המלצה

Zygon

New member
המלצה

טוב הסדרה שאני הכי מכור עליה כיום,משודרת כאן בערוץ המיותר בדר"כ הולמארק ונקראת טאגארט,היא משודרת ביום שלישי בשעה 21:30 ושידור חוזר שלה יש בדר"כ בסביבות אחת.לסדרה התוודאתי לפני 5 שבועות בערך ומאז אני מכור. קודם כל מדובר בסדרת משטרה ,המתרחשת בגלאזגו ,מה שמבטיח הרבה מבטאים מגניבים,הסדרה עוסקת בצוות קטן ואיכותי של המשטרה שם,ששמו נגזר משם המפקד הראשון שלו (שכיום אינו בין החיים,גם השחקן ששיחק אותו,מארק מקקמנוס, נפטר) טאגארט. הסדרה כבר רצה 20 שנה בטלביזיה המסחרית הבריטית,היא בפורמט היחודי של סרטי טלביזיה ארוכים (בין שעה וחצי לשעתיים) כאשר כל שנה מאז 83 (כן היא כבר בת 20 כמעט) בערך יוצאים בין אחד לארבעה סרטי טלביזיה כאלו בשנה,בכל אחד יש סיפור עצמאי עם המשכיות קלה לסדרה כולה. השבוע ישודר הסרט (או הפרק) האחרון שהופק עד כה (שכמובן לא מומלץ להתחיל ממנו) ואחרי הפסקה של שבוע ישדרו בהולמארק כל שבוע מבחר סרטים בסדר רץ מהסדרה (יהיו דילוגים של פרקים),מי שאוהב בלשים בריטים קשוחים,עלילות מורכבות ומתוכמות ,קאסט מבריק ודינמי (דינמי גם בשינוים שלו) ומבטא סקוטי יהנה מאוד מהסדרה. צרפתי גם לינק למדריך פרקים של הסדרה,הכי מלא שיוכלתי למצוא (גם בו יש חורים של סרט או שנים,אבל זה מה יש).

Mycroft

New member
../images/Emo58.gif זו גם אחת הסדרות

האהובות עלי... גם אני התחלתי בה לא מזמן, בערך לפני חודשיים-שלושה. והפרק שמייקל מת היה אחד הפרקים העצובים ביותר של סדרת טלוויזיה שאי פעם ראיתי
הוא גם הרבה יותר טוב מהמפקד הנוכחי. אגב, מכיוון שהסדרה עכשיו עברה לאחריות ITV, הם החליטו לקצר את משך הפרקים משעתיים לשעה
.

Zygon

New member
אכן עצוב,אבל לא ממש נדיר

בטלביזיה הבריטית,יש להם נטיה לעשות מדברים טרגדיה יוונית ולחסל גיבורים שם,במיוחד כאלו שהצופה די מתחבר עליהם. למדתי לצפות לזה בדרמות שלהם. הסדרה לדעתי היתה תמיד בITV (שזו רשת הטלביזיה המסחרית שמורכבת ממספר חברות הפקה עצמאיות כמו גראנדה,קרלטון או אנגליה) יתכן שאתה מדבר על מעבר מחברה לחברה בתוך ITV .

Mycroft

New member
התכוונתי לזה

שראיתי איפשהו שעל טאגארט הייתה עד עכשיו אחראית הטלוויזיה הסקוטית (Scottish Tv), שהיא חלק מ-ITV, ולא מזמן היא עברה לאחראיות ITV ה"ראשית" (שאחראית על ITV1 ו-ITV2). בגלל זה גם אות הפתיחה והסיום השתנו קצת, ועכשיו כתוב עליהם את כתובת האינטרנט של ITV.

Zygon

New member
אהה אוקי

ומנושא לנושא,יצא לך במקרה לראות (לדעתי רק באמצעות הורדה מהאינטרנט) את פרק הפארודיה שעשה רואן אטקינסון לדוקטור הו,שנקרא curse of the fatal death ?

Mycroft

New member
לא, האמת היא שלא ../images/Emo4.gif

אגב, לא רוצה להשמע כמו מנהל, אבל מכיוון שהורדות מהאינטרנט בד"כ לא חוקיות, אסור בתפוז לכתוב איך ואיפה מורידים דברים כאלה...

Zygon

New member
זה בסדר

גם להקליט מהטלביזיה אסור,גם להשאיל לחבר קלטת שקנית בכסף וגם עוד דברים,אין בכוונתי לחבר מדריך להאקר המתחיל רק לומר שזה קיים. לא אכנס לדרכים טכניות,כמו שאני לא אלמד פה איך להשתמש בוידאו,אבל תראה אני לא היחיד שיזכיר את זה (כמו בכל פורום שהייתי בו) ואין טעם להתרגש מזה יותר מידי,אתה תראה ,עוד יהיו כל מיני חוכמולוגים שיתחילו להתפלפל איתך משפטית חוקי או לא חוקי,ויעשו לך כאב ראש לא קטן,עצתי כבעל נסיון,אל תתרגש יותר מידי מזה,כל עוד לא מלמדים בפורמים הללו לרצוח זקנות ולשדוד להן את הביטוח הלאומי רשיות החוק ממש לא מתעינינות בנעשה בהם.

Y. Welis

New member
אני מחכה לשידור מחדש של ´המקצוענים´

נכון, זה קצת עממי, אבל זה חסר לי מאוד.. ויש שם גם סקוטי - גורדון מה שמו, שהיה מר האדסון ב´אדונים ומשרתים´.

Zygon

New member
הכל יצא בDVD

ולא ממש יקר ,בערך 200 שקל לכל עונה (והיו רק 4 ),מתישהו שאתחיל למצות את רשימת הקניות הלא נגמרת שלי גם הם יגיעו. ובאותו עניין,אותם המפיקים עשו בעבר את ה"גומלים" (התרגום העברי ל The avengers ) בשנות השבעים הייתה להם סדרת המשך שבא לג´ון סטיד (פטריק מקני) הצטרפו שני סוכנים צעירים אז פורדי (ג´ואנה לאמלי הפשוט נהדרת) וגמביט (גארט האנט שעושה קרוס בין משחק קשוח לנחמד),רכשתי בהוצאה מוקדמת את הסט של כל הסדרה (7-DVD עשרים ושישה פרקים) ,והם אכן העבירו לי את החג בכייף,אותו פאן טהור שעשה את הAvengers בתקופת דיאנה ריג עדין קיים,אותם Cybernauts אותם מפלצות ענקיות,אותם אינטריגות ובגידות ואותם הדיאלוג המשעשעים והבריטים מידי בתוספת אקשיין שנות השבעים דמוי ה"מקצוענים" (שלא לומר חסמב"ה ונערי ההפקר) כוכבים אורחים מצוינים כמו פיטר קושינג,איאן הנדרי וסטיבן גרייף. מומלתץ כבר אמרתי.

למעלה