הסבה לעבודה סוציאלית

pumikili

New member
הסבה לעבודה סוציאלית

אני מתחילה השנה את השנה השלישית ואחרונה בתואר מדעי התנהגות, ועכשיו יש לי את הרצון לעשות הסבה לעבודה סוציאלית. איך שוק העבודה בתחום זה, האם כדאי בככל לעבור לתחום. אשמח לקצת יעוץ וטיפים

פומיקילי

שוק העבודה רווי. יש הרבה מאוד עו"סים ומעט מאוד משרות. אם את רוצה לעבוד בטיפול, הסבה לעבודה סוציאלית זו הדרך היחידה לעשות זאת והלימודים+ההכשרה המעשית מאוד מענינים. אבל תקחי בחשבון שעבודה קשה למצוא, רוב העבודות הן בחברות סיעוד (איכס, לדעתי) והמשכורות מאוד לא משתלמות. אני ממליצה לך קודם כל לסיים את התואר שהתחלת , לחפש עבודה שתתאים לך ורק אז להחליט. אבל אני באמת מדברת מניסיוני האישי -אני עשיתי הסבה וכרגע לא עוסקת בתחום, אז קצת ממורמרת... בטח יש אחרים שייעצו לך אחרת.

pumikili

New member
einav

זה הכל נובע מכך שאני עומדת לסיים את התואר שלי ואני לא רוצה לעסוק בו... ואני כבר עכשיו בודקת את האפשרות של עבודה סוציאלית ולעבוד בטפול אין יותר מידי עבודה בשופ תחום, אבל נראה לי עדיף לעבור לעו'ס שהעבודה בה יותר מעניינת אותי מהתחום שאני לומדת כרגע (משאבי אנוש) אני אבדוק ונראה...
עכשיו אני רואה שגם עניתי לתגותך בפורם השני של עובדים סוציאלים

shooGS1

New member
ת'אמת?

אני מסכימה עם עינב לגמרי, ועוד אני אוסיף לדבריה, אם את רוצה להתקדם קצת בחיים ולא להרוויח פחות מהמטופלים שלך, קצת להרים את הראש מעל המים, ולהנות, תשארי במשאבי אנוש. גם העבודה הכי מעניינת בעולם הופכת להיות די מהר מאוסה ומדכאת, אם את לא מצליחה להחזיק את עצמך כלכלית, ראי הוזהרת!!

למעלה