הנקה בלילה

נני 46

New member
הנקה בלילה

היי יעל, אני קופצת מהפורום השכן ( הריון תאומים) לשאול שאלה( כרגע שבוע 33, מתחילה לחשוב קדימה..)
מה קורה בימים הראשונים אחרי הלידה, בהנקה לילית? איך מסתדרים אם שניהם מתעוררים אחד אחרי השני, ואני נניח כבר מניקה אחד מהם? איך את ממליצה לנהל את ההנקה בשעות אלו? אני יחידנית, תהיה לי קצת עזרה מאחותי בימים הראשונים ובכל זאת...
תודה וחג שמח:)

הנקת תאומים בלילה

הי וברוכה הבאה,
החששות שלך מובנים, יש הרבה אי ודאות בקשר ל"איך זה יהיה".
אני מבינה שאת אם יחידנית, האם זו תהיה הלידה הראשונה שלך?
הלילות והימים די דומים בכל השבועות הראשונים אצל תינוקות ואל תינוקות יונקים בפרט. תינוקות לא מבחינים בין יום ללילה בשלבים אלה והם פשוט צריכים לינוק מסביב לשעון.
איך תיראה ההנקה אצלכם מאוד תלוי בסיטואציה שבה תהיי אחרי לידה, במשקלים שלהם וביכולת שלהם לינוק.
אם את מניקה שניים בו זמנית אז זה כמובן חוסך זמן בעיקר בלילה ומגדיל פערים של התעוררויות. הנקה בו זמנית בהתחלה ממולצת עם כרית ייעודית, אך זה לא חובה.
אם את מניקה אותם בנפרד, אז תניקי אחד ואם השני יתעורר תוך כדי ואחותך או המטפלת או מי שנמצא לידך יוכל לקחת תינוק אחד ולהרגיע אותו על הידיים עד שתסיימי ואפשרות אחרת -
להביא אותו אלייך להנקה ואז תיניקי אותם בו זמנית (זה נוח כשיש כרית ואז מניחים את השני ומצרפים אותו).
ניהול ההנקה בלילות הוא כמו בימים, פשוט להניק לפי דרישה.
מאיזה אזור את? אם מעניין אותך, פני אליי בפרטי לגבי מפגש הכנה להנקת תאומים שיתקיים אצלי בקרוב, לדעתי יתרום לך המון, לפ השאלות שלך.
מחכה לתשובות שלך
יעל

למעלה