הנקה

meital169

New member
הנקה

אני אמא ל6 ילדים בילד הראשון שאבתי ולאחר מכן הבטחתי שאני לא חוזרת לזה. בשאר הילדים הנקתי עד גיל 4-12 חודשים.
יש לי בת בת כמעט 5 חודשים. תמיד עם כל הילדים שלי לא חוויתי גודש , תמיד מרגישה שאין ממש "שפע" ואני בטוחה שהיא הייתה שמחה אם היה לי יותר כי עכשיו כשהתחלתי לשלב שני בקבוקים ביום היא מתרגשת ממש לראות את הבקבוק. אני מאוד אוהבת להניק אבל כשאני לא משלבת היא יכולה לשבת לי שעות על החזה והגוף לא מגדיל כמויות. לצערי היה כך עם כל הילדים שלי רק שבילדים הקודמים לא שילבתי בקבוק והם פשוט היו עליי רוב היום. יש פתרון להגברת החלב שבאמת יעבוד? תודה מראש מיטל

michal@gal

Active member
מנהל
לא חייבים לחוות גודש

אם אין גודש, זה אומר שהגוף מאוזן ומייצר בדיוק כמה שהיונקת צריכה.
&nbsp
אם התינוקות שלך עלו במשקל בצורה תקינה גם בתקופה שבה לא שילבת בקבוק בכלל, זו האינדיקציה שלך שהגוף מייצר מספיק חלב.
&nbsp
בשביל להגביר כמויות חלב מומלץ לקחת כדורי חילבה, 9 כדורים ביום, 3X3.
&nbsp
שימי לב שההתרגשות של הבת שלך אל הבקבוק כרגע היא התחלה של העדפת בקבוק מה שיכול לגרום לסיום ההנקה מוקדם יותר ממה שאת מתכננת.

meital169

New member
היא עולה במשקל בסדר, אבל

לפני הבקבוק היא הייתה עושה פיפי בכמויות רגילות אבל קקי רק אחד ורק פעם ביומיים או שלושה. היא לא ישנה כלל במהלך היום ואני מרגישה שזה מקל עליה התוספת של הבקבוק היא הרבה יותר נינוחה. הכדורים יעזרו?

michal@gal

Active member
מנהל
אצל תינוקות שיונקים בלבד

קקי פעם בכמה ימים זה מצב תקין ורגיל. כל עוד כשהיציאה מגיעה היא רכה לא מדובר בעצירות.
&nbsp
הכדורים עוזרים להגביר כמויות חלב כאשר הלקיחה שלהם מלווה בהנקה/שאיבה מספקת.
&nbsp

למעלה