המעגל גדל מיום ליום, וזה הזמן לשרשור הכרות

kikona126

New member
המעגל גדל מיום ליום, וזה הזמן לשרשור הכרות

אז אני שמה פה שאלות ואתן מוזמנות לענות על מה שאתן חושבות לנכון. ואם יש שאלה שחסרה לכן, אתן מוזמנות להוסיף
שם
תעסוקה
מה המאכל האהוב?
תחביבים
דברים שאני מעדיפה להשאיר לפעם אחרת... (שאני לא אוהבת לעשות) אין לי עוד רעיונות, אז אתן מוזמנות להוסיף וברוכות הבאות לכל החדשות. שבוע מצויין לכולן

kikona126

New member
אני ראשונה ../images/Emo9.gif

שם: אדית, אבל אפשר לקרוא לי גם קיקי (מעדיפה את קיקי) גיל: 24 מצב משפחתי: רווקה ללא זוגיות, יש למישהי מישהו להכיר לי
תעסוקה: סטודנטית לקרימינולוגיה וצרפתית, ועובדת בעמותה. מה המאכל האהוב? אפונה. ובורקס (רק אם הוא עשוי מבצק פילו ללא חמאה/מרגרינה/שמן) תחביבים: פירוש חלומות, קריאה בקלפים, לבשל!(הכל - במיוחד אוכל לבנוני. רק לא לאפות! - לא כדאי לכן לאכול עוגה שאני מכינה...), מחשב, אופנים, כדורעף, קריאה, כתיבה, ציור (אפילו שאין לי בזה שום כישרון!), לפעמים לנגן (אבל זה בעיתי כי הכלב לא נותן לי... הוא חייב לשיר כשאני מנגנת וזה מפריע!) דברים שאני מעדיפה להשאיר לפעם אחרת... (שאני לא אוהבת לעשות) - לסדר את החדר, אני חושבת שבמיוחד לסדר את החדר...

kikona126

New member
עוד שאלה: הדבר הכי מוזר שאמרו לכן

המאמן שלי בשעת יאוש... "אדית! אני אפריד אותך!" אני "ממי?" הוא כבר מבולבל "אממ... מעצמך!" עד עכשיו הוא לא הצליח...

nataly36

New member
שמחה לענות.....

שמי נטלי גיל 42 מצב משפחתי נ + 5 חמסה חמסה תעסוקה - כל הזמן עסוקה.... מה המאכל האהוב? - שוקולד איכותי תחביבים - קריאה, נגינה, ציור ועוד.... דברים שאני מעדיפה להשאיר לפעם אחרת... (שאני לא אוהבת לעשות) - לתקן בגדים!!! פשוט משאירה את זה לפעם אחת....

kikona126

New member
גם אני אוהבת ../images/Emo211.gif

אבל אני לא אוכלת את זה
לתקן בגדים? לקפל בגדים? כביסה.... מה רק אני אוהבת פה להתעסק עם בדים? אם רק אני אצליח לסדר את המכונת תפירה שלי... כל דבר שקשור ליצירה (תיקון בגדים גם נכנס) אני אוהבת לעשות, הבעיה היא שאני לא כל כך כישרונית.....

עונה

שם? - קצת קשה לי לחשוף כרגע...סורי, פרדון. אבל מבטיחה שלא טרול..חהחהחה גיל - בגאון! - 41 נשואה באושר ובאהבה עם שתי נסיכות מקסימות : אחת בת מצווה והשנייה חגגה שבע בעברי התעסקתי בהוראה טיפולית. היום אני עוסקת באימון אישי להעצמה, מנחת סדנאות העצמה, מתמקדת בנשים. משלבת את התחום ההוליסטי ונומורולוגיה. מאכל? - יש הרבה לצערי. אוהבת בישול מאד ( כתבתי בכמה פורומים כאלה) אוהבת לקרוא, לטייל, אמנות, שירה ואת משפחתי. לא אוהבת לעשות? - אבק! לאט לאט אצרף עוד. אה, ואיזה שפה? - פחות ממך. אנגלית, ספרדית, מבינה פוטוגזית קצת חייתי בספרד כמה שנים.

אז למי שלא מכיר אותי...

שמי טליה בת...עוד מעט 39 נשואה עובדת מדינה אבל מתעסקת בהמון דברים אחרים
המאכל האהוב?...בעיקר אוכל איטלקי |פסטה|
תחביבים:.....לצייר,לשיר,לקרוא,לכתוב,לגלוש באינט',לרקוד ובטח יש עוד.... מעדיפה לשחות...קיפול כביסה
מחכה עם זה עד....שכבר אין מה ללבוש בארון....כמעט...חחח...

אפריל80

New member
../images/Emo68.gifנעים מאוד

שמי לידר בת 28 נשואה טריה, מזה חודשיים עוסקת בשני תחומים: כשכירה במשאבי אנוש, כעצמאית מטפלת קבוצתית ופרטנית בפסיכודרמה מאכל אהוב? רק אחד????? תחביבים?? רוחניות, קריאה, לצאת לבלות עם חברים טובים, טבע דברים שאני משאירה לפעמים אחרות? נקיון הבית.. אבל- כמה כיף להיות אחרי!!! תודה על היוזמה

TALf2007

New member
שלום לכולכן../images/Emo140.gif

שמי טל
בת 30 נשואה שנתיים
אדריכלית
יותר קל למנות מה אני לא אוהבת לאכול - דגים ומאכלי ים וחצילים...
תחביבים - טיולים
, בישול
, אפייה
, קריאה
וגינון...
אני משאירה לפעמים אחרות- להעמיד אנשים שמעצבנים אותי במקומם ולקפל כביסה
! טל

kikona126

New member
את שולחת אנשים שמעצבנים אותך לקפל כביסה?

ואו... צריך להזהר ממך

TALf2007

New member
../images/Emo6.gif בעיקר אנשים שמשעממים אותי

ויש אחת כזו קבועה שבאה לבקר ומאוד אוהבת לקפל כביסה!!!
טל

למעלה