המלצה להקטנת חזה ע"י אורתופד

putzik2

New member
המלצה להקטנת חזה ע"י אורתופד

שלום רב אני בכוונה לא מפנה את השאלה שלי לפורום פלסטיקה כי את כל הבירורים כבר עשיתי מהצד הזה. אני מעוניינת בחוות דעת של אורתופד מאחר והעניין הבריאותי הרבה יותר מטריד אותי.אני כבר מעל לגיל 30 ובשנתיים האחרונות אני מרגישה שהמשקל של החזה מכריע אותי.זה הפך להיות מאוד כבד,אני לא יכולה לישר את הגב ושמתי לב שהגב שלי והיציבה שלי הפכה להיות יותר כפופה מתמיד.אני נמשכת על ידי החזה כלפי מטה אפילו עם חזיות שמאוד תומכות.הפחד שלי הוא שעם השנים אני אהפך ליותר ויותר כפופה.כבר עכשיו אני חווה כלמיני כאבים בגב שלא סבלתי מהם בעבר.ספורט זה מחוץ לתחום כל השנים פשוט בגלל שהם מפריעים.יש לי ביטוח רפואי פרטי,לכן אם אבחר לעשות את הניתוח ותהיה לי המלצה מאורתופד אני אוכל לעשות זאת בלי בעיות,לכן אני לא מוטרדת ממחירים ולא מחפשת להוציא את זה על חשבון קופ"ח.כשהלכתי לפני שנה לאורתופד בקופה בגלל כאבי גב,ציינתי בפניו שאני חוששת שזה נובע ממשקל החזה.הוא בכלל לא הסתכל עליי ולא בדק את העניין ופשוט ביטל זאת בהינף יד.ובאמת שמגודל החזה שלי אי אפשר להתעלם.אם כך,כיצד אני יכולה לקבל ייעוץ אורתופדי הגיוני יותר,שייבחן את העניין לעומק? אני באמת מעוניינת לדעת את הסיכונים והבעיות הרפואיות שאני עומדת בפניהם לפני שאני מחליטה על צעד גדול כמו הקטנת חזה. תודה רבה.

למעלה