המלצות לרופאת נשים

המלצות לרופאת נשים

היי בנות

אני גרה ברעננה ומחפשת רופאת נשים חדשה (דרך מכבי) כי לא הייתי מרוצה מהקודמת (הבדיקה הראשונה שעשיתי אי פעם היתה PAP לפני שנה והיא היתה אגרסיבית, חסרת סבלנות וממש הכאיבה לי).
כבר בדקתי מלא בגוגל וגם פה בחיפושים בפורום, באזור שלי יש את דנה אירגה (בשעות שקצת בעייתיות לי), קלרה גרופינקל, אנה גרויסמן בכ"ס ואת הילה קומרוב סלע בהרצליה פיתוח.
חברות אמרו לי שאולי לא כדאי שאפסול ללכת לגניקולוג אבל אני לא בטוחה שארגיש נוח עם זה.
יש לכן המלצות על הרופאות שהזכרתי? האם הן עדינות וסבלניות? זה מאוד חשוב לי לאור מה שחוויתי עם הרופאה הקודמת.

יש לציין שלמרות הנושא של הפורום אני לא מתכננת להיכנס להיריון בקרוב..אבל בעבר הייתי אצל ד"ר קלריס נהרי עד שמאסתי מזה שצריך לחכות כל כך הרבה חודשים בשביל תור אז זה גם פרמטר חשוב..כרגע לא דחוף לי במיוחד לקבוע תור אבל כבר עבר קצת יותר משנה מאז התור האחרון שלי, אני באותה מערכת יחסים ואין בעיות טפו טפו..אבל צריך בדיקה פעם בשנה לא?

אשמח לתגובות, תודה

ד"ר קומרוב סלע

הייתי מטופלת של ד"ר קומורוב סלע לפני כ15 שנה (אוי, אני זקנה....) הפסקתי, היא מקצועית ומאד נעימה, לא יודעת להגיד לגבי תורים אצלה, בכל זאת עברו 15 שנה...

למעלה