המלצה למוצר מתאים לילדינו

dina199

New member
בחור גדול

לדעת יש סקוצ'ים בכל המידות . למרות שלא מדברים על זה יש הרבה מבוגרים שלא יודעים לשרוך שרוכים. (כולל אח שלי , יודע אבל שונא את זה וקונה נעליים בלי שרוכים)
הבן שלי למד לשרוך שרוכים בגיל 16 (אחרי שכבר עשה כמה בחינות בגרות)עניין לגמרי של מוטוריקה עדינה ,בשלות השרירים ולימוד אנליזה וסינטזה. פירקנו את הפעולה (זו פעולה מאוד מסובכת) ל קטעים קצרים (מה שלא הצליח במבחינה מוטורית בגיל יותר צעיר) והוא הסתדר עם שרוכים מצוין אפילו עם נעלים צבאייות

הבן שלי, ככל הנראה

לא יעשה בחינות בגרות ולא יגיע לצבא

המורה בשיעור כישורי חיים הסבירה לנו שפעולת שריכת הנעליים מתחלקת ל- 17 (!) תתי פעולות, ואנחנו בתחילת הדרך, למרות שמבחינת מוטוריקה עדינה הבן שלי די בסדר.
הוא נועל בעיקר נעלי ספורט. אני משתדלת לקנות מהפירמות הטובות יותר (אבל לא דגמים יקרים), כדי שהנעליים יהיו נוחות, עמידות ואורטופדיות (יש לו גם פלטפוס...) ומעל מידה 35.5 אין עם סקוצ'ים.
אני סבורה שמיומנות שריכת שרוכים היא חשובה לאורח חיים כמה שיותר עצמאי. כמובן שאחרים רשאים לחשוב אחרת.

dina199

New member
אם בסוג נעליים הזה אין סקוצ'ים,

אז הפטנט של שרוכי פלא נראה טוב. והוא תופס לגבי נעליים צבאיות
.

ולגבי הבן שלי - בגיל 12 אמרו לי שלא כולם עושים בגרות ולא כולם מתגייסים לצבא . לכן אני אומרת לאנשים לא לתכנן לטווח ארוך ,כי אי אפשר לדעת שום דבר מראש.
האחבחון שלו היה בגיל 14 וכשהוא התחיל ללמוד בתיכון לחינוך מיוחד חשבתי שרק יהיה מרוצה (הוא סבל בבית ספר 9 שנים) . ואז התחילו מבחית בגרות אחת של מקצוע החזק שלו . התכנון היה בגרות חלית , ולאט לטא (במשך 5 שנים) הכיעו בגרות מלאה.
לבי צבא - הוא קיבל פטור . ורק בגיל 18 הגיע למסקנה שהוא רוצה להתנדב לצבא .
אז אמנם אנשים מסתכלים כל 'מבחן התוצאה' כשאני מספרת על בגרות, פסיכטמטרי, צבא ואוניברביטה - אבל זו תוצאה. הדברים לקחו הרבה שנים ושום דבר לא היה מתוכנן מראש

הסיפור שלכם בהחלט אופטימי

וכל הכבוד לכם וכמובן גם לבנכם על ההישגים המרשימים.
אני חוששת שאצלנו המצב קצת שונה. הנסיך אובחן כאוטיסט לקראת גיל שנתיים, ולמרות טיפולים אינטנסיביים והשקעה מרובה, שלו ושלי, הוא שומר על מיקומו בצד הנמוך של הסקאלה.
הוא לא מדבר, למעט מילים ספורות, כל הנושא החברתי ממנו והלאה והיכולת שלו להעסיק את עצמו שואפת לאפס.
כל זה, כמובן, לא משנה את העובדה שהוא מקסים, עם נשמה טהורה ואני אוהבת אותו אהבת נפש

אני מתנחמת בהישגים קטנים מפעם לפעם (למשל, הוא למד לרכב על
ואנחנו נהנים לרכב ביחד), במזג הנעים שלו וביכולתו הנדירה לגרום לכל מורה ומטפל/ת להתאהב בו ולרצות לעזור לו.
אני לא מתכננת תוכניות לטווח ארוך, אבל משתדלת להישאר עם הרגליים על הקרקע.

והחתימה שבחרתי לי אינה מקרית...

dina199

New member
והבן שלי לא יודע לרכב על אופניים

אז גם לבן שלך יש הישג ענק

dina199

New member
מאוד קשור

גם בלי שרוכים , וגם נראה מאוד נוח

תתחדשו

אני רחוקה מלהיות משטרת האופנה אבל לא יכולה

לראות כאלה גרביים לצד נעליים מושקעות.

לא שאני חשה צורך להתנצל, או להסביר

אבל כדי לסגור את הפינה הזו -
התמונה צולמה לפני השינה. אלה גרביים שמשמשות את הנסיך לשינה בלבד (שלא יהיה לו קר אם השמיכה בורחת...) ואני מעדיפה שלא יישן עם גרביים צמודות מידי.
אין מצב שהוא היה יוצא החוצה עם גרביים כאלה.
"הנעליים המושקעות" נקנו בהום סנטר במחיר מצחיק, בשביל הקטע. כנראה הגיעה מכולה מסין או משהו.
הן לא מיועדות לשימוש יומיומי כי האימום שלהן ממש ירוד.
למעוניינים, יש גם בתכלת-טורקיז, ורוד עז ושחור.
אולי יש גם בסניף באור יהודה...

רוצה רק להגיד לך שתגשי לחנות בשם הלב הכחול

זה נעליים אורטופדיות מעולות.
קניתי שם זוג שנראה מאוד טוב לנעלי "הערס" הן נראות כמו נעלי התעמלות רגילות
אין להם שרוכים וגם לא סקו'צים ואני הולכת איתן רבות במיוחד בחורף ובגשם כי הן מחממות
יותר טוב מהמגפיים שיש לי.

מה שכן הן יקרות. החנות כולה מאוד יקרה אז לשיקולך.

lavendula

New member
בלב הכחול יש רק נעלי נשים לדעתי

בטבע נאות יש גם לבנים/גברים - השאלה מה המידה שהבן שלה נועל, כי זה רק ממידה 36 (לגברים אולי ממידה יותר גבוהה).
בכל מקרה, אם אין בעיה אורתופדית, כל נעל ספורט איכותית יכולה להתאים, ו"שרוכי הפלא" מאפשרים לבחור מתוך מגוון יותר גדול, במקום שהבחירה תהיה מוגבלת לנעליים עם סקוצ'ים או וריאציה ללא שרוכים/סקוצ'ים.

"הבן שלה" נועל מידה 41

ונועל בעיקר נעלי ספורט (עם גרביים שאינן נוזלות
)
בכל מקרה, תודה על ההמלצה.

למעלה