המפי דמפי דו.

המפי דמפי דו.

מפגש בסוכות
בבקשה אל תדברו על המפגש הזה עם אף אחד שאתם מכירים (מפורומים אחרים, נניח) תודה. אני מבטיחה שאני אשלח לינק להודעה הזו לכולם, אין מישהו מה"פ שלא מוזמן או אנערף. המפגש יהיה בסוכות (סורי סורי סורי דניעל, אין לי ברירה אחרת..
בטוח שאת לא יכולה באף יום בסוכות? גם אם זה יהיה קרוב למרכז?) עכשיוו.. כמובן שצריכים שטח גדול מאוד כדי לבנות את הסוכה (תרצו גם לישון בה
).. חשבתי על לארגן את המפגש בפארק הירקון. זה המקום הכי טוב שעולה בדעתי. אם אתם רוצים- תנו שמות של עוד מקומות שקרובים לכולם (קדימאיסטים, אם תגידו פארק רעננה אני אבעט בכם
). בפארק הירקון יש *המון* מקומות להכין שם סוכה ומקום סודי שאני יודעת איך להתפלח אליו ולישון בו, וזה יחסית בטוח. יש שם אטרקציות רבות. ^^ אפשר גם בגבעת נפוליאון, מרחק הליכה משם
קודם כל, חשוב לי לדעת- אתם מעוניינים בכלל? אם הוא יהיה בפארק הירקון- אתם תבואו? מי שכן- שימו
בכותרת (כי
זה נדוש) תודה

YaLdoNet 4 EveR

New member
אני אוכל להלוות לך ../images/Emo13.gif../images/Emo88.gif

אם תכריח אותם לעשות את זה בסביבת רכבת כלשהי.

YaLdoNet 4 EveR

New member
-_- ../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif|לאאאא| ../images/Emo88.gif

ג'יזס קרייסט אי אפשר ליד רכבת?!
אה והירקון לא נראה לי מקום... היגייני מספיק בשביל לישון בו.

אממ..

יש רכבת בתל אביב.
יש הרבה שנוסעים ברכבת, אז.. יש אולי מצב שכולכם תתאחדו שם בתחנה ליד עזריאלי ותסעו כולם במונית שירות\אוטובוס\אוטו של מישהו נחמד מהפורום שעובר שם? זה נשמע לי הכי הגיוני.

YaLdoNet 4 EveR

New member
Bueno... ../images/Emo88.gif

סבבה יש רכבת אפשר במקום עם פחות סכנה למחבלים תועים?
*Pretty Please*

אמרתי כבר..

פארק הירקון זה מקום די גדול, ויש מקומות שאין מצב ששום מחבל יגיע אליהם.. כנ"ל לגבי גבעת נפוליאון.

מלאכית16

New member
בבקשה שיהי לקראת../images/Emo110.gif

סוף סוכות
*מתחננת* אני לא אוכל לבוא לפני...
*עיניים מלאות בדמעות*

HuGo Hell

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo1.gif

אבל לישון שם? זה... לא נראה לי רעיון טוב :X

coolit

New member
טהה.. פעם רציתי לעשות אצלי בסוכות..

הממ.. לוידעת, אולי כן. :]

רגע..

אפשר אצלך..? אם כן אז זו אופציה לא רעה.. ותפסיקו להתפנק! שינה בסוכה בפארק הירקון זה מגניב. גם אם זה לא במיטה הרכה שלכם עם גרפילד ומיקי מאוס והפוף הורדרד.

*קליאו*

New member
אצל בריתתת!! כן!!../images/Emo127.gif../images/Emo105.gif

כמו שנה שעברה, שיהיה עוד מפגש מסורת
פארק הירקון נשמע אחלה, אבל מה שכן.. נראה לי מוזר לישון שם.. פשוט מוזר

Me 4eVer

New member
../images/Emo31.gif

כאילו, זה לא משנה כמה קרוב זה למרכז.. אם אני באיזור זה ממש לא משנה לי.. ואני באיזור- פשוט שיש לי תוכניות ל-כ-ל סוכות..
אבל לא נורא.
כל עוד יהיה גם משהו בראש השנה!

צו צאנג

New member
פארק רעננה../images/Emo70.gif

הירקון לא נראה לי.. אין מצב שאני אגיע.. אולי עזריאלי?
ולישון בירקון?....

HuGo Hell

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo1.gif

כמה מפגשים אפשר לעשות במקום אחד? לא נמאס לכם?

Marsha Figg

New member
אפשרי

אבל זה לא הכי בטוח, אתם יודעים, אולי כדאי לתאם עם המשטרה שישמרו עלינו או משהו? כי בכל זאת זה אמצע ת"א, לא בית... ושלא יהיה בסביבת ה-14-15 לחודש. אני בטיול סוכות (טיול ראשון שלי כמדריכה!) ומה הקטע עם הסודיות? גאווה בחו"ל?
רחלי

נראה לי שלא כ"כ הבנתם..

כל הקטע במפגש הזה זה שכולנו נבנה סוכה, נקשט אותה (מי רוצה להיות בועדת קישוט?
וכו' וכו'.. חשבתי שגם לישון בה, אני עדיין לא מבינה מה הבעיה בלישון בסוכה, אבל וואטאבר.. איך בדיוק אפשר לבנות סוכה בעזריאלי\בבית של ברית? ברית, יש לידך איזשהו מקום עם דשא\חול\סתם פארק כלשהו לא מסוכן במיוחד עם אבטחה שאפשר לבנות בו סוכה? ואת הקטע של הסודיות אני אשמור לעצמי בינתיים. Shoot Me.

למעלה