המלצה לרופא כאב/אורטופד לטיפול פולשני בחוליה T12 בגב

לאלי48

New member
המלצה לרופא כאב/אורטופד לטיפול פולשני בחוליה T12 בגב

אימי שברה את T12 היא בת 80. במחלקה החליטו לא להתערב ותוך חודשיים קרסה החוליה לגמרי. כרגע היא סובלת מכאבי תופת והערכה היא שכך יימשך למשך שארית חייה.
האם יש לי בסיס לתביעה?
קראתי על טיפול לשיקום החוליה אני מצטט:
"שיטה נוספת שפיתחה חברה ישראלית בשם ‘דיסקוטק‘, מאפשרת תיקון טוב יותר של השברים באמצעות שבב פלסטיק קשיח, שמתרחב בתוך החוליה עצמה לאחר שמחדירים אותו בהרדמה מקומית דרך העור (ללא חתך). השבב נפתח בתוך החוליה, ולאחר מכן ניתן להזריק שוב צמנט לתוך החוליה או לחלופין להזריק שתל עצם (הליך שמתאים לצעירים יותר) ואחריו להוסיף שתל עשוי טיטניום, שמיוצר באותה חברה, ומטרתו להעניק תמיכה נוספת לשתל העצם בתוך החוליה עצמה. "

האם משהו יכול להמליץ לי על רופא המתמחה בשיטה זו, או מרפאה כזו?

תודה על הכל, עזרו לי להציל את אימי מן הגהינום הזה.

לאלי

נשמע נורא. הלוואי ותמצא הדרך להקל על אמך

אני מציעה לרוץ מרופא כאב לרופא כאב עד שימצאו דרך להקל. זה לא יתכן לסבול כאב כזה.
בגיל של אמך נמנעים מניתוחים כי הסיכוי לסיבוכים הוא עצום.
הטכנולוגיה שאתה מתאר נשמעת מרהיבה, תנסה אולי דרך החברה שהמציאה את זה להבין אם זה כבר בשימוש שוטף.

אני באמת לא מתמצאת בתחום הזה, אבל קשה לי להאמין שעושים ניתוח בחוליות בהרדמה מקומית. כי חוט השדרה הולך לכל האורך, ואני לא חושבת שאפשר להרדים רק חלק ממנו.

כולי תקווה שתמצא הדרך להקל את הכאב עליה. ואשמח אם תדווח לנו מה קורה.
צר לי שאין לי מידע לעזור לך.

אולי להעביר שאלה בנושא לרב פירר.. הוא מצוי באופציות כירורגיות, ואם יש חידוש שכזה הוא בודאי ידע עליו וגם ידע איזה מנתח עובד עם זה, בארץ ובעולם.

הוא סוג של אנציקלופדיה לגבי תחומים מסוימים ברפואה. מעבירים אליו שאלות.

Sigal H

New member
שבוע טוב

ראשית, צר לי לשמוע מה שעובר על אמך. אני יודעת כמה חוליות יכולות לכאוב ולהכאיב...
מסרי לה חיבוק ממני, כזה שלא נוגע ולא מכאיב אבל אוהד ואמיתי.
&nbsp
אני לא מבינה במשפטים אז לא אוכל לייעץ יותר מדי. רק שאלה - לו היו עושים משהו במחלקה, המצב היה מתפתח אחרת? לטובה בהכרח?
&nbsp
חיפשתי מידע על הטיפול, לא מצאתי הרבה מידע מעמיק אבל על פניו נשמע לא רע בכלל. ממליצה, כמו ויויאן, להתייעץ עם הרב פירר.
היא מטופלת במרפאת כאב? אם לא, גם זו כתובת חשובה.
&nbsp
הלוואי שיכולתי לעזור יותר. שולחת חיוכים וחיבוקים

סיגל

למעלה