המלצה על רופא באיזור הצפון/שרון/מרכז

הי דבורה
מאד משמח לקרוא את מה שכתבת

אני מקבלת מפסיכיאטר וראומטולוג

הסתדרתי לעוד שנה אבל זה כל שנה מחדש. וטיפול פסיכולוגי ממש אבל ממש לא עזר גם אחרי שנה וחצי.

אני חיה עם זה. כבר לא יכולה להינות אפילו מטיול בחו"ל כי אחרי שיטוט של שעה ברחוב אני עייפה בטירוף. גם בבית.. אחרי שעתיים של סידורים קלים אני חייבת ללכת לישון. לא פשוט לתפקד ככה.

שמעת שלצערנו דר' חרץ כבר לא יכול לעזור?

לא קרוב ולא רחוק. הוא עזב את עולמנו, בגיל צעיר.

טיפול פיסכולוגי, יש המון שיטות ולפעמים עוברים כמה מטפלים עד שמוצאים את הנכון והמתאים לנו.
למה "לא יכולה ליהנות בחו"ל" זה מה שקובע את איכות חייך? יש כל כך הרבה דברים שהחיים מורכבים מהם.
אם תצפי לתפקד כמו שהיית לפני שחלית כנראה שתהיי כל הזמן באכזבה, ויאוש ותרעי את המצב שלך בניסיון ללעשות יותר ממה שהגוף שלך מסוגל עכשיו.
את חולה.
ככל שמקבלים את זה, ומתאבלים אבל מבינים שהאני הקודם שלנו כבר לא, ולומדים מי זה האני החולה שהפכנו להיות, כך משתפר המצב בכל המובנים.
המחלה הזו דורשת שינוי גדול, בפעולות שאנחנו עושים ובמחשבות שאנחנו חושבים.
אפשר להשיג את זה בצורה יותר טובה על ידי עזרה של איש מקצוע. יש טיפולי CBT שמותאמים לחולים שסובלים מכאב כרוני.

ועל דרך השלילה, תלכי לבלות סתם ככה כמה שעות בבית חולים, במחלקה פנימית או מחלקות אחרות. אחרי יום במקום הזה אתה מברך על מה שיש לך ועל מה שאין לך.
המחלה הזו איומה, אבל יש דברים גרועים מזה, ולצערנו טפו טפו טפו, גם חולים בפיברו / תת"כ שחטפו בנוסף מחלות קשות אחרות. מוטב לברך על מה שיש ולא חלילה להבין את זה רק כשנהיה הרבה יותר גרוע ואתה מבין שקודם היה טוב.

בהצלחה, זה תהליך אבל אנחנו חייבים להבין שאנחנו חולים.

המלצה על רופא באיזור הצפון/שרון/מרכז

שלום,

לפני מליון שנה בערך המליצו לי כאן על דר' חרץ מירושלים ואכן שנים אני בטיפולו ומקבלת ממנו מכתבים לחברת ביטוח כי אני באןבדן כושר מלא...

לאחרונה עברנו לאיזור השרון הצפוני וזה הפך לגיהנום לנסוע שעתיים+ לכל כיוון אליו אבל אני פוחדת לעבור לרופא אחר שמא חברת הביטוח לא תאשר את המשך תשלום הקצבה....לגבי טיפול זה פחות מפחיד שהרי לא הוא ולא אחר יכולים לעזור.

האם יש מישהו שיכול להחליף את חרץ יותר קרוב אלי?

תודה

וחיפשת באזור אחר בארץ.
עכשיו כל אזור ירושלים בבעיה. מעניין כמה זמן יקח למאוחדת לתפוס את עצמם ולתת מענה למאות החולים הללו.

למעלה