל המחיר הגבוה.
לסיכום מבין כל המכשירים שהומלצו פה ה oneplus nord n10 הוא המכשיר המועדף עלי, גם על פני השיאומי למיניהם הכבדים והגדולים וגם על פני הסמסונג a31 שהוא מכשיר חלש ויקר לתמורה שהוא נותן.
מצרף השוואה בין שלושת המכשירים:

מצרף לך גם מאתר יד 2 את samsung s10e משומש למכירה ותראי מכשירים עם בעיית מסך שבורים קצת בפינה וכו'. לדעתי חבל לך על קניית מכשיר משומש במצבך:
מקווה שעזרתי במקצת.

trilliane

Well-known member
מנהל
שלום לך
ברור לי מה הבעיה המרכזית שלך והיא נושא גודל המכשיר. הביצועים הם עניין מישני במקרה כמו שלך. לצערך או לשמחתך, אין מכשירים קטנים היום. המכשיר שלך וזו עיקר הבעיה שלך הוא בגובה של 134 מ"מ, או 13 וחצי ס"מ תואם לכך הוא משקל המכשיר - 138 גרם. ערכתי בדיקות והשוואות של הדגמים השונים שהועלו כאן בפורום. סמסונג s10e הוא באמת המכשיר שקרוב ביותר למידות שאת מחפשת. גובהו 142 מ"מ, או 14 ס"מ כלומר כמעט ס"מ אחד יותר גדול מהמכשיר שלך, שאר המכשירים גבוהים או גדולים מהמכשיר שלך ב 2.5 עד 3 ס"מ. כלומר המכשירים החדשים באים באורך של 16 ס"מ. המשקל בהתאם - המכשיר שלך שוקל 140 גרם, המכשירים החדשים רובים עוברים את ה 200 גרם. אבל אלו המכשירים שיש היום.
מבחינת סמסונג, המכשיר היחיד שמתקרב לתקציב ולמידות הוא samsung a31, המסך טוב המצלמה טובה, הציפסט לא הכי מוצלח ולכן הביצועים לא הכי טובים. מחירו מתקרב ל 1000 ש"ח. והמכשיר 16 ס"מ בדיוק.
קיבלת פה המלצות על מכשירים - כולם טובים יותר בנושא הביצועים לעומת הסמסונג, להבנתי נושא הביצועים לא מטריד אותך במיוחד לאור המכשיר הקודם שלך. המסכים סבירים, ה oneplus nord 10n הוא המשתלם בעיני, הוא בסך הכל ארוך ב 3 מ"מ מהסמסונג a31, משקלו נמוך 190 גרם, לעומת 215 גרם של שיאומי poco x3 שהוא גם המכשיר הגדול ביותר עם מעל 16 וחצי ס"מ, שלושת המכשירים באים עם חיבור לאוזניות כמו שהיית רגילה. שלושתם נכנסים לתקציב. הייתי מוותר על samsung s10e בגלל הרצון לקנות מכשיר חדש ולא משומש ובגלל המחיר הגבוה.
לסיכום מבין כל המכשירים שהומלצו פה ה oneplus nord n10 הוא המכשיר המועדף עלי, גם על פני השיאומי למיניהם הכבדים והגדולים וגם על פני הסמסונג a31 שהוא מכשיר חלש ויקר לתמורה שהוא נותן.

מצרף לך גם מאתר יד 2 את samsung s10e משומש למכירה ותראי מכשירים עם בעיית מסך שבורים קצת בפינה וכו'. לדעתי חבל לך על קניית מכשיר משומש במצבך:
מקווה שעזרתי במקצת.
בהחלט, תודה!
מחר אתפנה לבדוק הכול.
מסתמן שנושא התקציב פחות רגיש, ואם אני כבר קונה עדיף שיהיה חדש יחסית כדי שיחזיק מעמד כמה שנים לפני שיתיישן מאוד.
עניין הגדול מבאס, כאמור כבר הבנתי שאצטרך להתפשר, השאלה רק עד כמה.

trilliane

Well-known member
מנהל
שלום לך

מקווה שעזרתי במקצת.
במחשבה שנייה אני שוקלת שוב סמסונג... איך A51 לעומת A31?
נראה לי די דומה ואני רואה שמוכרים בפחות מ-900 ש"ח...
אני חושבת לעצמי שאולי בעצם למרות הכול לא שווה לי לשלם כפול על עוד סנטימטר אם בסה"כ המכשיר עונה על הצרכים שלי... :unsure:

frankthe2

Active member
במחשבה שנייה אני שוקלת שוב סמסונג... איך A51 לעומת A31?
נראה לי די דומה ואני רואה שמוכרים בפחות מ-900 ש"ח...
אני חושבת לעצמי שאולי בעצם למרות הכול לא שווה לי לשלם כפול על עוד סנטימטר אם בסה"כ המכשיר עונה על הצרכים שלי...
בעבודה שלי היו שני פלאפונים a50 ו- a51. ה 50 נתקע לא מעט בעת גלישה באינטרנט - גם תוכדי שימוש באפליקציות יעודיות כגון ynet' youtube וכד. ה a51 נטה להתחמם בשיחות ובשימוש ארוך, גם הוא סבל מתקיעות לא פעם ולא פעמיים. אני לא יכול להעיד על כל המכשירים אבל התלונות האלה חוזרות על עצמן לא מעט בפרסומים שונים באינטרנט.
לגבי הfixell a4 של גוגל - קראתי ביקורות - המכשיר קטן ונוח לאחיזה, הרמקולים סבירים. גם הביצועים - בכל זאת ציפסט סנאפדרגון 730g של קוואלקום. המצלמה סבירה אבל לא מהירה, המכשיר מתחמם, היו לא מעט תלונות על התחברות לאינטרנט בעזרת wi-fi ולזה אין לחברה היצרנית או מספקי השירות השונים פתרון. בסך הכל המכשיר נחמד אבל יקר ולא מספק את אמינות הנדרשת ומצפוה לאור מחירו הלא נמוך.
יש עוד מכשירים שהם שוב יחסית קטנים - שיאומי 10 note lite בגובה 157 מ"מ. ושוב חוזרים לסמסונג s10e שהוא קטן וקרוב מאוד לגודל המכשיר הישן אבל יקר, אני מצאתי אותו במחיר של 1670 ש"ח בישראל ללא מטען מקורי. המ טען המקורי יעלה עוד 100 ש"ח בקירוב.

trilliane

Well-known member
מנהל
בעבודה שלי היו שני פלאפונים a50 ו- a51. ה 50 נתקע לא מעט בעת גלישה באינטרנט - גם תוכדי שימוש באפליקציות יעודיות כגון ynet' youtube וכד. ה a51 נטה להתחמם בשיחות ובשימוש ארוך, גם הוא סבל מתקיעות לא פעם ולא פעמיים. אני לא יכול להעיד על כל המכשירים אבל התלונות האלה חוזרות על עצמן לא מעט בפרסומים שונים באינטרנט.
לגבי הfixell a4 של גוגל - קראתי ביקורות - המכשיר קטן ונוח לאחיזה, הרמקולים סבירים. גם הביצועים - בכל זאת ציפסט סנאפדרגון 730g של קוואלקום. המצלמה סבירה אבל לא מהירה, המכשיר מתחמם, היו לא מעט תלונות על התחברות לאינטרנט בעזרת wi-fi ולזה אין לחברה היצרנית או מספקי השירות השונים פתרון. בסך הכל המכשיר נחמד אבל יקר ולא מספק את אמינות הנדרשת ומצפוה לאור מחירו הלא נמוך.
יש עוד מכשירים שהם שוב יחסית קטנים - שיאומי 10 note lite בגובה 157 מ"מ. ושוב חוזרים לסמסונג s10e שהוא קטן וקרוב מאוד לגודל המכשיר הישן אבל יקר, אני מצאתי אותו במחיר של 1670 ש"ח בישראל ללא מטען מקורי. המ טען המקורי יעלה עוד 100 ש"ח בקירוב.
תודה, כבר הזמנתי את הפיקסל (1458 ש"ח לפני משלוח מהיר). הגיע היום, בינתיים בסדר (ואין בעיות ב-WiFi). מדהים שזה נחשב בימינו "קטן"... הטלפונים רק גדלים, אבל כפות הידיים שלי נשארות באותו גודל (והן לא קטנות!). בימים האחרונים השתמשתי קצת בסמסונג S3 מיני הישן נושן שלי, וזה היה לא נוח כי הוא עתיק (הרבה יישומונים כבר לא מתאימים) ואיטי להחריד, אבל מבחינת הגודל לא הפריע לי כלל, להפך. גם כשקניתי את ה-A3 כתבו לי פה שוב ושוב שאתחרט על הבחירה וארצה גדול יותר, והנה, גם אחרי 3.5 שנים לא התחרטתי לרגע. בקיצור, חבל שאין התחשבות בחובבי המכשירים הקטנים, ותמיד נדמה שעושים אותם יקרים יותר (או נחותים מאוד) וזה מרגיז. תודה לכולם!

לגבי הגודל, קחי בחשבון שגדול היום הוא הקטן של אתמול.
למשל galaxy s6 edge הוא בערך באותו גודל (פיזי - של המכשיר עצמו) של galaxy s10e למרות שמבחינת צג, הראשון בגודל 5.1 אינץ' ואילו השני בגודל 5.8 אינץ'.
אפשר לראות את המימדים של שניהם כאן ולהשוות:

נערך לאחרונה ב:

trilliane

Well-known member
מנהל
כן, אני יודעת שהטלפונים גדלים עם הזמן... |בוכה|
ובכל מקרה לא נראה לי שאקנה מסדרה S כי זו הסדרה היקרה יותר...
יש דרך לחפש באתר הזה לפי תכונות?

z1george

Member
מנהל
לא סיני, חדש, מסך לא גדול ועם NFC... בעיה
יכול לחשוב רק על S10e

אבל בארץ אי אפשר לדעת שהחדש כביכול באמת חדש ולא מוחדש
הדגם לא לטעמי אבל אם הייתי מקבל משימה לקנות "רק כזה" אז הייתי חופר ומוצא אחד משומש אבל שמור (עם מסך מקורי באמת)

trilliane

Well-known member
מנהל
לא סיני, חדש, מסך לא גדול ועם NFC... בעיה
יכול לחשוב רק על S10e

אבל בארץ אי אפשר לדעת שהחדש כביכול באמת חדש ולא מוחדש
הדגם לא לטעמי אבל אם הייתי מקבל משימה לקנות "רק כזה" אז הייתי חופר ומוצא אחד משומש אבל שמור (עם מסך מקורי באמת)
כן, כבר הבנתי שאני בבעיה...
ומסתמן שאצטרך להתפשר על הגודל... ולקנות גדול יותר, בתקווה לא גדול מאוד.
אם הוא יהיה קטן וקל (לא מגושם) אני אחיה עם זה.
אולי גם לא סמסונג הפעם... המחיר גם גמיש יותר.
חבר המליץ לי על נוקיה (עוד לא הספקתי לבדוק בכלל במה מדובר);

חבר אחר המליץ על פיקסל, שהם לא כ"כ גדולים להבנתי.
החיסרון הוא שאין להם אפשרות לכרטיס זיכרון (כלומר כל הגיבוי הוא בענן או לחבר למחשב אני מניחה, קצת פחות נוח לי...)
וגם לחלקם אין כניסת אוזניות רגילה (ואני משתמשת באוזניות המממון; ביום אומנם אלחוטיות, אבל בלילה חוטיות) אלא נדרש מחבר לשקע הטעינה, אני תוהה עד כמה זה מסרבל את העסק (וגם אומר שאי אפשר לטעון ולהאזין בו"ז, אם כי זה כבר משהו שאני לא עושה כ"כ הרבה) אלא אם מוותרים על הגנה נגד מים, שאני תוהה עד כמה היא באמת טובה (אומנם איבדתי את הטלפון למים, אבל זה קרה רק אחרי 3.5 שנים כך שזה לא כ"כ נפוץ אצלי).

אבל אם כבר מכרתי את נשמתי לגוגל, אז עד הסוף? כי כרגע אני בכ"ז עושה קצת הפרדה... התלבטות.
אני גם תוהה עד כמה יהיה לי קל להסתגל לטלפון שהוא לא סמסונג... הבנתי שהכפתורים בסמסונג הפוכים מהשאר (אפשר לתכנת אחרת?).
בסופו של דבר אני טיפוס של הרגלים ולא אוהבת שמזיזים לי את הגבינה, אז גמישות ויכולת להתאים את הטלפון לצרכיי זה לא רע.
כרגע הדברים העיקריים שקריטיים לי (מלבד עניין הגודל והנוחות) הם שימוש בלילה, בעיקר למדיה. אז אפשרות שהכול יהיה כהה (תפריטים, וילון, שהכפתורים לא יישארו דולקים כל הזמן), ושטויות קטנות כמו לעצור את הנגינה כששולפים את האוזניות, או שלא יתחיל להאיר פתאום אם נוגעים לא נכון...

מבחינת תכונות כבר מצאתי את המסנן של GSM ARENA אז אני יכולה להצליב, אבל מבחינת נוחות ושטויות קטנות של חוויית משתמש זה לפחות משהו שיקל עליי את המעבר.

JEK12345JEK

Well-known member
כן, כבר הבנתי שאני בבעיה...
ומסתמן שאצטרך להתפשר על הגודל... ולקנות גדול יותר, בתקווה לא גדול מאוד.
אם הוא יהיה קטן וקל (לא מגושם) אני אחיה עם זה.
אולי גם לא סמסונג הפעם... המחיר גם גמיש יותר.
חבר המליץ לי על נוקיה (עוד לא הספקתי לבדוק בכלל במה מדובר);

חבר אחר המליץ על פיקסל, שהם לא כ"כ גדולים להבנתי.
החיסרון הוא שאין להם אפשרות לכרטיס זיכרון (כלומר כל הגיבוי הוא בענן או לחבר למחשב אני מניחה, קצת פחות נוח לי...)
וגם לחלקם אין כניסת אוזניות רגילה (ואני משתמשת באוזניות המממון; ביום אומנם אלחוטיות, אבל בלילה חוטיות) אלא נדרש מחבר לשקע הטעינה, אני תוהה עד כמה זה מסרבל את העסק (וגם אומר שאי אפשר לטעון ולהאזין בו"ז, אם כי זה כבר משהו שאני לא עושה כ"כ הרבה) אלא אם מוותרים על הגנה נגד מים, שאני תוהה עד כמה היא באמת טובה (אומנם איבדתי את הטלפון למים, אבל זה קרה רק אחרי 3.5 שנים כך שזה לא כ"כ נפוץ אצלי).

אבל אם כבר מכרתי את נשמתי לגוגל, אז עד הסוף? כי כרגע אני בכ"ז עושה קצת הפרדה... התלבטות.
אני גם תוהה עד כמה יהיה לי קל להסתגל לטלפון שהוא לא סמסונג... הבנתי שהכפתורים בסמסונג הפוכים מהשאר (אפשר לתכנת אחרת?).
בסופו של דבר אני טיפוס של הרגלים ולא אוהבת שמזיזים לי את הגבינה, אז גמישות ויכולת להתאים את הטלפון לצרכיי זה לא רע.
כרגע הדברים העיקריים שקריטיים לי (מלבד עניין הגודל והנוחות) הם שימוש בלילה, בעיקר למדיה. אז אפשרות שהכול יהיה כהה (תפריטים, וילון, שהכפתורים לא יישארו דולקים כל הזמן), ושטויות קטנות כמו לעצור את הנגינה כששולפים את האוזניות, או שלא יתחיל להאיר פתאום אם נוגעים לא נכון...

מבחינת תכונות כבר מצאתי את המסנן של GSM ARENA אז אני יכולה להצליב, אבל מבחינת נוחות ושטויות קטנות של חוויית משתמש זה לפחות משהו שיקל עליי את המעבר.

מכשיר של ONEPLUS שיכול להתאים לדרישות שלך

מסך 6.49 +IPS FHD עם ריענון מסך 90 הרץ
128/6 + הרחבת זיכרון
NFC
מעבד סנאפדרגון 690G + מודם 5G סנאפדרגון X51
סוללה 4300 MAH
טעינה מהירה של 30W
שתי רמקולים סטריאו
שקע 3.5 מ"מ לאוזניות
המחיר בסביבות 1000 שקל

חיפה:
919 שקל

קרית עקרון:
939 שקל

נשר:
1039 שקל

קרית אתא:
1079 שקל

Beniso12

New member
הייתי ממליץ על החדשים של שיאומי
POCO M3 | POCO X3
שניהם הכי חדשים שלהם והם מעולים מעבד חזק מצלמה טובה ותקציב של מתחת ל800 שקל

יש מצב שכן.
בכל אופן כאשר תחליטי על טלפון שאותו את רוצה, אפשר לחפש עבורו האם אפשר להפוך את ה"כפתורים" שלו.

לגבי:
אז אפשרות שהכול יהיה כהה (תפריטים, וילון, שהכפתורים לא יישארו דולקים כל הזמן), ושטויות קטנות כמו לעצור את הנגינה כששולפים את האוזניות, או שלא יתחיל להאיר פתאום אם נוגעים לא נכון...
כהה אפשרי.
החל מאנדרואיד 10 יש ערכת נושא חשוכה לטלפון אז אני מניח שאם תקני טלפון חדש יחסית (אנחנו בדרך לאנדרואיד 12) אמורה להיות לך אפשרות כזו.
(בכל אופן תמיד אפשר לבדוק פרטנית לגבי הטלפון שתבחרי לקנות לבסוף)

לגבי השאר אין לי מושג.

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה לכולם על ההמלצות!
המחיר כרגע גמיש יותר, ומכיוון שאני מתכוונת לקנות מכשיר חדש ומעדיפה גם דגם מ-2020 לכל המאוחר, ומנגד הרבה מההמלצות כוללות טלפונים גדולים וכבדים מדי לטעמי, אני שוקלת מחדש את יחסיי עם גוגל (חתונה קתולית?) וחושבת בכיוון של פיקסל (כנראה 4a כי 5 יקר מדי ואין לו יתרון עבורי, ודגמים אחרים עוד לא הספקתי לבדוק). לצערי אין מקום לכרטיס זיכרון לצערי, וקצת חבל שגם אין רדיו, אבל אני מודה בכנות שבשנה האחרונה לפחות השתמשתי כמעט תמיד ביישומוני רדיו ייעודיים, אז כפרה. עד כמה הוא נוח / גמיש / ניתן לתכנות?
אין לי מושג קלוש בטלפונים של גוגל, תובנות / הערות / הארות יתקבלו בשמחה. |4U|

z1george

Member
מנהל
היה לי 4a רק להתנסות קצרה ביותר
בעד: מצלמה נהדרת, עדכונים
נגד: מסך קטן לקריאה (לטעמי שלי) ושאינו אמולד, אין תצוגת שעה AOD, סוללה נגמרת מהר, אין כרטיס זכרון, החלפת מסך יקרה בטירוף
סיכום: לצלמים בלבד (שלא לוקחים את המצלמה איתם בתיק ממילא)

trilliane

Well-known member
מנהל
נגד: מסך קטן לקריאה (לטעמי שלי) ושאינו אמולד, אין תצוגת שעה AOD, סוללה נגמרת מהר, אין כרטיס זכרון, החלפת מסך יקרה בטירוף
דווקא מצלמה היא לא פונקציה עד כדי כך חשוב בעיניי... בטלפון שהיה לי המצלמה הייתה בינונית ולפעמים זה היה קצת גבולי, אבל לא הפריע לי יותר מדי.
מכיוון שהמסך שלי קטן יותר אין לי ספק שכל טלפון שאקנה לא יהיה לי קטן מדי, מהבחינה הזאת אני לא דואגת;
מה זה אומר "אמולד" ולמה היעדרו הוא בעיה/חיסרון?
לא ידעתי שאין תצוגת AOD, מוזר, זה ממש בסיסי... :-/ חבל.
סוללה נגמרת מהר – בגלל המסך? משהו מסוים? מה נחשב ל"מהר"?
אין כרטיס זיכרון – זה אכן מעצבן, אבל יש די זיכרון פנימי אז אני יכולה לחיות עם זה.
החלפת מסך – לא רלוונטית, לא מחליפה מסך.

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה בטוח בעניין AOD? לפי GSM Arena לפיקס 4a יש AOD.
(או שזה AOD בלי שעון? אם לא שעון, אז מה בעצם?)

JEK12345JEK

Well-known member
תודה לכולם על ההמלצות!
המחיר כרגע גמיש יותר, ומכיוון שאני מתכוונת לקנות מכשיר חדש ומעדיפה גם דגם מ-2020 לכל המאוחר, ומנגד הרבה מההמלצות כוללות טלפונים גדולים וכבדים מדי לטעמי, אני שוקלת מחדש את יחסיי עם גוגל (חתונה קתולית?) וחושבת בכיוון של פיקסל (כנראה 4a כי 5 יקר מדי ואין לו יתרון עבורי, ודגמים אחרים עוד לא הספקתי לבדוק). לצערי אין מקום לכרטיס זיכרון לצערי, וקצת חבל שגם אין רדיו, אבל אני מודה בכנות שבשנה האחרונה לפחות השתמשתי כמעט תמיד ביישומוני רדיו ייעודיים, אז כפרה. עד כמה הוא נוח / גמיש / ניתן לתכנות?
אין לי מושג קלוש בטלפונים של גוגל, תובנות / הערות / הארות יתקבלו בשמחה. |4U|

מומלץ להתרחק ממכשירים של גוגל
יקרים מאוד עם מצלמה מצויינת
ומפוצצים עם באגים

הייתי מציע לך לרדת מהעץ של מכשיר קטן
לחזור לשפיות ולרכוש מכשיר סטנדרתי במחיר שפוי ובגודל מציאותי
רוכשים מה שיש לשוק להציע בהוויה הקיימת

למעלה