המלצה למשאבה

המלצה למשאבה

הריון שלישי, בשניים הקודמים השתמשתי במשאבה הרגילה החשמלית של מדלה. כעת מרגישה שרוצה משהו חדש, חזק יותר אולי דו צדדי, לא ממש יודעת . יש לי קרובת משפחה שאמורה להגיע מאוד בקרוב מארה"ב ואני רוצה להזמין דרך האינטרנט ושהיא תביא לי אותה. שאלותי: - האם באמת יצא לי יותר זול להזמין דרך האינטרנט מאשר לקנות בארץ? - איזה דגם הכי מומלץ? האם דו צדדי? - האם משהי מכירה אתר ממנו ניתן להזמין בארה"ב? המון תודה

Medela Pump in style

She can call felina at the Upper Breast Side in NY to order. She can talk to you about all sorts of pumps and she is Israeli and can even tell your friend in Hebrew. Here is a picture of the pump. Make sure you ask about an adapter so taht it works on Israeli electricity​

אני חושבת ששווה לבדוק גם את האפשרות הזאת

ספקטרה 2 או ספקטרה 3. יש לנו עכשיו מבצע על הספקטרה 3 - לכל מי שמביאה משאבה חשמלית מכל סוג ובכל מצב, יכולה להשיג את הספקטרה 3 במחיר אטרקטיבי במיוחד! את יכולה למצוא הרבה המלצות של אסתר על משאבות הספקטרה. וגם להתנסות במשאבות לפני קנייה אצל יועצות הנקה או לקחת לניסיון את הספקטרה 2 בכל אחד מסניפי יש שרה. את המשאבות את יכולה לראות באתר babymall

למעלה