הממ...

הממ...

אני לא חושבת שבני עקיבא מנסה לעודד ללכת להפגנות הימין- העניין הוא שונה, רוב חניכי בני עקיבא (ואם נדבר על הבוגרים שהולכים להפגנות-) הם ימניים בעלי נטיות ימניות ומכך נובע=> הולכים להפגנות הימין. ככה שיוצא שיש ייצוג של בני עקיבא בהפגנות הימין. חבל שלא אמרת מאיזו דרך ספציפית אתה חושב שבני עקיבא סולדת- למרות שהיא סולדת מהרבה דרכים ועקרונות שלה, אבל לא בזה, לפי דעתי, הבעיה של בני עקיבא. דרך אגב, אני שבט קוממיות. אשמח לקבל תגובה

LordNor

New member
והתגובה שלי...

יש לי נטייה להסכים איתך במה שאמרת כרגע. אך אני מתבסס על כך שבני עקיבא מפרסמת בקרב חניכיה פלייארים ומודעות על ההפגנות האלו וכן המדריכים מעבירים לחניכים מידע על ההפגנה ובכך מעודדים את החניכים להשתתף בהפגנות כאלו.. אני גם מסכים איתך שמי שיוצא להפגנות האלו הם ימניין בעלי נטיות ימניות. ואני לא שייך לדרך הזו. בני עקיבא צריכה לעסוק רק ורק בדברים אחרים שלא קשורים להפגנות ודברים כאלה. מה בעצם המטרה של בני עקיבא לדעתך?

coolit

New member
לפי דעתי..../images/Emo102.gif

קודם כל, רוב מי שהולך לבנ"ע הוא עם נטיות ימניות ואפילו קיצוניות (דתיים לאומיים, כמעט כולם כאלו), ולכן זה ככה מצד שני גם מחנכים אותנו לדברים כמו אהבת הארץ וזה מחזק את הקשר שלנו לארץ, ולכן גם על פי רוב- לימין הפוליטי.. ברית. אבל אני קטנה מכדי להבין את זה

למעלה