המלצה על השקעה סולידית של כמה עשרות אלפים

מצב
הנושא נעול.

שרתון1

New member
טפל בקרחת,במקום להשקיע!!..../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif

טפל בקרחת,במקום להשקיע!!..

שרתון1

New member
בלי שום קשר,השקעה סולידית כיום...

הפעם האחרונה שעשיתי קרחת הייתה בצבא לפני שנים
היום אין לי אומץ
היא לא כל כך סולידית,ולמה? עליות ריבית. מה שאני הייתי עושה,ואכן עושה הוא:השקעה באג"ח צמוד קצר,וריבית משתנה...ויש לי קצת מניות,פה ובארה"ב...זהו למעשה...

Eldadius

New member
הריבית כבר לא אפסית כמו שהיתה

היא לא כל כך סולידית,ולמה? עליות ריבית. מה שאני הייתי עושה,ואכן עושה הוא:השקעה באג"ח צמוד קצר,וריבית משתנה...ויש לי קצת מניות,פה ובארה"ב...זהו למעשה...
כך שהמצב לא גרוע כמו בעבר. עדיין לא להיט, אבל מי שלא מחפש תשואה מיוחדת ויודע מתי הוא צריך את הכסף, יכול כבר לקנות אגח עם מועד פירעון מתאים, או לחילופין עם מועד קצר יותר מתוך שאיפה לשדרג כשיהיה שיפור בריביות.

אג"ח גם נותנת ריביות במהלך ההשקעה? או מק"מ

כך שהמצב לא גרוע כמו בעבר. עדיין לא להיט, אבל מי שלא מחפש תשואה מיוחדת ויודע מתי הוא צריך את הכסף, יכול כבר לקנות אגח עם מועד פירעון מתאים, או לחילופין עם מועד קצר יותר מתוך שאיפה לשדרג כשיהיה שיפור בריביות.

Eldadius

New member
בוודאי

בוודאי
כל הרעיון באגח זה שהוא מחלק את הריבית, או ה"קופון" במהלך ההשקעה. מקמ הוא אגח מסוג מיוחד שלא מחלק ריבית, אלא נקנה ב"נכיון" ונפדה בתמורה מלאה, ונקרא גם אגח קופון אפס. אתה יכול לקרוא הסבר קצר על זה פה.

בררתי היום המק"מ כ3.5% ! כלום בהתחשב בקניה

בוודאי
כל הרעיון באגח זה שהוא מחלק את הריבית, או ה"קופון" במהלך ההשקעה. מקמ הוא אגח מסוג מיוחד שלא מחלק ריבית, אלא נקנה ב"נכיון" ונפדה בתמורה מלאה, ונקרא גם אגח קופון אפס. אתה יכול לקרוא הסבר קצר על זה פה.
מכירה כלומר עוד כשליש אחוז בקניה ומכירה, יוצא כ 3% ומשלמים גם על 20 אלף וגם על מעל 100,000 שקל! למרות שהריביות יתחילו לעלות ! איזה מעצבן זה

Eldadius

New member
זה אולי בבנק

מכירה כלומר עוד כשליש אחוז בקניה ומכירה, יוצא כ 3% ומשלמים גם על 20 אלף וגם על מעל 100,000 שקל! למרות שהריביות יתחילו לעלות ! איזה מעצבן זה
זה אולי בבנק
אצל ברוקר לא תשלם יותר מעשירית אחוז עמלה, סביר אפילו שפחות על מקמ ספיציפית.

Eldadius

New member
זה דווקא פשוט, תן לי לענות לך

לא רוצה להתחיל עם ברוקרים וחברות ניהול
זה מעיק עלי ואני לא יודע עלויות וכו' ואני לא מבין בזה יותר מדי
קודם כל אתה צריך להפריד בין ברוקר לחברת ניהול. אני מתכוון לשירות שבו אתה יכול לקנות ולמכור ניירות ערך דרך חשבון ברוקר, כלומר דרך חברה שאיננה בנק אלא עוסקת במתן שירותי קניה ומכירה של ניירות ערך. אתה לא צריך לתת לאף אחד לנהל לך את הכסף אלא יכול לנהל אותו בעצמך בדיוק כמו בבנק. לגבי העלויות, בדרך כלל הן נמוכות משמעותי מהעלויות לביצוע פעולות דומות בבנק (יש מקרים בהם מצליחים לסחוט מהבנק תנאים טובים יותר, אבל זה די נדיר). על מנת לקבל מושג לגבי הבדלי העלויות, אתה מוזמן בחום להכנס ללינק הראשון בחתימה שלי שמוביל להשוואה של עלויות החזקת חשבון ניירות ערך בבנק מול ברוקר.

תודה, אבל כדי לעשות את הפעולות צריך לדעת

קודם כל אתה צריך להפריד בין ברוקר לחברת ניהול. אני מתכוון לשירות שבו אתה יכול לקנות ולמכור ניירות ערך דרך חשבון ברוקר, כלומר דרך חברה שאיננה בנק אלא עוסקת במתן שירותי קניה ומכירה של ניירות ערך. אתה לא צריך לתת לאף אחד לנהל לך את הכסף אלא יכול לנהל אותו בעצמך בדיוק כמו בבנק. לגבי העלויות, בדרך כלל הן נמוכות משמעותי מהעלויות לביצוע פעולות דומות בבנק (יש מקרים בהם מצליחים לסחוט מהבנק תנאים טובים יותר, אבל זה די נדיר). על מנת לקבל מושג לגבי הבדלי העלויות, אתה מוזמן בחום להכנס ללינק הראשון בחתימה שלי שמוביל להשוואה של עלויות החזקת חשבון ניירות ערך בבנק מול ברוקר.
וללמוד גם את כל החוקים ואת הנושא הכספי וגם את המערכת...

Eldadius

New member
תשובה

וללמוד גם את כל החוקים ואת הנושא הכספי וגם את המערכת...
תשובה
ללמוד את המערכת נכון לגבי בנק ולגבי ברוקר בדיוק באותה מידה. הצד הכספי כמעט זהה בכל מקרה בין שניהם, ההבדל היחיד הוא הצורך להעביר את הכסף מחשבון העו"ש שלך לחשבון נאמנות של ברוקר.

יש היום הנפקה של מק"מ חדש

יש היום הנפקה של מק"מ חדש
ואם קונים את זה דרך קרן נאמנות "פסגות מק"מ מאי 2012 לא משלמים עמלות חוץ מדמי ניהול, והנה כתבה למה עדיף לקנות את המק"מ דרך קרן נאמנות.

חגי

New member
היום התפתחו כמה הזדמנויות

היום התפתחו כמה הזדמנויות
דלק קב 18 מכתשים 4 פטרו 6 ( אבל יש סיכוי לרכוש בזול יותר עקב סימני הרחבה נוספים בסדרה) כלכלית ח מבנה 10 דן רכב 6

השקעה סולידית וגם בטוחה לאנשים עם סכומי כסף

צנועים - זה תמיד תעודות סל. שזה מכשיר פיננסי שעוקב אחרי המדד ומחקה אותו. או תחומים אחרים שזה עוקב אחרי המדד שלהם. אין מה להפסיד מיזה כמעט אף פעם. וזה אפשרי לכל אחד בכל סכום של כסף כמעט.

איזה קישקושים מקושקשים קישקשת.

צנועים - זה תמיד תעודות סל. שזה מכשיר פיננסי שעוקב אחרי המדד ומחקה אותו. או תחומים אחרים שזה עוקב אחרי המדד שלהם. אין מה להפסיד מיזה כמעט אף פעם. וזה אפשרי לכל אחד בכל סכום של כסף כמעט.
איזה קישקושים מקושקשים קישקשת.
אם אתה לא מבין בשוק ההון עדיף שלא תשקיע בו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה