הנעדרים ממלחמת יום הכיפורים = אולי כולם היו שמאלנים?

הר תבור2

New member
הנעדרים ממלחמת יום הכיפורים = אולי כולם היו שמאלנים?

אני לא מכירה מחקרים שמאפיינים באופן שיטתי חללים או נעדרים ממלחמות למרות שדי הרבה מידע ממוחשב. אולי זה סודי? אני מקבלת את קביעת הרב הראשי הספרדי ז"ל ששיחרר 1000 עגונות וקובעת את המספר "אלף נעדרים". הסיפור העממי מספר שהממשלה רצתה להחליף את העם התנגד לישיבה בשטחים. אפשר לבדוק את זה? מעניין כמה שמאלנים מוצהרים נעדרים כי במקרה כזה איש הרי לא יחפש אותם בכלל - ממניעים פוליטיים. (( למשל אם 1000 פלשתינים ייעדרו פתאום - ממשלת ישראל תכנס ללחץ..? ))ועל כן אני קובעת ש 1000 מחיילינו "הוגלו" במהלך המלחמה לטריטוריה שוממה ורחוקה אי שם בדרום אמריקה או בדרום אפריקה (( הם עלו על המטוסים או על הספינות ולא חשדו שמדובר בחטיפת ענק )) למטרת ניסויים רפואיים - נניח למטרת פרס נובל

הר תבור2

New member
השערת-יסוד " מדובר בקונספירציה " .......

אולי בסוג של "מאפיה יהודית" בשיתוף מדינות זרות. ישנן מדינות שהתפרסמו בהיעלמות אזרחייהן בשנות השבעים .... א ר ג נ ט י נ ה ....... היא החשודה הראשונה. עד כמה השלטון בישראל רואה בשמאלנים "כשלון חינוכי שעדיף לטהר"...

הר תבור2

New member
"מאיפוא הכסף"? - בית החולים שערי צדק כדוגמא....

את השאלה "מאיפוא הכסף" למדתי מרשמת של ההוצאה לפועל. ובכן גלשתי לוויקיפדיה בענין "שערי צדק" (( עקבתי אחרי השם "נפתלי לביא ז"ל יועץ התקשורת של משה דיין במלחמת 1973 )) ועל פניו - יתכן שיש קצה חוט

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אם תוסיפי כאן עוד הודעה בסגנון זה

גם מה שכתבת עד כה ימחק וגם תחסם כניסתך לפורום.

למעלה