*המשך הודעת מספרים של מועלם*

39

אההה!!! זה מהשיר של מוקי!!!! "אנלא רואה ממטר אבל עומד..." יאאאא...כמה זמן לא שמעתי את השיר הזה....הוא כזה שווהההה!!!!
*סליחה* לוי...אבל הייתי חייבת לעשות מספר אחרון...

40

וואי אני עייפה... באמת סליחהההההה גיא...מספר אחרון *מבטיחה על אמת*...פשוט יש כמה תיקונים.... השיר של מוקי זה-"אנלא רואה ממטר אבל אני עומד...." ומועלם...זה "אני כותב משמע אני קיים"... ושוב סליחהההההה

43

עדן אסור לך!!!! את רמאית!!! רשמת שלוש ברצף!!! נ.ב ----- היי אפי... לא כדאי לך לדבר עם עדן היא עצבנית עליך...

Bishnet

New member
45

מועלם!!! חתיכת שקרניסט כרוני שכמותך!!!!!!!!! עדן לא עצבנית על אפייייי!!!!!!

46

לוי..אז אתה מרשה מספרים??? מועלם...מצטערת...היו לי תיקונים לעשות.....!!! היית רוצה שאני אקטע את השרשרת?!?!??!?

47

אופס.... אז לא שמתי לב... אז מה זה קורא לכולם.... תהרגו אותי וזהו... אה ועדן זה: "אני חושב משמע אני קיים..." ואריסטו אמר את זה... מוקי אמר: אני כותב משמע אני קיים.... והוא סתם זרק את זה.... בשיר: אני לא רואה ממטר.... נ.ב ()()() ביפ ביפ ביפ ביפ ביפ לחגור חגורות.... הלוואי שזה יהיה טיול רגיל הפעם-עם פריזל מה פתאום!!! (אה) יוצאים שוב אל הדרך אם פריזל לטייל זה תמיד מתחיל רגוע עד ש... (היא מתחילה להשתולל...) טסים אל השמיים נוגעים בכוכבים או מתחת למים לומדים על החיים אז בוא איתנו..... (נו למה אתם מחכים...) באוטובוס שלנו.... (יאללה בואו תעלו)(בואו תעלו) בואו לשמש... (תהיו רגועים כולם) (מה...) כי לא תרצו לרדת.............. (רק פה באוטובוס הקסמים) הדקו היטב ת'חגורות כאן הכל יכול לקרות אנחנו פה בשביל לחגוג יש הרבה חידות לפתור אז בוא איתנו... (או או או) לאוטובוס הקסמייים לאוטובוס הקסמייים ביפ-ביפ--ביפ-ביפ

למעלה