המלצות לפעם הראשונה

קוואנט

New member
המלצות לפעם הראשונה

בשבועיים מאז פתיחת הפורום הצטרפו כמה חברים חדשים שמעוניינים להתנסות בנטוריזם. כיוון שהפעם הראשונה תמיד מלאה בחששות, כדאי שנהפוך עבורם את הדרך לפשוטה יותר, ולכן כל אחד מבעלי הנסיון מתבקש לתת עצה או שתיים עבור "הפעם הראשונה". אתחיל (נטוריסט דורש, נטוריסט מקיים
): 1. כדי לדעת אם בכלל השהייה בעירום מתאימה לכם, כדאי להתנסות לבדכם במקום מבודד: חוף מבודד והסרת הבגדים שם יתנו מהר מאוד תשובה אם נוח לכם או לא. 2. למפגש גדול ראשון כדאי להגיע לאחר שהכרתם מישהו, לפחות באופן וירטואלי. ברגע שמכירים לפחות שם אחד, לא מרגישים זרים לגמרי ואפשר להשתלב קצת יותר מהר
. 3. ההתפשטות הראשונה בקבוצה - כמו הסרת פלסטר או לעשות שעווה: מהר ובלי להתעכב. ברגע שחושבים על "עכשיו אני מסיר/ה את החולצה, עכשיו את המכנסיים" חוששים יותר וזה מפחיד יותר. הסרה מהירה - ואת/ה בחבר'ה
.

AlteX

New member
השתמשו ב"שיטת הציפורים"

מהי השיטה? תוכלו לקרוא כאן. וכיוון שלא השתתפתי בשרשור הפעם הראשונה, אני בעצם מנצל"ש כדי לספר על הפעם הראשונה שלי (כאן).

giora10

New member
../images/Emo41.gifאין מוקדם ומאוחר בפורום...../images/Emo41.gif

ולכן אתה יכול להוסיף את החוויה הראשונה שלך בסוף השירשור בנושא, ואז אתה מקפיץ את הנושא לכותרת הפורום, עד שמישהו אחר יעלה נושא חדש או יקפיץ עץ אחר. (עץ או ענף בתפוז או אשכול בהייד פארק). אלכס! קראתי בעיון את התחלת הבלוג שלך עוד ביוני 2005 ואף הגבתי לך באותו זמן ומאז אין חדש תחת השמש. טרם ראינו אותך במחוזותינו... מאז הפסקת לכתוב בבלוג שלך וחבל. אם היו לך מאז יותר מ 1700 כניסות כלומר זה מעניין אנשים...אז תמשיך. אני הייתי בדיוק כמוך. בפברואר 2006 פתחתי את הבלוג הנטוריסטי כאן בתפוז. שנה עברה מאז וכמעט ושכחתי על קיומו של הבלוג. מי שהזכיר לי את קיומו היה הקמת הפורום המבורך הזה. גבי הציע לי להמשיך ולכתוב ואז הוספתי עוד כמה פרקים ישנים שכבר פורסמו בהייד פארק עובדה היא שבשבועיים האחרונים ניצפה הבלוג יותר מ 400 פעמים.

AlteX

New member
בתפוז זה עובד קצת אחרת

בתפוז כל שרשור מפסיק "לקפוץ" אחרי 3 ימים מאז כתיבת הודעת הפתיחה שלו (בפורומים פעילים מאוד אף פחות), כך שאם הייתי מוסיף את תגובתי לשרשור המקורי הוא עדיין היה נשאר באחד העמודים הישנים של הפורום... לגבי הבלוג שלי - אתה בהחלט צודק. חבל שאני לא כותב שם יותר בתכיפות. רק מה שלא הבנתי זה אם החבל שלך התייחס לרשומה על הנודיזם או לבלוג בכלל - כי הבלוג עצמו כולל כמה רשומות, ורק אחת מהן בנושא הנודיזם/נטוריזם. 1700 הכניסות לבלוג מתייחסות גם הן לכל הרשומות ביחד. בכל מקרה, ללא ספק נושא הנטוריזם מושך הרבה תשומת לב, במיוחד באינטרנט שמאפשר לקבל מידע על זה באנונימיות גמורה ובלי צורך לחשוף שום פרט (גם תרתי משמע) של המתעניין/ת עצמו/ה. מצד שני, צריך גם שיהיה רצון לכתוב על זה... באשר אליי, יש לי את הרצון הכללי לכתוב בבלוג שמופיע לפעמים בלי שום הודעה מוקדמת וכך גם נעלם, אבל בד"כ כל פעם הרצון הוא לכתוב על נושא אחר... אני כן הופעתי במחוזותינו, גם אם לא הרבה. אם זה בחוף נווה מדבר או פסטיבל פשוט או בומבמלה ועוד, אבל לא הרגשתי צורך להמשיך לכתוב על זה כאן. יכול להיות שבעתיד עוד אכתוב כמה רשומות על נטוריזם, אבל בכל מקרה זה לא יהיה הנושא המרכזי בבלוג שלי כי זה גם לא הנושא המרכזי בחיים שלי... זה נושא חשוב, אבל הוא רק אחד מהנושאים שמעניינים אותי. בכל מקרה, מקווה שאמשיך לכתוב כאן בפורום. אני מודה שלא התמדתי בכתיבה בפורומי הקהילה של הייד פארק... מקווה שהפעם זה יהיה שונה.
עם הבלוג שלך! מבטיח לבקר שם...

40גבי

New member
תמיד חשבתי שההקפצה קשורה לדף הראשון

כל זמן שהשרשור בעמוד הראשון ,ונכתבת הודעה אז יש הקפצה - ללא קשר לזמן שזה נמצא בפורום. גבי

AlteX

New member
מחפשים את השרשור

אפשר להשתמש בחיפוש מתקדם (משמאל למעלה), למצוא את השרשור ולראות אם יש תגובות נוספות... אבל כעקרון בתפוז בד"כ לא מוסיפים תגובות לשרשור שהפסיק "לקפוץ"... או שפותחים שרשור חדש או ש'מנצל"ש'ים.

זה היה מצחיק הפעם הראשונה

שהלכתי לחבורת הנטוריסטים. אני זוכרת שאמרתי לבעלי. בסדר נלך אבל אני לא מתפשטת שם. אתה רוצה תתפשט. והוא אמר לי אבל את לא יכולה לבוא ולהשאר לבושה. אמרתי לו שאני באה כדי להיות איתו ואם ארגיש נוח אני אתפשט אבל ממש לא האמנתי. זה היה לפני 10 שנים משהו כזה (אוף איך שהזמן רץ) עוד לא היתה עמותה אלה היו כמה אנשים שהתארגנו והלכו לחוף והתפשטו. הגענו לחוף והלכנו והלכנו והלכנו מזל שהייתי בכושר. הגענו לשם וראיתי איזה עשרה אנשים ערומים מתברר שהגענו בין הראשונים. לאט לאט הגיעו עוד ועוד והבנתי שזה הרבה חבר'ה שבאים היו צעירים והיו מבוגרים ובקיצור הבעל שלי הרגיש חופשי ואני הסתכלתי סביבי ואני זוכרת שאמרתי לעצמי שאם אני דוחה את הורדת הבגדים אני לא יעשה את זה והבושה תתעצם. ראיתי שכולם סביבי עירומים ופתאום תפסתי אומץ וזה היה מה זה קל. תוך 10 דקות הורדתי את כל הבגדים ונשארתי עירומה כביום הוולדי. זאת היתה הרגשה משחררת ביותר. ממש ממש הרגשתי כמו שנולדתי מחדש. וואו זה היה כייף להכנס למים ערומה וחופשיה. החבר'ה היו ממש נהדרים. אחרי זה הגענו הרבה פעמים למפגשים לא הייתי צעירה כשהגעתי לשם פעם ראשונה והבנתי שאני משתחררת מהתניות של שנים. זה ממש משחרר וזה ממש סבבה כזה. החבר'ה כייפים ומאד חברותיים אלה חבר'ה שאפשר לדבר איתם על מיני נושאים. כשהבנתי שסקס אסור שם וזה מאד תקיף העניין הזה. אז הבנתי שגם הטרדות מיניות לא יהיו שם וזה היה כייףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף של חווויה אני מקווה שזה יתפשט בארץ הקטע הזה של הנטוריסטים והנודיזם לצאת מכל הפלצנות של הלבוש והמעמד המזויף. זה כייף ומשחרר

בתחילה../images/Emo152.gif

האמת...בפעם הראשונה שלי ,חשבתי על כך בדיוק שנייה לפני שפשטתי את בגדי והצטרפתי לכולם/ן מאוד משחרר...

באמת אסור לחשוב

יותר מדי כי מקבלים רגלים קרות. ומתחילים להתבייש. הכי טוב בלי עכבות. להרגיש חופשי ומאושר.

למעלה