המשך תוספים

lili1955

New member
המשך תוספים

דנה שלום וברכה הייתי מבקשת לדעת את ההבדל בין ליפוטרופיק לבין טונלין 1250 מג לענין ניקוי כבד שומני אני מתלבטת כי כפי שכתבתי גדילן מצוי לא היה לי טוב איזה משני התוספים דלעיל טובים בשבילי לאור התרופות והתוספים שאני אפרט להלן: אני נוטלת אוקסאר 50 מג כדור אחד וכן קרדיולוק 2.5 מג ללחץ דם קרסטור 10 מג לשומנים בדם לנטון 30 מג לחומציות בקיבה עקב בקע סרעפתי בנוסף בדיקת גסטרו נמצא דלקת ברירית הקיבה התוספים שאני לוקחת 30 מג ברזל עדין, ויטמין די ,ויטמין סי, וקיו 10 60 מג תודה רבה לך על התשובות יישר כח

המשך תוספים..

לילי שלום שוב, ראשית המוצר ליטרופ (ליפוטרופיק) והמוצר טונלין הם מוצרים המיועדים לטיפול בבעיות שונות. טונלין 1300 מ"ג, כפי שציינתי בתשובתי הקודמת, המופק משמן צמח החריע המכיל CLA המעודד כניסה של חומצות שומן אל המיטוכונדריה לצורך הפקת אנרגיה, CLA מצמצם את מסת השומן בגוף במנגנונים שונים ומעודד שריפת שומן יעילה יותר. הנחיות: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחות ליטרופ (ליפוטרופיק) היא פורמולה המכילה שילוב של שלושת הרכיבים (כולין, אינוזיטול ומתיונין) בריכוזים גבוהים במיוחד ועשויה לסייע במספר מצבים: הפחתת רמות כולסטרול וטריגליצרידים בדם, מניעת היווצרות משקעי השומנים על דפנות העורקים ומניעת מחלות לב וכלי דם, כמו כן מתיונין שומרת על רמת גלוטטיון בכבד ובאופן זה מסייעת בטיהורו מרעלים ובויסות תקין של התהליכים המטבוליים בגוף, שיפור הזיכרון ועוד. מכאן שלניקוי כבד המוצר ליטרופ מתאים יותר. הנחיות: 1-3 טבליות ביום, עם הארוחה. ובכל אופן שני המוצרים אינם מתרגשים תרופתית עם רשימת התרופות אותן ציינת. בנוסף אני ממליצה לך לקחת את נוסחת מולטי-ביליון-דופילוס המספקת תוספת של חיידקים ידידותיים שלהם תרומה רחבת היקף לבריאותינו. מונעים התפתחות חיידקים, פטריות, משקמים את מערכת העיכול לצד נטילת תרופות. מומלץ למניעה ולטיפול במחלות דרכי העיכול (כמו בקע סרעפתי) מכיוון שהחיידקים הידידותיים עוזרים בפירוק רכיבי מזון, מניעת מצבי דלקת ושיפור תפקוד מערכת העיכול. הנחיות: 1-2 ביום, עם הארוחה. אשמח לענות לכל שאלה נוספת בריאות שלמה, דנה בר לבב

למעלה