המשימת חסינות היום מפחידה מלחיצה ומצמררת. להיות בין סורגים מתחת למים. בלי יכולת לנשום.. מתאים לעידן. איזה פחד.

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
נראה לי מוזר שאלה ניצחה את עידן אחרי שאמרו שהיה בשייטת 13 והתאמן בתנאים כאלה בעבר.

הנצחון של אילה מאמת שהיא הצליחה להגיע בין האחרונים וזכתה לביקור מהארץ

שרי48

Active member
נראה לי מוזר שאלה ניצחה את עידן אחרי שאמרו שהיה בשייטת 13 והתאמן בתנאים כאלה בעבר.
כמו כל התוכנית, גם בניצחון הזה ההפקה לא טמנה ידה בצלחת. הראש של אלה היה הרבה יותר גבוה מהראש של אלינה ושל עידן, כך שהיא נשמה הרבה יותר מהם. ניתן היה להשיג מצב זה באחת מ- 2 דרכים: או שהסולם היה מוטה באלכסון, ואז הצד של אלה היה יותר גבוה, או שהרווחים בין השלבים (חווקים) של הסולם היו לא אחידים ולאלה היה רווח יותר גדול והיא הצליחה להרים את הראש יותר גבוה. בקיצור, כל העונה הזאת מנוהלת לפי רצון ההפקה - והיא קובעת מראש מי ינצח, מי יפסיד ומי יקבל הטבות ומתי. כבר לא רואה בתוכנית ריאליטי. זוהי רק הצגה, הצגה מעניינת, נהנית לצפות בה ולא מתעצבנת.

Harrington

Well-known member
מנהל
כמו כל התוכנית, גם בניצחון הזה ההפקה לא טמנה ידה בצלחת. הראש של אלה היה הרבה יותר גבוה מהראש של אלינה ושל עידן, כך שהיא נשמה הרבה יותר מהם. ניתן היה להשיג מצב זה באחת מ- 2 דרכים: או שהסולם היה מוטה באלכסון, ואז הצד של אלה היה יותר גבוה, או שהרווחים בין השלבים (חווקים) של הסולם היו לא אחידים ולאלה היה רווח יותר גדול והיא הצליחה להרים את הראש יותר גבוה. בקיצור, כל העונה הזאת מנוהלת לפי רצון ההפקה - והיא קובעת מראש מי ינצח, מי יפסיד ומי יקבל הטבות ומתי. כבר לא רואה בתוכנית ריאליטי. זוהי רק הצגה, הצגה מעניינת, נהנית לצפות בה ולא מתעצבנת.
או שפשוט מבנה הראש שלה היה קטן יותר. כך היה נדמה לי בכל אופן.

תמר שרוני

Active member
כל הפרק היה הצגה אחת גדולה , בהפקת ההפקה . הפנים של אלה היו כל הזמן מעל המים , לא היתה לה כל בעיה בלנשום . כל ה"משחק" הזה הוא סופר רמאות .אני מאד מקווה שאחרי שהשורדים יראו את כל הפרקים , הם יתלוננו על ההפקה הרמאית .
באופן כללי , אפס , קיבלתי את הרושם שמשפחת בוזגלו קנו את ערוץ 13 , ועושים בה כרצונם . אם לא כן איך תסבירו שאסי ומשפחתו מופיעים כל יום , כל היום , על המסך . כבר יוצאים לי מהאף לראות את עדת המגישים והמנחים למניהם שמלקקים להם .

תמר שרוני

Active member
מדינת ישראל היא עדין, והדגש על עדין , מדינה דמוקרטית ויש בה , בין היתר , חופש מחשבה . אתה חושב כך , אני חושבת אחרת וזה בסדר גמור . אבל אם יצא לך לראות שנית את הפרק של מתחת למים , תסתכל הייטב , רואים בפרוש שהפה והאף של אלהמעל המים .

תמר שרוני

Active member
אולי גיא קובע להם את הסדר , כלומר מי בשלב הראשון מי בשני וכו , את האחרון סידרו קצת יותר רחב מהאחרים ואליו נשלחה אלה . ראיתי במו עיני שהאף והפה שלה היו פעמים רבות מעל המים .

למעלה