המפגש שכולל בחירות לעמותה

המפגש שכולל בחירות לעמותה

מתקרב, ובדומה למפגשים קודמים מחירי הכניסה אליו מופקעים וחורגים מכל פרופורציה של כניסה למקום זה. 70 ש"ח זה לא מחיר סביר, אני מדיר את רגלי פשוט משום שזאת הפקעת מחירים. אני לא היחיד, ואח"כ אין מה להתפלא שהמפגשים האלה כל כך דלילים, בייחוד באנשי החטיבה הצעירה. מזל שיש בקרוב את מפגש הספא ששם המחיר סביר.

אנחנו זוג צעיר, ומסכים מאד איתך!

אם היה מחיר סביר, היינו מגיעים לכל מפגש. אנחנו זוג צעיר, שהתחיל את דרכו יחד. קשה לנו להוציא הוצאה כמו זו בכל פעם. אנחנו עדיין לא מרוויחים סכומים גבוהים כמו שאר המשתתפים, המבוגרים. אם היה מחיר סביר, אני מבטיח לכם, שהיו רואים יותר סביבה צעירה והיה המשכיות לנטוריזם בארץ. לאט לאט המציאות הזאת נכחדת! פשוט חבל!!! אח"כ אל תתפלאו למה "תפוז" רוצה לסגור את הפורום הזה...

קוואנט

New member
מה זה אומר מחיר סביר?

כמה זה מחיר סביר, ומאיזה סכום המחיר מפסיק להיות סביר? נראה לי שכדאי שהמארגנים ידעו

israeli massage

New member
מסכים עם הטיעון

יש הרבה הגיון עם הטיעון שהועלה כאן. אם זוג צעיר צריך להגיע למפגש הכניסה תהיה 140 ש"ח , תוסיפו ביביסיטור עוד כ 100 ש"ח , משקה קל עוד כ 30-40 ש"ח. סכ"ה ליציאה למפגש קרוב ל 300 ש"ח . למבוגרים יותר שביננו אולי יותר קל ופחות הוצאה של ביבי סיטר, אם אנו רוצירים להגדיל ולגוון את המשתתפים צריך להביא את מחיר ההשתתפות לדיון מחדש אצל אלה המארגנים ! חג שמח לכולם שמיל

tamirzak1

New member
ככל שיגיעו יותר אנשים למפגשים ,המחיר יירד

כאשר סוגרים אתר מסויים לארוע,לא משנה אם יגיעו 50 איש או 100 , המחיר לאתר יהיה קבוע. מאחר שלרוב הארועים לא מגיעים הרבה יותר מ-100 איש (ולפעמים רק כמה עשרות) ,המחיר מתחלק בממוצע על פחות אנשים ולכן יקר יחסית. אני מאמין שאם יגיעו 200-300 איש לארוע ממוצע המחיר גם יוכל לרדת בחצי. אינני חלק מהעמותה (רק ידיד) אך לדעתי זו הסיבה. לארוע הקרוב המחיר הוא רק 50 ש"ח (שזה אפילו הרבה פחות מהמחיר הרגיל לקהל הרחב). חוץ מזה קולנוע ,שעה וחצי עולים 35 ש"ח ומעלה (בלי כיבוד,נסיעות ובייבי סיטר). מפגש הוא לפחות ל-5 שעות.... ובקשר ל"מציאות הנכחדת" , דווקא משנה לשנה יש יותר מודעות ,יותר ביקוש ויותר השתתפות (עדיין לא כמו מדינה מערבית , אבל מי אמר שהמדינה החשוכה שלנו היא מדינה מערבית ???
)

tamirzak1

New member
ולא רק ../images/Emo197.gif. גם ../images/Emo198.gif וגם ../images/Emo132.gif ום סתם

ו-
ו-
בקיצור ,מדינה חשוכה

israeli massage

New member
יש פיתרונות אפשריים

לדעתי ניתן ליישם מספר פיתרונות אפשריים. אפשר לדבר עליהם במפגש הקרוב ב8/3 ( עדיין לא קיבלתי אישור
) כו: שאלון אישי דיסקרטי בין המעוניינים, קשר טלפוני - קבוע בין המארגנים - אולי וועדת אירועים, שלא כל העומס יפול על קומץ אנשים. ויש עוד רעיונות רבים אשמח לעזור בארגון שבת שלום שמיל

קוואנט

New member
יש פה קצת ביצה ותרנגולת...

המחיר גבוה יחסית, ולכן יש יחסית פחות אנשים. יש פחות אנשים, ולכן המחיר גבוה... איך שוברים את המעגל הזה?

נצנצ

New member
פשוט...

אומרים על תכנון מפגש מסויים, ואומרים אם יהיו מקסימום של לדוגמא 100 איש, והמחיר יהיה x ואים יהיו פחות המחיר יהיה y ולפי זה לעשות את האירועים.

קוואנט

New member
זה רעיון מצויין ../images/Emo13.gif

עם זאת, צריך לקחת בחשבון שיש יותר מדי אנשים שמודיעים שיגיעו ובסוף לא מגיעים, ולהיפך - שמגיעים מבלי שאישרו הגעה. קצת קשה לתכנן על פי זה. מה דעתך על התיקון הבא? מכריזים שהמחיר הוא, נניח, 70 שקלים ואם יגיעו מעל 100 אנשים, המחיר יירד ל-50. אנשים מתחילים להגיע לאירוע ב-20:00, וב-22:00 יגיע האדם ה-101. ביציאה - כל אחד יקבל 20 ש"ח בחזרה בדרך בה שילם. בהתחלה זה קצת יגרום קצת עומס לוגיסטי, אבל אם המחיר הנמוך ישכנע את האנשים להגיע בהמוניהם - זה שווה את זה. דרך אגב, אני מציע לעמותה לשקול רכישה מוזלת מראש, וככה אנשים יקדימו להירשם ויהיו פחות תלונות על המחיר

גם 50 ש"ח למקום כזה זה יקר מידי

אל תשכח שאנחנו מדברים על כניסה לבריכה די ישנה שלא נראית מבריקה ונוצצת. זה מספיק בהחלט - אנחנו לא צריכים שהיא תהיה יוקרתית ויקרה כי מה שחשוב זה הקהל ולא התפאורה - אבל כניסה חד פעמית לבריכה כזו לא עולה 50 ש"ח, לפחות לא במקומות שהם לא מרכזיים ויקרים. מצטער, אבל גם לא נראית לי ההצעה שלך על ההחזר של 20 ש"ח ביציאה. זה יגרום לבלבול מיותר, מי כן קיבל ומי לא קיבל. שינסו שנים-שלושה מפגשים במחיר סביר של כניסה לבריכה רגילה - 30-40 ש"ח לכל היותר, ואם גם אז לא יגיעו מספיק אנשים כולל חבר'ה צעירים - שיכריזו על כישלון וימשיכו במפגשי המבוגרם שלהם. אני די משוכנע שזה יעבוד ויעודד אנשים להגיע, לפחות בעונת הקיץ.

tamirzak1

New member
צריך להזכיר שזו לא בריכה רגילה וזולה (לא הארו

הארוע הקרוב) וגם המחיר הרגיל לאדם רגיל הוא יקר יותר מ-50 ש"ח.

שים לב לתחילת השרשור הזה

הדיון כאן הוא לגבי האירוע שכולל בחירות לעמותה, ומתקיים בבריכה רגילה וזולה. לא מדובע על אירוע הספא בשבוע הבא.

tamirzak1

New member
מציע טרמפ לארוע ביום חמישי בשרון (מאשדוד)../images/Emo140.gif

למעלה