הנה לכם שאלון להעביר איתו את השבת:

d r o r y

New member
הנה לכם שאלון להעביר איתו את השבת:

-שאלות כלליות לגביך: 1.אתה זכר או נקבה? 2.בן כמה? 3.מאיזה איזור בארץ? 4.סגנון המוזיקה האהוב עליך: 5.מאכלים אהובים: 6.צבעים אהובים: 7.האדם הקרוב אליך ביותר: 8.הלהקה האהובה עליך: 9.זמרים/ות אהובים/ות: 10.מה מרגש אותך במיוחד? 11.מה משמח אותך במיוחד? 12.מה מפחיד אותך? 13.מה מכעיס אותך? 14.איזו תכונה אנושית אתה מעריץ במיוחד? 15.מה הם תחביביך? 16.ציין את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: 17.איזה תכונות היית נורא רוצה שיהיו לך,ואין לך אותן? 18.מאיזה תכונות שלך היית רוצה להטפתר? 19.תכניות הטלוויזיה האהובות עליך: 20.באיזה שלב אתה כעת בחייך-תלמיד/חייל/אחרי צבא? 21.ממתי התחלת לאהוב את שיריו של אריק? 22.מה אתה מאמין שיש אחרי החיים בעולם הזה(אם בכלל יש משהו)? -שאלות זה או זה(אני נותן לכם שתי אופציות ואתם צריכים לבחור באחת): 1.לילה או יום? 2.קיץ או חורף? 3.אוכל חלבי או בשרי? 4.פירות או ירקות? 5.יושר או חוכמה? 6.אדישות או רגשנות יתר? 7.אושר או עושר? 8.אהבה או כבוד? 9.צ'יפס או אורז? 10.עוגת שוקולד או פיצה? 11.שקט או רעש? 12.בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? 13.ידיד/ה טוב/ה או חבר/ה? 14.קוקהקולה או שוקו קר? 15.מלאווח או ג'חנון? 16.מה יותר חשוב לך בשיר בכדי שתאהב אותו-הלחן(המנגינה) או המילים? 17.חלומות ארוכים או קצרים? 18.הרבה חברים/ות,או מעט? אמממ....זהו לבינתיים. תהנו!

Paranoid Eyes

New member
אהממ

-שאלות כלליות לגביך: 1.אתה זכר או נקבה?
2.בן כמה?24+ 3.מאיזה איזור בארץ?מרכז 4.סגנון המוזיקה האהוב עליך:רוק לכל סוגיו 5.מאכלים אהובים:צי'לי צי'פס/הום פרייז ברפאלו בראשון. 6.צבעים אהובים:שחור, סגול כהה (גם את הלהקה דיפ פרפל חח) 7.האדם הקרוב אליך ביותר:נכון להיום.. עידן.. כמו אח.. 8.הלהקה האהובה עליך:pink floyd 9.זמרים/ות אהובים/ות:אריק איינשטיין, מאיר אריאל ז"ל, ברי סחרוף... אני טיפוס של להקות בעיקר. 10.מה מרגש אותך במיוחד? מוזיקה. 11.מה משמח אותך במיוחד?מוזיקה 12.מה מפחיד אותך?שלא אוכל לשמוע מוזיקה יותר בחיים. 13.מה מכעיס אותך?שמפריעים לי לשמוע מוזיקה..(נשבעת , לא בציניות) 14.איזו תכונה אנושית אתה מעריץ במיוחד? סליחה. 15.מה הם תחביביך? 16.ציין את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: 17.איזה תכונות היית נורא רוצה שיהיו לך,ואין לך אותן?... 18.מאיזה תכונות שלך היית רוצה להפטר? אף לא אחת.. בעצם.. עצלנות. 19.תכניות הטלוויזיה האהובות עליך: 20.באיזה שלב אתה כעת בחייך-תלמיד/חייל/אחרי צבא? אחרי צבא 21.ממתי התחלת לאהוב את שיריו של אריק? כל החיים, אבל אני מודה לא ישבתי והשקעתי בהאזנה לשיריו כמו שהשקעתי בפינק פלויד.. אולי זה הזמן :) 22.מה אתה מאמין שיש אחרי החיים בעולם הזה(אם בכלל יש משהו)?מאמינה -שאלות זה או זה(אני נותן לכם שתי אופציות ואתם צריכים לבחור באחת): 1.לילה או יום? לילה 2.קיץ או חורף?חורף 3.אוכל חלבי או בשרי?חלבי 4.פירות או ירקות?פירות 5.יושר או חוכמה?באיזשהו מקום הם מתקשרים אחד לשני.. אבל יושר. 6.אדישות או רגשנות יתר?אדישות 7.אושר או עושר?יפה נפש אבל אושר. 8.אהבה או כבוד?זה בעייתי 9.צ'יפס או אורז?אורז, ורצוי בוכרי.. התאהבתי בדבר הזה גררררר 10.עוגת שוקולד או פיצה?פיצה 11.שקט או רעש?רעש 12.בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש?תלוי במה רועש:) 13.ידיד/ה טוב/ה או חבר/ה?השאיפה היא ששניהם יגיעו באדם אחד. 14.קוקהקולה או שוקו קר? דיאט קוקה קולה. 15.מלאווח או ג'חנון?ג'חנון. 16.מה יותר חשוב לך בשיר בכדי שתאהב אותו-הלחן(המנגינה) או המילים?הלחן עושה המון, אבל זה השילוב של שניהם בד"כ. 17.חלומות ארוכים או קצרים?לא זוכרת אותם גם ככה 18.הרבה חברים/ות,או מעט? אין תגובה.

look away

New member
../images/Emo26.gif

-שאלות כלליות לגביך: 1.אתה זכר או נקבה?נקבה 2.בן כמה?23 3.מאיזה איזור בארץ?ירושלים 4.סגנון המוזיקה האהוב עליך:עברית בעיקר 5.מאכלים אהובים:יש הרבה 9.זמרים/ות אהובים/ות:אריק אינשטיין,איתי פרל,עברי לידר,אביב גפן שלמה ארצי ועוד... 15.מה הם תחביביך?יש הרבה 19.תכניות הטלוויזיה האהובות עליך:יש הרבה 20.באיזה שלב אתה כעת בחייך-תלמיד/חייל/אחרי צבא?סטודנטית 21.ממתי התחלת לאהוב את שיריו של אריק?משהייתי קטנה -שאלות זה או זה(אני נותן לכם שתי אופציות ואתם צריכים לבחור באחת): 1.לילה או יום?יום 2.קיץ או חורף?קיץ 3.אוכל חלבי או בשרי?גם וגם 4.פירות או ירקות?ירקות 9.צ'יפס או אורז?ציפס 10.עוגת שוקולד או פיצה?פיצה 11.שקט או רעש?רעש 14.קוקהקולה או שוקו קר?קולה 18.הרבה חברים/ות,או מעט?הרבה

willo1

New member
../images/Emo13.gif

1.אתה זכר או נקבה? נקבה
2.בן כמה?18 3.מאיזה איזור בארץ? מרכז 4.סגנון המוזיקה האהוב עליך: עברי 5.מאכלים אהובים: סלט
6.צבעים אהובים: תכלת, סגול 7.האדם הקרוב אליך ביותר: ידיד שלי 8.הלהקה האהובה עליך: אין כזאת 9.זמרים/ות אהובים/ות:אינשטיין, פוליקר, עוזי חיטמן, שלמה ארצי 10.מה מרגש אותך במיוחד? דברים קטנים 11.מה משמח אותך במיוחד? להיות עם חברים 12.מה מפחיד אותך? רוע 13.מה מכעיס אותך? רוע 14.איזו תכונה אנושית אתה מעריץ במיוחד? סובלנות 15.מה הם תחביביך? ספרים ומוזיקה
16.ציין את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: החברים שלי, משפחה, מוזיקה, הספרים שלי, העדשות שלי
17.איזה תכונות היית נורא רוצה שיהיו לך,ואין לך אותן? הממ 18.מאיזה תכונות שלך היית רוצה להיפתר? אני מתעצבנת מהר
אני מניחה שמזה.. 19.תכניות הטלוויזיה האהובות עליך: הכי גאים שיש 20.באיזה שלב אתה כעת בחייך-תלמיד/חייל/אחרי צבא? מסיימת תיכון 21.ממתי התחלת לאהוב את שיריו של אריק? תמיד אהבתי 22.מה אתה מאמין שיש אחרי החיים בעולם הזה(אם בכלל יש משהו)? אני מתעסקת בחיים של עכשיו -שאלות זה או זה(אני נותן לכם שתי אופציות ואתם צריכים לבחור באחת): 1.לילה או יום? יום 2.קיץ או חורף? קיץ (!!!)
3.אוכל חלבי או בשרי? חלבי 4.פירות או ירקות? ירקות 5.יושר או חוכמה? חוכמה 6.אדישות או רגשנות יתר? רגשנות יתר 7.אושר או עושר? א-ו-ש-ר 8.אהבה או כבוד? א-ה-ב-ה 9.צ'יפס או אורז? צ'יפס 10.עוגת שוקולד או פיצה? עוגה 11.שקט או רעש? רעש 12.בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? שקט 13.ידיד/ה טוב/ה או חבר/ה? עמית
14.קוקהקולה או שוקו קר? שוקו
15.מלאווח או ג'חנון? ג'חנון 16.מה יותר חשוב לך בשיר בכדי שתאהב אותו-הלחן(המנגינה) או המילים? שניהם 17.חלומות ארוכים או קצרים? ארוכים 18.הרבה חברים/ות,או מעט? מיליון

למעלה