המלצות למנות פירות ים

המלצות למנות פירות ים

רוצה המלצה על מנה טעימה שמכילה פירות ים, ניסיתי בכמה וכמה פעמים, קלמארי מטוגנים בציפוי בקפה נואר, מרק עם חלב קוקוס ופירות ים בג'יראף, מיסו-פירות ים ב-MOON, ושום דבר לא עשה לי WOW או היה לי טעים במיוחד... לפני שבוע ביאקימונו אכלתי מרק מעולה שהיו בו פירות ים בטמפורה, ואת זה אהבתי מאוד! וגם באונאמי סושי עם צלופח בפנים, אם אני לא טועה... מחפשת עוד מנות בסגנון שבהן יש פירות ים טעימים.

בפיש יש קדרת פירות ים שהביקורות

עליה היו טובות מאד אם אינני טועה גם על קדירת פירות הים במנטה ריי גמרו את ההלל. בטוטו - ריזוטו עגבניות ופירות ים - מצויין

גם אני רציתי להמליץ על הקדרה במנטה

ריי, ללקק אתצבעות.נהנתי מאוד ,אבל זה היה לפני כמה חודשים טובים . מקווה שלא השתנה דבר .

mars4

New member
מרק בויבאז בפסטיס.

קדירת פירות הים של פסטיס (מנה ל-2) קדרת פירות הים של מנטה ריי. סיר המולים של גוצ'ה. הקוקי סאן ז'אק של אורקה ועוד ועוד ועוד

איך פסטיס בעידן פוסט אייל לביא?

בכל מקרה, קדירת פירות הים בפיש מ-ד-ה-י-מ-ה בכל קנה מידה, וגם תמורה מצויינת לכסף.

Merav B R

New member
תנסי את המנות בקזנקי

אני ניסיתי את מנת הקלאמרי על הפלנצ'ה לפני כחודש והיה טוב וזול

Forum User

New member
אכלנו קדרת דגים ופירות ים ב"השקד"

בשבוע שעבר - היה מצויין. מנה נדיבה מאוד מאוד, עם המון שרימפסים, קלמרי, מולים, נתחי דג ים וסרטן חצוי ממעל. לא זול (96 ש"ח) אבל כולל גם שפע מנות פתיחה שרק מהן אפשר לשבוע. מצד שני, אני חושבת שאם מצאתם מקום שבו טוב לכם - דבקו בו.

למעלה