הנגריה של סבא יוסי - קיבוץ עין גב

rakefet33

New member
הנגריה של סבא יוסי - קיבוץ עין גב ../images/Emo10.gif

שלום רב לכולם, אנו שוהים בצפון לרגל חופשה ולאור היותנו הורים לזאטוטים בני 3 היינו בלא מעט אטרקציות. על אחת מהן אני חשה חובה מוסרית לדווח והיא = הנגריה של סבא יוסי הממוקמת בעין גב (בנמל) בצפון הארץ. ראשית, נראה על פניו כי מדובר באטרקציה חביבה. כשנכנסים למקום מגלים משחקיה נחמדה העשויה ברובה ממוצרי עץ בעלת 2 קומות ובנוסף, מעין "בית מלאכה" בו הילדים יכולים לבחור סוג של ערכה מעץ אותה הם יכולים לצבוע ולחבר..די נחמד. מחירי הערכות די גבוהים ולא מצדיקים (המחיר הנמוך ביותר הוא 49 ש"ח ונע עד מחיר של 206 ש"ח לערכה !! אמנם עץ הוא לא דבר זול אבל...ראבק !!! יש גבול לגזל !!!!!!!!! אבל לא על זה אני רוצה להתלונן- היחס של בעל המקום אשר לא זכר אם שילמנו לו או לא על המשחקיה (25 ש"ח לילד) האמת די עצבן אותנו. יש לך בעית זיכרון ? תנפיק בבקשה קבלות לאורחי המשחקיה (דבר שבלי שום קשר אמור להיות בפועל, אבל ניחא..) ואל תגרום לאורחיך אי נוחות בגלל החוסר יכולת שלך לזכור מי שילם לך או לא... קצת נימוס והליכות... הדבר שבאמת עצבן אותנו שבמקום כזה גדול היה חם גיהנום !!! יש בכל המקום הענק הזה (לפחות 200 מ"ר בשקט..) מזגן אחד !! לא מפוצל !!! אם אתה עולה לקומה השניה של הגלרית משחקים אתה בטעות חושב שהגעת לסאונה ובטח לא למשחקיה שאמורים לשחק בה ילדים קטנים !!! רוצה לחסוך, מר יוסי הנגר היקר, תשים לפחות מאווררים ~!!!!! כאשר מס' אנשים העירו לו כי חם מאוד הנ"ל ענה להם בשלוות נפש "כן, יש בעית מזגנים"...!! כאילו HELLO אנחנו בחודש אוגוסט...יש לך בעיית מזגנים, לפחות אל תשים שלט מאיר עיניים באותיות קידוש לבנה של "מיזוג אויר"....אולי בדצמבר נעים אצלך..בטח שלא בחודש אוגוסט. חוצפה נוספת - יש במקום קולר של תמי 4. חברה שלי - אימא לתינוק בן שנה וחצי - הלכה למלא בקולר בקבוק מים לתינוק (בקבוק קטן..). סבא יוסי "הנחמד והחביב" מיד גער בה שהוא לא מרשה לה למלא את הבקבוק כי מדובר בהרבה מים !!!!!!!!!!!!!!!!!! דבר אחרון חביב נוסף - הניסיון הנואש/נלהב/פטתי (טרם הגעתי להגדרה מדוייקת) של הנ"ל לגרום לילדים לרכוש את הערכות נגרות היקרות להחריד שלו. מידי פעם הוא שחרר צעקה לחלל המשחקיה "מי עוד לא נרשם? תמהרו להירשם אחרת לא יהיה מקום" !? נו..באמת.. לסיכום, מקווה שבאמצעות הסיקור הארוך משהו שלי הצלחתי להעביר את המסר. אין לי ספק שאנחנו נשוב ונבקר באזור עין גב בעתיד אבל בדבר אחד אני בטוחה - לנגריה של סבא יוסי אנחנו בטוח לא נחזור !!!

למעלה