המלצות על מינשא

המלצות על מינשא

איזו שמחה על גילוי הפורום... אשמח לשמוע המלצות על מינשא גב לטיולים. כרגע רק האיכות והנוחות חשובים המחיר פחות

szim

New member
ממליצה בחום על מנשא של מודן

גם נוח לנשיאה וגם במחיר סביר

לנו יש מנשא של איוונפלו

מאוד מאוד נוח. טילתי איתו עם הגב הדפוק שלי המון, כולל בהריון עם הילד השני, בלי להרגיש בכלל את המשקל. החסרון שלו - אין לו גגון. חברים שיש להם מנשא זהה חיברו אליו גגון של מנשא אחר עם ברגים מאוד בקלות. אני מצרפת לך תמונה שלו.

אילנית03

New member
ההמצלצה שלי היא לשכור מנשא גב בחנוי

בחנויות של המטייל יותר זול יותר משתלם וככה גם אפשר כל טיול לבחור מנשא אחר עד שמוצאים מה נוח לכם ככה לפחות אנחנו עשינו עם השניים הגדולים ואוטוטו עם הקטן

szim

New member
בשביל לשכור מנשא צריך להחליט מראש

שרוצים לטייל, אנחנו למשל קמים בשבת אורזים ונוסעים ללא תיכנון מוקדם,מבחינה כספית עדיף לקנות , אנחנו קנינו מנשא מעולה ב- 300 ש"ח

אילנית03

New member
איפה ואיזה?

אני אשמח לדעת כי אנחנו בזמנו חיפשנו וזה היה כל כך יקר שבחרנו להשאר עם האופציה של להשכיר לפני טיול או להשתמש במנשא רגיל שקיבלנו

אסף י 1

New member
בחירת מינשא

כדאי לשים לב לכמה דברים כאשר בוחרים מנשא: 1. נוחות של ההורים הסוחבים. 2. נוחות של יורש העצר (לא פחות חשוב) 3. הגנה מפני שמש/גשם/ענפים 4. אפשרות להשכיב את המנשא עם הפעוט. וארחיב קמעה. כאשר הולכים לבחון את המנשא רצוי לקחת איתכם את הפעוט, ולהושיב אותו בכמה מהם, כדי לראות מה יותר מתאים לו. שימו את המנשא עם הפעוט על הגב ולכו קצת בחנות. את המשקל לא מרגישים מיד. אם שני ההורים מתעתדים לסחוב אותו, בדקו שקל לשנות את הגובה ולכוון את מערכת הגב. בדקו שיש לילד מקום להניח את הראש ולהרדם, אצלנו מגן השמש שימש בתפקיד. מאוד לא נוח ללכת עם ילד ישן על הגב כאשר אין לו מקום לראש. אחרי העליה מהמונפורט הייתי עם גב תפוס רק בגלל זה. מאותו מקום - האפשרות להשכיב את המנשא כאשר הילד ישן, אחרת כולם יעצרו, וההורה הסוחב יאלץ להמשיך לעמוד עם 15 ק"ג על הגב כדי שהם לא יתעוררו. מגן שמש - חובה בארץ, לרוב גם יעיל כנגד גשם פתאומי. זכרו תמיד שאתם הולכים, מתאמצים וחם לכם. שם למעלה על הגב זה לא תמיד כך, וצריך להלביש אותו בהתאם. תהנו, אסף

למעלה