המצעד של החתלתולות - מס' 26

• פותח הנושא necky
  • פורסם בתאריך

necky

New member
המצעד של החתלתולות - מס' 26

מקרא עזרים:
עלייה
ירידה
דריכה במקום
כניסה חדשה מצעד מספר 26: 1. the last goodbye
של מקום 2. the moment you leave me
של 4 מקומות 3. loving you
של 2 מקומות 4. nothing in the world
של 3 מקומות 5. beileve
של 2 מקומות 6. see ya
7. don't let me down
8. so hot
של מקום 9. don't go breaking my heart
של 4 מקומות 10.someone like me
של 6 מקומות בפינה לשיפוטכם: 1. it's ok 2. maybe i'm right בפעם שעברה...... השיר it's ok שהה במצעד 10 שבועות והמקום הכי גבוהה אליו הגיע היה המקום הרביעי. השיר maybe i'm right לא נכנס למצעד בהזדמנות הראשונה שניתנה לו. יצאו מהמצעד: 1. the tide is high 2. be with you קצת היסטוריה: השיר the tide is high שהה במצעד 7 שבועות בהם היה במקום הראשון שבוע אחד בלבד והוא יצא מהמקום העשירי. השיר be with you שהה במצעד 8 שבועות בהם היה במקום הראשון שבוע אחד בלבד והוא יצא מהמקום השמיני. סיכום שבועי למצעד: השיר the last goodbye חוזר למקום הראשון על עלייה של מקום אחד מהמקום השני, ואל במקום השני עולה השיר the moment you leave שעושה את העלייה של השבוע עם עלייה של ארבעה מקומות, למקום הראשון יורד השיר loving you מהמקום הראשון, השיר nothing in the world עולה שלושה מקומות אל המקום הרביעי, ירידה של שתי מקומות לשיר beilever שיורד למקום החמישי, הכניסה הראשונה השבוע שייכת לשיר see ya שנכנס היישר למקום השישי, השיר don't let me down נכנס למקום השביעי למקום שהיה השיא שלו בהזדמנות הקודמת שלו, עלייה של מקום אחד לשיר so hot שעולה למקום השמיני, ירידה קשה לשיר don't go breaking my heart שיורד ארבעה מקומות אל המקום התשיעי, הירידה של השבוע שייכת לשיר someone like me שיורד למקום העשירי. אנא הצביעו והשפיעו תודה מראש

atomic liZ

New member
שליייייייייייייייייייי

1.the last goodbye 2.maybe i'm right 3.loving you 4.beileve 5.don't let me down ערפא השבוע קשה לבחור (גם בכל שבוע)

שיריי16

New member
....שלי

1)the last goodbye 2)nothing in the world 3)loving you 4)don't go breaking my heart 5)someone like me

necky

New member
שליייייייי

1. it's ok 2. the last goodbye 3. the moment you leave me 4. nothing in the world 5. someone like me

kittengirl

New member
אני לא יודעת אם זה

אני לא יודעת אם אני קשורה אבל סתם בא לי לדרג 1.someone like me 2.last goodbye 3.see ya 4.loving you 5.dont go breaking my heart

למעלה