המלצה למכשיר ביתי טוב להסרת שיער

מצב
הנושא נעול.

היי,
אני הרבה זמן רוצה לקנות מכשיר ביתי להסרת שיער.(לא לצמיתות) אין לי מושג מה לקנות ...חשוב שתענה על הקריטריונים הבאים:
*מכשיר שמוציא את השערות מהשורש(אחרת יש לי יער מגילוח)
*מכשיר המתאים לשימוש בכל הגוף(רגליים,ידיים,בית שחי,מפשעה)
*שאפשר להשתמש איתו על עור רטוב
*שבזמן השימוש לא יהיה צורך לחבר לחשמל אלא מכונה נטענת(כמו פלאפון)
*מכונה טובה שתחזיק להרבה זמן
*עדיף כמובן לא יקר מדי
אשמח מאוד שיפרטו בדיוק איזה חברה ודגם.
יש לי גם עוד שתי שאלות:
1.יש לי נקודת חן ביד,אם אני מעבירה אצבע על הנקודה היא קצת בולטת,אבל ממש קצת.יש עליה קצת שערות.אפשר להוציא משם את השערות? אמרו לי שזה יכל לסרטן אם מוציאים שערות מנקודת חן.האם זה נכון?ולמה? זה נשמע ממש מוזר...
2.כאשר הייתי מגלחת עם סכין גילוח הייתי מרטיבה את איזור העור עם השיער,שמה סבון ואז עם הסבון מגלחת.אחר כך שוטפת במים.השאלה היא איך מוציאים שיער עם מכונה? אם כתוב שאפשר להשתמש במכונה על עור רטוב אני יכולה גם עם סבון? ומכונות שאפשר רק על עור יבש,אז לא שוטפים אם סבון קודם? וזה לא כואב נורא על עור יבש...?
תודה רבה!!!

מיכשור לשימוש ביתי

היי,
אני הרבה זמן רוצה לקנות מכשיר ביתי להסרת שיער.(לא לצמיתות) אין לי מושג מה לקנות ...חשוב שתענה על הקריטריונים הבאים:
*מכשיר שמוציא את השערות מהשורש(אחרת יש לי יער מגילוח)
*מכשיר המתאים לשימוש בכל הגוף(רגליים,ידיים,בית שחי,מפשעה)
*שאפשר להשתמש איתו על עור רטוב
*שבזמן השימוש לא יהיה צורך לחבר לחשמל אלא מכונה נטענת(כמו פלאפון)
*מכונה טובה שתחזיק להרבה זמן
*עדיף כמובן לא יקר מדי
אשמח מאוד שיפרטו בדיוק איזה חברה ודגם.
יש לי גם עוד שתי שאלות:
1.יש לי נקודת חן ביד,אם אני מעבירה אצבע על הנקודה היא קצת בולטת,אבל ממש קצת.יש עליה קצת שערות.אפשר להוציא משם את השערות? אמרו לי שזה יכל לסרטן אם מוציאים שערות מנקודת חן.האם זה נכון?ולמה? זה נשמע ממש מוזר...
2.כאשר הייתי מגלחת עם סכין גילוח הייתי מרטיבה את איזור העור עם השיער,שמה סבון ואז עם הסבון מגלחת.אחר כך שוטפת במים.השאלה היא איך מוציאים שיער עם מכונה? אם כתוב שאפשר להשתמש במכונה על עור רטוב אני יכולה גם עם סבון? ומכונות שאפשר רק על עור יבש,אז לא שוטפים אם סבון קודם? וזה לא כואב נורא על עור יבש...?
תודה רבה!!!
מיכשור לשימוש ביתי
היי
נא לבדוק את המכשירים סילקה פיל או בראון אלו מכשירים שתולשים את השיער לא לצמיתות בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה