הנה יוגב

hen1xc

New member
הנה יוגב

האמריקאים העבירו מסר חריף לארדואן: "תירגע" מאת: פנחס וולף, מערכת וואלה! חדשות יום רביעי, 14 בספטמבר 2011, 20:56 גורמים מדיניים סיפרו כי בוושינגטון כעסו על התבטאויותיו האחרונות של ראש ממשלת טורקיה. גם נאט"ו העבירה מסרים דומים לצבא הטורקי. לדברי הגורם, בירושלים מנסים "להנמיך להבות" תגיות: רג'פ טייפ ארדואן,ארצות הברית,טורקיה,ישראל קיבל אזהרה מוושינגטון. רג'פ טייפ ארדואן (צילום: רויטרס) האמריקאים זועמים על הטורקים: גורמים מדיניים סיפרו הערב (רביעי) לוואלה! חדשות כי לאחר שראש ממשלת טורקיה, רג'פ טייפ ארדואן, דיבר על כך שמשחתות של חיל הים הטורקי ילוו משטים לעזה, ולאחר הפרסומים לפיהם ממטוסי F-16 טורקיים הוסרו מנגנוני הגנה מפני ירי לעבר מטוסי קרב ישראלים, ארדואן קיבל מסר חריף מוושינגטון, בו התבקש למתן את הצעדים בהם נוקטת אנקרה ו"להירגע". במקביל, צבא טורקיה קיבל מסרים דומים מנאט"ו. עוד על המתיחות בין ישראל וטורקיה השמינייה תדון על טורקיה: "ארדואן נובח, לא נושך" טורקיה מסירה נִצרה: "אפשר ליירט מטוסי ישראל" ארדואן בקהיר: "ישראל תשלם על מעשי הטרור שלה" בתוך כך, ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס היום את פורום השמינייה כדי לדון בנושא המתיחות עם טורקיה. בשלב זה, המגמה של ירושלים היא להנמיך את הלהבות ולאפשר לארדואן להמשיך להתבטא בצורה קיצונית שמביאה עליו את רוגזם של האמריקאים, כ"ילד הרע" התורן של המזרח התיכון. "התחושה היא שארדואן הולך ומתנפץ בכל מקום שהוא מעורב בו: קפריסין, סוריה, אירן, לוב, ועכשיו גם עם מצרים לא בדיוק הולך לו", אמרו גורמים מדיניים. לדבריהם, "לישראל אין כל כוונה לדרדר את המצב. כרגע ההתבטאויות שלו נשארות בגדר סיסמאות ביריוניות, ולכן אין צורך להגיב עליהן, ומשום כך אנחנו, בישראל, מעדיפים לשתוק. אם הוא יעשה דברים אופרטיביים, מעבר לדיבורים ריקים מתוכן, ישראל תצטרך לשקול את צעדיה הדיפלומטיים". בדיון היום, בדקו שרי השמינייה, בין היתר, את האפשרויות העומדות בפני ישראל להגנה מפני תביעות עתידיות שטורקיה עלולה להגיש לבית הדין הבינלאומי בהאג. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ אתה רואה יוגב, אם לא נכנסים לוויכוחים מטומטמים עם ערבים לפעמים אפשר גם להרוויח מעניין מה היה קורה אם ליברמן היה ראש ממשלה אה כן היה תומך בכורדים נותן להם נשק בשביל הזכות להיאבק למען מדינה משלהם אבל אם היה מצב שהוא היה צריך לתת נשק לפלסטינאים ישר הוא היה יוצא בשלל הצהרות למה לא צריך לתת להם נשק עכשיו אתה מבין את הצביעות? ליברמן או שהוא פועל מתוך אגו או כדי להפיק הון פוליטי כדי להשיג כמה שיותר בוחרים וזו צביעות ליברמן קונה את הבוחרים שלו בשיטות זולות ואלימות זה מגעיל !

GindisTeam

New member
זה באמת נדיר,

עשיתי צילום מסך

BoInG007

New member
חן כידוע לי חצי צבא טורקיה מסתמך על ..

מערכות שלנו וכלי לחימה שלנו .. אם הם הין יום המציאו מערכת חדשה לזהוי מטוסים ישראלים כאויבים ( המערכת של המטוסים של ישראל אגב ) ושמו מערכת חדשה במקומה אז למה בכלל קנו אותה מאיתנו ... טורקיה מתרחקת מהמערב ורואים את זה כבר וזה ברור .. רק נקווה שעולם יפקח עין מוקדם .. לגבי ליברן כמו כל עם ישראל מנסים להרוויח משהו על ידי אמירות וחירטוטים כמו כל הממשלה שלך אין צדיק אחד בדום תסלח לי ולא אני לא בעד ליברן עדיף שלא תדע מה הדעה שלי
השאר לא עניין אותי ... מלחמה פה באיזור זה רק עניין של זמן ומאיפה תגיע ... רק נקווה הפעם שהרמטכ''ל לא יסתמך על כוח אווירי ויקרא לדובים שלו לעשות את העבדוה

Yogev1982

New member
טומטום

לא תבין שאני לא ינהל איתך דיון שהוא מעבר לרמה השכלית שלך ? אז תפסיק לפנות אליי בבקשה אני ממש מרגיש מוטרד

hen1xc

New member
תענה לפחות ברמה עניינית

תנמק את עצמך תסביר למה כן למה לא הכי קל להגיד אני בן 16 ולנפנף אותי ובחייאת יוגב זה לא שאין לך זמן פנוי פשוט מייבשים אותך..

Yogev1982

New member
עניתי לך הכי ענייני שיש

אתה טומטום, כסיל, חסר כל מושג, זגזגן, ולא ראוי ליחס. רד ממני, תנהל את הדיונים שלך עם האני השני שלך, או עם רובי מורן ושאר ירקות... איתי לא תנהל דיון על פולטיקה כי אין לך מושג ואין לי צורך או רצון להדיין עם חסר מושג.

למעלה